Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

CMI teadusinstituudi ettevõtluse sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistrikraad püüab end positsioneerida CSRi ja säästva arengu valdkonna referendina globaalses valdkonnas. Seda pakutakse erinevatel viisidel, täistööajaga, osalise tööajaga ja võrgus. See programm kogub uusimaid edusamme ja parimaid tavasid, et muuta ettevõtete sotsiaalne vastutus ja jätkusuutlikkus tõeliseks tõukejõuks ettevõtete ja organisatsioonide terviklikule kasvule.

CMI on ärikool, mis keskendub ettevõtete sotsiaalsele vastutusele, pakub oma magistrikraate ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse alal kõigile neile inimestele, kes soovivad teha spetsialiseeritud programmi ja viiteid sektoris tänu oma teaduse teaduskonnale ja uusimatele edusammudele teaduslikud, institutsionaalsed ja organisatsioonilised ülemaailmsel tasandil.

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse kaptenitel on keskne telg inimese lahutamatu areng, mis põhineb väärtustel põhinevatel organisatsioonidel kui organisatsiooni harmoonia kasvu peamine edasiviija.

Didaktiline metoodika on uuenduslik, kõige spetsiifilisem ja arenenum, kasutades teooria, praktika ja juhtumimeetodi piisavat kogemuslikku kombinatsiooni, otsuste tegemise koolitust ning üliõpilaste tulemuslikkuse ja arengu põhjalikku jälgimist isikliku juhendamise ja arendamise kaudu pidev ülevaade rahulolu ja tulemuslikkuse kohta. Kursus põhineb kohandatud ja ainulaadsel õppekaval, mis rõhutab õpilase üldist kogemust ja arengut.

Kellele?

Ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriõppe programmid on suunatud ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide, haldusasutuste, spetsialistide, vabakutseliste, ettevõtjate, üliõpilaste ja üldiselt juhtide ja juhtide jaoks, kes soovivad arendada ja süvendada ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundlikku ja jätkusuutlikku juhtimist. ning arendama maksimaalselt oma andeid ja potentsiaali, et viia teadlikult positiivse mõju avaldamisele ühiskonnale ja loodusele.

Miks meister CSR ja jätkusuutlikkus

 • Praegused väljakutsed nõuavad erinevaid ja tõhusaid lahendusi, et taastada tasakaal, mida ühiskond ja loodus nõuab ettevõtetelt ja organisatsioonidelt.
 • Kasvata juhina, juhina ja isikuna, edendades isiklikku arengut.
 • Saada teadlikuks juhiks ja omandada ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundliku juhtimise ja haldamise oskused.
 • Et saada globaalne nägemus, mis võimaldab edukalt teostada ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse poliitika ja protsesside planeerimist, teostamist, jälgimist ja kontrolli.
 • Omandada uusimad teadmised ja edusammud erinevates valdkondades, mis mõjutavad ettevõtete sotsiaalse vastutuse suunda: õiguslikud, halduslikud, regulatiivsed jne.
 • Omandada terviklik ja multidistsiplinaarne nägemus ettevõtete sotsiaalsest vastutusest ja seega rakendada seda edukalt erinevates tegevusvaldkondades.
 • Maksimeerida oma tööalast konkurentsivõimet ja suurendada oma karjääri organisatsioonide juhina erinevates valdkondadevahelistes ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse valdkondades: üldine juhtimine, ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse alade juhtimine, vastavus, sihtasutused ja sotsiaalsed ettevõtted jne.
 • Juhtida teadus-, arendus- ja innovatsiooniprojekte ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse valdkonnas.
 • Olla osa CMI kogukonnast, kes on täielikult pühendunud selle arengule ning pakkuma meie institutsiooni parimaid teenuseid ja eeliseid.

Innovatiivne õpetamismetoodika

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriõppes on CMI õpetamismetoodika, innovatiivne, spetsialiseerunud ja arenenud pedagoogika, kasutades piisavat kombinatsiooni teooriast, praktikast, uurimis- ja juhtumimeetodist, koolitusest otsuste tegemisel ja järelmeetmetest. üliõpilaste põhjalik tulemuslikkus ja areng läbi isikupärastatud juhendamise ja pideva õppimise ülevaatuse. Programmid põhinevad kohandatud ja ainulaadsetel õppekavadel, mis rõhutavad õpilase üldist kogemust ja arengut.

