Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistrikraad

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie ettevõtte ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magister kogub uusimaid edusamme ja parimaid tavasid, et muuta ettevõtete sotsiaalne vastutus ja jätkusuutlikkus ettevõtete ja organisatsioonide igakülgse kasvu tõelisteks tõukejõudedeks, mille eesmärk on positsioneerida end selles valdkonnas referentsmeistrina. globaalne.

Seda kaptenit õpetatakse kolmes erinevas mooduses; nädalas, kaks nädalat ja veebis. Kõik meie kõned algavad veebruari ja oktoobri kuudel ning kestavad 9 kuud.

Kuna ettevõtluskool keskendus ettevõtete sotsiaalsele vastutusele, pakub CMI oma magistrikraadi ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse alal kõigile, kes soovivad sektoris läbi viia spetsialiseeritud ja võrdlusprogrammi tänu oma suurepärasele teadustöötajatele ja viimastele edusammudele. teaduslik, institutsionaalne ja organisatsiooniline globaalsel tasandil.

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse kaptenitel on keskne telg inimese lahutamatu areng, mis põhineb väärtustel põhinevatel organisatsioonidel kui organisatsiooni harmoonia kasvu peamine edasiviija.

Didaktiline metoodika on uuenduslik, kõige spetsiifilisem ja arenenum, kasutades teooria, praktika ja juhtumimeetodi piisavat kogemuslikku kombinatsiooni, otsuste tegemise koolitust ning üliõpilaste tulemuslikkuse ja arengu põhjalikku jälgimist isikliku juhendamise ja arendamise kaudu pidev ülevaade rahulolu ja tulemuslikkuse kohta. Kursus põhineb kohandatud ja ainulaadsel õppekaval, mis rõhutab õpilase üldist kogemust ja arengut.

Kellele?

Ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriõppe programmid on suunatud ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide, haldusasutuste, spetsialistide, vabakutseliste, ettevõtjate, üliõpilaste ja üldiselt juhtide ja juhtide jaoks, kes soovivad arendada ja süvendada ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundlikku ja jätkusuutlikku juhtimist. ning arendama maksimaalselt oma andeid ja potentsiaali, et viia teadlikult positiivse mõju avaldamisele ühiskonnale ja loodusele.

Miks meister CSR ja jätkusuutlikkus

 • Praegused väljakutsed nõuavad erinevaid ja tõhusaid lahendusi, et taastada tasakaal, mida ühiskond ja loodus nõuab ettevõtetelt ja organisatsioonidelt.
 • Kasvata juhina, juhina ja isikuna, edendades isiklikku arengut.
 • Saada teadlikuks juhiks ja omandada ettevõtete ja organisatsioonide vastutustundliku juhtimise ja haldamise oskused.
 • Et saada globaalne nägemus, mis võimaldab edukalt teostada ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse poliitika ja protsesside planeerimist, teostamist, jälgimist ja kontrolli.
 • Omandada uusimad teadmised ja edusammud erinevates valdkondades, mis mõjutavad ettevõtete sotsiaalse vastutuse suunda: õiguslikud, halduslikud, regulatiivsed jne.
 • Omandada terviklik ja multidistsiplinaarne nägemus ettevõtete sotsiaalsest vastutusest ja seega rakendada seda edukalt erinevates tegevusvaldkondades.
 • Maksimeerida oma tööalast konkurentsivõimet ja suurendada oma karjääri organisatsioonide juhina erinevates valdkondadevahelistes ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse valdkondades: üldine juhtimine, ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse alade juhtimine, vastavus, sihtasutused ja sotsiaalsed ettevõtted jne.
 • Juhtida teadus-, arendus- ja innovatsiooniprojekte ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse valdkonnas.
 • Et saada WCC kogukonna osaks, pühendunud täielikult selle arengule ja pakkudes teile meie asutuse parimaid teenuseid ja eeliseid.

