Umbes Euroopa magistriprogrammi tarbijakaitseküsimused (EURECA)

Tarbijakaitse on kogu maailmas tõusev valdkonnas teadus-ja kõrgharidust. Selles analüüsitakse tarbijaid nende majandusliku, sotsiaalse ja ökoloogilise keskkonna. Uuring "Vajadus kraadiõpet Tarbijakaitse Euroopa Liidus" rõhutab nõudlus ettevõtete ja valitsusväliste sektorite kui ka tarbijate organisatsioonide kõrghariduse lõpetajate selles valdkonnas. Lisaks on näidatud, selge lõhe nõudluse ja pakkumise kõrgharidusega lõpetajate tarbijakaitseküsimuste.

Nende tulemuste põhjal Euroopa Komisjon toetab magistrantide programmid Euroopa Liidus. Pärast idee parandada valik väga haritud ja kvalifitseeritud töötajaid vallas tarbijakaitseküsimuste, Aarhusi Ülikooli (Taani), Müncheni Tehnikaülikool (Saksamaa), Wageningeni Ülikooli (Holland) ja Varssavi Ülikooli Life Science (Poola) on loonud konsortsium, mille eesmärk on arendada Euroopa magistriprogrammi tarbijakaitseküsimused (EURECA), mis on rahastatud Euroopa komisjoni peadirektoraat tervise- ja tarbijaküsimuste. Programmi koordineerib turunduse ja tarbija teadusuuringute Technische Universität München (Saksamaa) ja hakkab septembris / oktoober 2009. Õppekeeleks on inglise keel.

Peamine nõue on bakalaureusekraad teema seotud tarbijakaitseküsimuste, nii sihtgrupi jaoks magistriprogrammi on õpilaste sotsiaal-majanduslikke bakalaureusekraad või teine ​​teema, mis on seotud tarbijakaitseküsimuste (täpsemalt lugeda vastuvõtu tingimuste iga osalev ülikool ).

EURECA algab igal aastal septembris / oktoobris ning kestab üle nelja semestrit (120 ECTS).

Kõrval alused tarbijakaitseküsimuste (30 EAP), õpilased on kohustatud valima kaks järgmisest seitsmest erialasid:

  • Tarbijakaitse Management (Aarhus)
  • Tarbija Studies (Wageningeni)
  • Tarbija, tehnoloogia ja innovatsiooni (München)
  • Toit ja juhtimine (Varssavi)
  • Turundus (Aarhus)
  • Marketing Management (Wageningeni)
  • Säästev tarbimine (München)

Õpilasi julgustatakse osalema vahetusprogrammi ühe semestri üks kolmest teiste ülikoolidega (Host ülikoolid), mis võiks toetada helde suuruse toetuse 500 EUR / kuus!

Magistritöö kirjutatakse 4. semester programmi. On võimalik kirjutada väitekirja kodus ja vastuvõtva ülikooli, et saada kaks kraadi (täiendavad eeskirjad kaks kraadi võib kohaldada) või selle ajal internatuuri.

Sihtgrupp

Magistriprogrammi in Tarbijakaitse suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud analüüsides tarbijate nende majanduslikku, sotsiaalset ja ökoloogilist keskkonda, samuti teevad oma karjääri ettevõtted, valitsusasutused ja valitsusvälised asutused või teadus, mis keskendub tarbijale. Üliõpilased, kes soovivad seda programmi peaks olema sotsiaalmajanduslik bakalaureusekraadi. Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi või inseneri koos tarbijakaitseküsimuste orientatsioon on ka võimalus osaleda magistriprogrammi (vastuvõtmise kriteeriumid). Nad peavad teavitama vastaval ülikoolis.

Magistriõpe Consumer Affairs pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi ettevõtetes, nii valitsuse kui ka valitsusväliste institutsioonide ja teadus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2020
okt 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date