Piiratud kohad: maksimaalselt 30 õpilast klassi kohta.

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriõppes on 60 ECTS ainepunkti.

Sissepääs protsessi

 • Kohtade reserveerimine toimub vastavalt sissepääsuprotsessi nõuetele.
 • Registreerimisprotsessi saab läbi viia aastaringselt, kuigi registreerimine mõnes kursuses sõltub vabade töökohtade olemasolust.
 • Kandidaatide valiku viib läbi vastuvõtukomisjon, mis koosneb CMI ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse programmist.
 • CMI edastab kandidaadile kirjalikult vastuvõtuprotsessi tulemuse e-posti teel.
 • Õppemakse tähendab kindlat koha reserveerimist ja see saadakse 770 euro eest õppemaksu tasumisel.
 • Isikliku nõustamise ja lisateabe saamiseks võite meiega ühendust võtta veebi kontaktivormi kaudu e-posti aadressil CMI @ cmiuniversal.com või telefoninumbril 34 91 172 43 58/34 681 36 12 27.

Vastuvõtutingimused

CMI @ cmiuniversal.com saadetavad dokumendid:

 • Curriculum Vitae.
 • Motivatsioonikiri.
 • Ülikooli kraad, mis võimaldab lõpetada magistriõppe. Kraadi võib välja anda ülikoolid üle kogu maailma.
 • Akadeemiline kirje (märkmete märkus).
 • Hispaania (B2) kõrge tase.

Sissepääs protsessi

 • Kandidaatide valiku viib läbi vastuvõtukomisjon, mis koosneb CMI ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse programmist.

Kalendrid

 • Nädala kohalolek: 2019. aasta oktoobrist kuni 2020. aasta juunini.
 • Kahenädalane kohalolek: 2019. aasta oktoobrist kuni 2020. aasta juunini.
 • Online: alates 2019. aasta oktoobrist kuni 2020. aasta juunini.

Rahastamine ja allahindlused

CMI pakub rahastamisteenuseid, mis on kohandatud nende vajaduste järgi. Samuti pakub see allahindlusi gruppidele ja ettevõtetele ning organisatsioonidele.

Lisainformatsiooni rahastamise ja allahindluste kohta võtke meiega ühendust.

Professionaalne äritegevus

CMI pakub huvitatud õpilastele võimalust teha äripraktikaid magistriprojekti mõistes või lisaks sellele.

Need tavad aitavad realiseerida tööturul ideaalset täiendust õpetusele, mis on välja töötatud kapteni õppekavas.

Praktika kestus on 150 tundi, samaväärne 6 ECTS.

Lisaks on kõigil üliõpilastel võimalus jätkata praktika perioodi vältel, st ilma krediidi eest maksimaalselt 6 kuud.

Äriklassi kutsealased praktikad on ka üliõpilastele, kes teevad magistriõppe projekti, kättesaadavad ka kooliväliselt ja vabatahtlikult.

Kõik CMI professionaalsed äritavad on tasutud .

stipendiumid

CMI annab oma üldiste stipendiumide kaudu toetust CSRi ja säästvuse magistriõppesse kõikides selle viisides.

Stipendiumid katavad 50% iga programmi hinnast ja on suunatud üliõpilastele, kellel on suurepärased akadeemilised andmed.

Osa nendest stipendiumidest on ette nähtud tärkava turumajandusega riikide, arengumaade või mõne puudega inimestele, et edendada võrdseid võimalusi erinevates rühmades.

Taotlused tuleb saata universaalse sihtasutuse stipendiumile e-posti aadressil universal@cmiuniversal.com, sealhulgas:

 • CV.
 • Ülikooli kraad.
 • Akadeemiline kirje (märkmete märkus).
 • Stipendiumide taotlemise motivatsioonikiri.
Viimati uuendatud Aprill 2019

Teave kooli kohta

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Loe edasi

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Näita vähem