Euroopa Liidu õiguse magistrid

Üldine

Programmi kirjeldus

Timişoara Lääne Ülikooli õigusteaduskond juhib Euroopa Liidu õiguse magistriprogrammi. Selle põhieesmärk on, et õpilased omandavad pädevused, mis võimaldavad neil mõista Euroopa Liidu õigust ja selle suhet liikmesriikide siseriiklike õigussüsteemidega.

Ülalnimetatud üldeesmärk ja õpilaste eripädevused on välja töötatud turul tuvastatud vajaduste kohaselt, hõlmates enamikku Euroopa Liidu õiguse olulistest aspektidest, selle üldistest põhimõtetest ja Euroopa kohtuliku kontrolli mehhanismidest spetsiifiliste valdkondade jaoks. tarbijakaitse, äriühinguõigus, konkurentsiõigus ja internetiõigus.

Peamised teemad

Esimene semester

 • Euroopa Liidu õiguse põhimõtted
 • Euroopa Liidu institutsioonid ja protseduurid
 • Inimõigused Euroopa Liidus
 • Euroopa Liidus seaduste ja kohtualluvuse konfliktid
 • Euroopa Liidu Interneti-seadus (valikuline kursus)
 • Euroopa Liidu sotsiaalõigus (valikuline kursus)

Teine semester

 • Konkurentsi ja tarbijakaitse Euroopa Liidu seadus
 • Euroopa Liidu maksuõigus
 • Euroopa finantsinstitutsioonide seadus
 • Euroopa Liidu äriühinguõigus
 • Euroopa Liidu eraõiguse ühtlustamine (valikuline kursus)
 • Euroopa Liidu kriminaalõigus (valikuline kursus)

Õpilaste eelised

Selles magistriõppes osalevatel üliõpilastel on võimalus omandada väärtuslikke teoreetilisi teadmisi mitmesugustes Euroopa Liidu õiguse valdkondades kursustel ja seminaridel, mis toimuvad täielikult inglise keeles.

Nii saavad nad tutvuda mitte ainult Euroopa Liidu õiguse sisuliste ja menetlusnormidega, vaid ka huvipakkuvates küsimustes spetsiifilise õigusliku terminoloogiaga. Sõltuvalt erinevatest kursuste tüüpidest on õpilased kaasatud erinevatesse õppetöödesse, mis stimuleerivad neid uurimistööd tegema ja harjutama nii akadeemilist kirjutamist kui ka esitusoskust. Neil on ka võimalus osaleda väljaspool koolitust tegevate tegevuste rikastamises, näiteks rahvusvaheliste kohtumõistmiskohtumiste konkurssides Euroopa Liidu õiguse ja inimõiguste valdkonnas.

Vabatahtlikud erialad on rühmitatud pakettidena, mis täiendavad õpilaste eriala. Üliõpilased vastutavad selle tee valimise eest enne ülikooli aasta algust, mille jooksul vabatahtlik pakett tehakse kättesaadavaks, võimaldades seeläbi isikliku õpperada loomist, mis on kohandatud iga inimese professionaalsetele huvidele.

Karjäärimõju

Rumeeniast pärit välisinvestorite sissevool teeb ELi õigusvaldkonnas spetsialiseerumisi, mida väga soovitakse. Kõik peamised juriidilised kutsealad - magistraat, advokaat, notar, õigusnõustaja - saavad kasu Euroopa Liidu õiguse spetsialiseerumisest.

Selle magistriõppe üliõpilased saavad esmakordselt võimaluse tutvuda Euroopa Liidu õiguse, näiteks äriühinguõiguse, maksustamise või konkurentsi ja tarbijakaitseseadusega seotud spetsialiseeritumate teemadega, suurendades seega nende teoreetilisi ja erialaseid teadmisi paljudes erinevates valdkondades. rahvusvahelises ulatuses asjakohaste valdkondade kohta.

Lõpetajad sellistes valdkondades nagu majanduse, rahanduse, ettevõtluse jms ettevõtted võivad ka sellest erialast oluliselt kasu saada, mis võib luua sillana ülikoolide vahel ning pakkuda uusi interdistsiplinaarseid akadeemilisi ja kutsealaseid võimalusi.

Kontaktandmed

Timişoara Lääne Ülikooli õigusteaduskond
9A Eroilor de la Tisa Bd., 300575, Timişoara, Timişi maakond, Rumeenia
Telefoninumber: 0040-256-592400
Faksi number: 0040-256-592442
E-post: drept @ e- UVT .ro
Sotsiaalne meedia: www.fb.com/drept. UVT .ro /

Viimati uuendatud aug 2018

Teave kooli kohta

Universitatea de Vest din Timi?oara (UVT) / West University of Timi?oara (WUT) is the main higher education institution and research center in Western Romania.

Universitatea de Vest din Timi?oara (UVT) / West University of Timi?oara (WUT) is the main higher education institution and research center in Western Romania. Näita vähem