Spetsialiseerumine: ELi regionaalpoliitika

Spetsialiseerumine: ELi regionaalpoliitika )

Programmi pakub University of Wroclaw Ülikooli Euroopa õpingute õppetool (sotsiaalteaduskond). Õppekava keskendub ELi institutsioonidele, õigusele, majandusele ja poliitikale, aga ka konkreetsetele teadmistele, mis on seotud Euroopa geopoliitika, juhtimise ja infoühiskonnaga. Seminarides, õpikodades ja aruteludes analüüsivad õpilased ELi välissuhete, vabadusel, turvalisusel ja õigusel rajaneva ala, ELi valitsemistava ja muude probleemidega seotud probleeme. Erilist rõhku pannakse ELi regionaalpoliitika erinevatele aspektidele ja ELi vahendite ja projektide haldamisega seotud oskustele.

MA programm on kraadiõppes, mis nõuab kandidaadilt bakalaureuse- või magistrikraadi omandamist mis tahes valdkonnas. Programmi õpetavad oma valdkonna spetsialistid täielikult inglise keeles. Kursus kestab kaks aastat, koosneb neljast semestrist, millest esimene kestab septembri lõpust veebruari keskpaigani, teine märtsi algusest juuni juuni lõpuni. Magistriõpe saamiseks peavad lõpetajad täitma 120 ECTS punkti kuni nelja semestri jooksul ja kirjutama magistritöö.

Õpi mõistma, kuidas Euroopa Liit töötab! Vali oma tee uue interdistsiplinaarse programmi kaudu! Saate professionaalset koolitust diplomaatia, rahvusvaheliste institutsioonide või ettevõtete karjääri jaoks! Õppige inglise keeles rahvusvahelisel tipptasemel kõrgkoolis!

Kui olete lõpetanud oma politoloogia, Euroopa õpingute, rahvusvaheliste suhete, õiguse, majanduse, halduse, humanitaarteaduste, keelte või muude seonduvate uuringute bakalaureuseõppe, on teil õigus sellele MA-le.

Euroopa õpingute programmi lõpetaja on spetsialist, kes on valmis töötama professionaalse töötajana kohalike ja riiklike valitsuste ning riiklike ja rahvusvaheliste kultuuriorganisatsioonide, näiteks ELi institutsioonide ja muude rahvusvaheliste organisatsioonide asutustes. Euroopa õpingute programm valmistab ette lõpetajaid tööle avalik-õiguslikes ja eraettevõtetes Poolas ja kogu Euroopa riigis. Samuti oleks kogemus üliõpilaste jaoks, kes planeerivad oma karjääri kujundamist ELi mittekuuluvate riikide institutsioonides ja teevad laialdast koostööd Euroopa Liiduga.


Projekti toetab Euroopa Komisjon ja seda toetatakse inimkapitali rakenduskava raames .


Vastuvõtutingimused

  • Teie bakalaureusekraadi tõestatud koopiad,
  • Teie akadeemiliste dokumentide tõestatud koopiad,
  • Teie inglise keele oskuse tõestatud koopiad (B2 tase),
  • Digitaalse passi foto,
  • Passi koopia,
  • Arstitõend,
  • Ülikooli konto makse registreerimise tasu kinnitus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Wroclaw

Vaata veel 14 kursust University of Wroclawis »

Viimati uuendatud Aprill 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- ELi kandidaadid: 2000 eurot iga aasta kohta. ELi mittekuuluvad kandidaadid: 3350 eurot esimese aasta eest ja 3200 eurot teisel aastal.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date