Innovatiivne õpetamismetoodika

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriprogrammidel on WCC õpetamismetoodika, uuenduslik, spetsialiseerunud ja arenenud pedagoogika, milles kasutatakse sobivat teoreetilise, praktika, uurimistöö ja juhtumimeetodi kogemuslikku kombinatsiooni, koolitust otsuste tegemisel ja järelmeetmeid Õpilaste igakülgne jõudlus ja arendamine isikupärastatud juhendamise ja pideva õppimise ülevaadete kaudu. Programmid põhinevad ainulaadsetel ja kohandatud õppekavadel, mis rõhutavad õpilase kogemusi ja üldist arengut.

Piiratud kohad: maksimaalselt 30 õpilast klassi kohta.

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriõppes on 60 ECTS ainepunkti.

Sissepääs protsessi

 • Kohtade reserveerimine toimub vastavalt sissepääsuprotsessi nõuetele.
 • Registreerimisprotsessi saab läbi viia aastaringselt, kuigi registreerimine mõnes kursuses sõltub vabade töökohtade olemasolust.
 • Kandidaatide valimise viib läbi vastuvõtukomitee, mis koosneb WCC juhtimisest ning ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse programmist.
 • WCC edastab kandidaadile kirjalikult vastuvõtuprotsessi tulemused e-posti teel.
 • Õppemakse tähendab kindlat koha reserveerimist ja see saadakse 770 euro eest õppemaksu tasumisel.
 • Isikupärastatud nõuannete ja lisateabe saamiseks võite meiega ühendust võtta veebikontakti vormi kaudu, e-posti aadressil cmi@cmiuniversal.com või telefoni teel +34 91 172 43 58 / +34 681 36 12 27.

Vastuvõtutingimused

Dokumentatsioon saata aadressile cmi@cmiuniversal.com:

 • Curriculum Vitae.
 • Motivatsioonikiri.
 • Ülikooli kraad, mis võimaldab lõpetada magistriõppe. Kraadi võib välja anda ülikoolid üle kogu maailma.
 • Akadeemiline kirje (märkmete märkus).
 • Hispaania (B2) kõrge tase.

Sissepääs protsessi

 • Kandidaatide valimise viib läbi vastuvõtukomitee, mis koosneb WCC juhtimisest ning ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse programmist.

Kalendrid

2 kõnet:

 • Veebruarist novembrini.
 • Oktoobrist juunini.

3 viisi:

 • Iganädalane osalemine
 • Kaks nädalat
 • Online

Rahastamine ja allahindlused

CMI pakub finantseerimisteenuseid, mis on kohandatud seda nõudvate õpilaste vajadustele. Samuti pakub see soodustusi gruppidele ja ettevõtetele ning organisatsioonidele.

Lisainformatsiooni rahastamise ja allahindluste kohta võtke meiega ühendust.

Professionaalne äritegevus

CMI pakub huvitatud tudengitele võimalust viia ettevõtluses läbi kutsealaseid praktikaid magistrikraadiprojektina või lisaks sellele.

Need tavad aitavad realiseerida tööturul ideaalset täiendust õpetusele, mis on välja töötatud kapteni õppekavas.

Praktika kestus on 150 tundi, samaväärne 6 ECTS.

Lisaks on kõigil üliõpilastel võimalus jätkata praktika perioodi vältel, st ilma krediidi eest maksimaalselt 6 kuud.

Äriklassi kutsealased praktikad on ka üliõpilastele, kes teevad magistriõppe projekti, kättesaadavad ka kooliväliselt ja vabatahtlikult.

Kõik CMI ettevõtluspraktikad on tasulised .

stipendiumid

CMI annab oma universaalse fondi kaudu stipendiume ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse magistriprogrammidele.

Stipendiumid katavad 50% iga programmi hinnast ja on suunatud üliõpilastele, kellel on suurepärased akadeemilised andmed.

Osa nendest stipendiumidest on ette nähtud tärkava turumajandusega riikide, arengumaade või mõne puudega inimestele, et edendada võrdseid võimalusi erinevates rühmades.

Taotlused tuleb saata universaalse sihtasutuse stipendiumile e-posti aadressil universal@cmiuniversal.com, sealhulgas:

 • CV.
 • Ülikooli kraad.
 • Akadeemiline kirje (märkmete märkus).
 • Stipendiumide taotlemise motivatsioonikiri.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Loe edasi

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Näita vähem