Euroopa õpingute magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Spetsialiseerumine: ELi regionaalpoliitika


Programmi pakub University of Wroclaw Euroopa õpingute õppetool (sotsiaalteaduskond). Õppekavas keskendutakse ELi institutsioonidele, seadustele, majandusele ja poliitikale, aga ka spetsiifilistele teadmistele, mis on seotud Euroopa geopoliitika, juhtimise ja infoühiskonnaga. Seminaridel, töötubades ja vestlusringides analüüsivad õpilased probleeme, mis on seotud ELi välissuhete, vabadusel, turvalisusel ja õigusel rajaneva ala, ELi juhtimise ja muuga. Erilist rõhku pannakse ELi regionaalpoliitika erinevatele aspektidele ja oskustele, mis on seotud ELi fondide ja projektide haldamisega.

MA programm on kraadiõppe üks, mis nõuab kandidaadilt omada BA või magistrikraadi mis tahes piirkonnas. Programmi õpetavad oma ala eksperdid täielikult inglise keeles. Kursus kestab kaks aastat ja koosneb neljast semestrist, millest esimene kestab septembri lõpust veebruari keskpaigani, teine märtsi algusest juuni lõpuni. Magistriõpe saamiseks peavad lõpetajad täitma 120 EAP-d kuni neli semestrit ja kirjutama magistritöö.

Õpi mõistma, kuidas Euroopa Liit töötab! Vali oma tee uue interdistsiplinaarse programmi kaudu! Saate professionaalset koolitust diplomaatia, rahvusvaheliste institutsioonide või ettevõtete karjääri jaoks! Õppige inglise keeles rahvusvahelisel tipptasemel kõrgkoolis!

Kui olete lõpetanud oma politoloogia, Euroopa õpingute, rahvusvaheliste suhete, õiguse, majanduse, halduse, humanitaarteaduste, keelte või muude seonduvate uuringute bakalaureuseõppe, on teil õigus sellele MA-le.

Euroopa õpingute lõpetanu on spetsialist, kes on valmis töötama kutselise töötajana kohaliku ja riikliku valitsuse institutsioonides ning riiklikes ja rahvusvahelistes kultuuri- ja sotsiaalagentuurides, näiteks EL-i institutsioonides ja teistes rahvusvahelistes organisatsioonides. Euroopa õpingute programm valmistab lõpetajaid ette töötamiseks avalikes ja eraettevõtetes Poolas ja kõikides Euroopa riikides. See oleks ka kättesaadav kogemus üliõpilastele, kes kavandavad oma karjääri kujunemist EL-i mittekuuluvate riikide asutustes, tehes tihedat koostööd Euroopa Liiduga.


Projekti toetab Euroopa Komisjon ja seda toetatakse inimkapitali rakenduskava raames .

Vastuvõtutingimused

  • Teie bakalaureuse diplomi tõestatud koopiad
  • Teie akadeemiliste dokumentide tõestatud koopiad
  • Teie inglise keele oskuse tõestatud koopiad (B2 tase)
  • Digitaalse passi foto
  • Passi koopia
  • Arstitõend
  • Makse registreerimise tasu kinnitamine ülikooli kontol

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... Loe edasi

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. Näita vähem