Euroopa Magister Taastuvenergia

Eesmärk Euroopa Master taastuvenergiasse on koolitada kraadiõppe üliõpilased täita lõhet kasvav tööstusharu nõudluse spetsialiseeritud taastuvenergia teadmisi ja oskusi praegu saadaval tööturul.

Struktureerimisega kursuse kolme ossa, õpilased on tagatud, et veeta aega vähemalt kahes ELi liikmesriigis ning võtta ühendust paljude Euroopa instituutides ja ettevõtted osalevad taastuvenergia sektoris.

Osalevad ülikoolid on kõigile hästi tuntud koolituse ja hariduse sektoris, samuti on tunnustatud ka rahvusvahelisel tasandil oma töö valdkonnas taastuvenergia tehnoloogia.

Struktuur

Kursus on jagatud kolme ossa. Esimesel poolaastal, õpilased omandada tugeva aluse peamiste taastuvenergia tehnoloogiaid. Aasta teisel poolel, nad on spetsialiseerunud valitud tehnoloogia erinevas ülikoolis ja lõpus muidugi õpilased täitma praktiline või uurimisprojekti.

Kogu programm käivitatakse modulaarne alusel krediiti antakse kulgeb igas osas ja eduka projekti lõpetamist. Kokku 90 EAP (30 iga osa muidugi) on kohustatud koos rahuldava taseme saavutamine kõigis lõikudes saada Euroopa magistrikraadi.


Muidugi on kolm osa

Tuum annab tugeva aluse peamiste energiatehnoloogiate (tuule-, päikese-, bioenergia, hüdroenergia). Teoreetiline kursuste, mis uurima ka sotsiaalmajanduslikud teemasid Kõnealuse tehnoloogia toetab labor töötubade. Uuringud tuum saab teha prantsuse, inglise või hispaania keeles.


Õpilane saab valida üks järgmistest:

  • Kaevandused-ParisTech'i, Prantsusmaal core õpetatakse prantsuse
  • Zaragoza ülikooli, Hispaanias core õpetatakse Hispaania
  • Loughborough University, UK core õpetatakse inglise keeles
  • Oldenburg Ülikool, Saksamaa südamiku õpetatakse inglise keeles
  • Hanze University, Madalmaades core õpetatakse inglise keeles


Spetsialiseerumine keskendub eelkõige tehnoloogia või rakendamise aspekt valitud: Photovoltaics; Grid Integratsiooni; Tuuleenergia, päikeseenergia ja Ocean Energy. Erialasid õpetatakse inglise keeles.
Ülikoolidel on valmis andma eespool nimetatud erialasid. Kuid nende tõhus realiseerimine sõltub lõplik üliõpilaste arv, kes registreerivad. Tavaliselt on see otsus võetakse vastu novembri alguses. Õpilased, kelle eriala on tühistatud pakutakse sobivat alternatiivi.

Projekti seotud eriala võtta ja läbi tööstus, laboratoorium või ülikoolis ning mille kestel üliõpilane saab omandada praktilisi või teadustöö kogemus.


Kursuse kestus

  • Tüvesüdamikuosa kestab septembris / oktoobris jaanuarini.
  • Spetsialiseerumise osas jookseb veebruarist juunini.
  • Projekti 6 kuu paigutamine taastuvenergia ettevõte või uurimiskeskus, on kavas pärast tuum ja eriala.

Tarne

Muidugi on teinud tunnistanud eksperdid osalevad ülikoolid ja vajaduse korral teiste tööstus-, teadus- ja haridusasutuste.


Õpetas materjal sisaldab loenguid, õpetused ja laboratooriumid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust European Master in Renewable Energy and European Master in Sustainable Energy System Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
3 semestrit
Päevane õpe
Price
7,300 EUR
Kogu programm; 11500 € kolmandate riikide üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date