Euroopa Master säästva energia süsteemi haldamise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Eesmärgid

Eesmärgiks Euroopa Master säästva energia Management System on pakkuda kraadiõppe üliõpilastele vajalikud oskused töötamiseks säästva energia valdkonnas. Õpilased spetsialiseerunud äri juhtumi analüüs, modelleerimine, projekteerimine ja rakendamine. Selle tulemusena välismaa kontakti käigus on vaja, meie õpilased on rahvusvaheline väljavaade oluline tööstusharu HR vajadustele.

Struktureerimise käigus kolmeks osaks, õpilased on tagatud, et veeta aega vähemalt kahes ELi liikmesriigis ning võtta ühendust paljude Euroopa ja ettevõtete kaasatud säästva energiamajanduse. Osalevad ülikoolid on kõik hästi juurdunud koolituse ja hariduse valdkonnas, samuti tunnustatud rahvusvahelisel tasandil nende tööd säästva energia valdkonnas süsteemi juhtimine.

Struktuur

Kursus on jagatud kolme ossa.

Esimesel semestril (september / oktoober-jaanuar), õpilased omandada tugeva aluse juhtimist.

Aasta teisel poolel (veebruar-juuni), nad on spetsialiseerunud valitud teemal erinevas ülikoolis.

Lõpus kursuse üliõpilased täielik kuuekuulise praktiline või uurimisprojekti.

Kogu programm käivitatakse modulaarne alusel krediiti antakse kulgeb iga osa ja eduka projekti lõpetamist. Kokku 90 EAP (30 iga osa muidugi) on kohustatud koos rahuldava taseme saavutamine kõigis lõikudes saada Euroopa magistrikraadi.

Tuum annab tugeva aluse süsteemide juhtimine juriidiline, keskkonna-, majandus-, sotsiaalseid ja tehnilisi aspekte. Teoreetiline kursuste, mis uurima ka sotsiaalmajanduslikud teemasid Kõnealuse tehnoloogia toetab labor töötubade. Uuringud südamiku toimub inglise keeles.

Üliõpilane saab valida üks järgmistest:

Hanze TTK, Holland südamiku õpetatakse inglise Università di Pisa, Itaalia südamiku õpetatakse inglise keeles

Core pakkujad kõiki õpetama neid teemasid: Systems juhtimise õiguslikke, keskkonnaalaseid, majanduslikke, sotsiaalseid ja tehnilisi aspekte süsteemi integratsioon ja planeerimine modelleerimine Stsenaarium arengu strateegiliste otsuste tegemisel Side Iga Ülikool on oma õpetamismeetodeid - jaotus moodulite saab korraldada erinevalt - sellest hoolimata me tagada, et lõpus tuum semestri kõik SESyM õpilased on sama mõistmist ja sama teadmiste süsteemide juhtimine, mis võimaldab neil järgida pakutava erialasid. 30 EAP antakse läbiva tuum semestri järgmised ühtlustatud õpitulemused.

Spetsialiseerumine keskendunud konkreetse teema valitud: süsteemi integratsioon ja optimeerimise või säästva energia juhtimine. Õppesuunad kõik õpetatakse inglise keeles. Ülikoolidel on valmis andma eespool nimetatud erialasid. Kuid nende tõhus realiseerimine sõltub lõplik üliõpilaste arv, kes registreerivad. Tavaliselt on see otsus võetakse vastu juuli lõpp. Õpilased, kelle eriala on tühistatud pakutakse sobiva alternatiivi.

Spetsialiseerumine lõigud kestab veebruarist mai lõpuni või juunis sõltuvalt eriala. Õpilane on spetsialiseerunud ühe järgmistest:

Süsteem integreerimine ja optimeerimine - õpetatakse vallas juhib TTK säästva energia Management - õpetas ülikoolis Zaragoza

Lõpetamisel eriala üliõpilane saavutab praktiline ja teadustöö kogemus läbi projekti teostatakse tööstuse, teadusuuringute laboris või ülikoolis. Mitmesuguseid projekte saab kavandatud ja see annab paindlikkuse õpilase ja projekti pakkuja määratleda projekti. Õpilane on oodatud esitama oma / tema enda projekti. EUREC ja muidugi direktorid pidevalt ühendust taastuvenergia ettevõtted aastaringselt julgustada neid ettepanekuid õpilase projekti. Kuid õpilased ei peaks ootama, et saada projektide nimekirja valida. Õpilasi oodatakse otsida ettevõtet või uurimiskeskused, kes soovivad pakkuda neile projekti puhul eraldi. Kvalifitseeritud isik spetsialiseerumine Ülikooli annab õpilastele nõu, kuidas edasi minna leida parim projekt, mis sobivad nende kvalifikatsioon ja ootustest.

Rohkem infot meie kodulehel: www.sesym.eurec.be

Viimati uuendatud juuni 2016

Teave kooli kohta

The European Master in Renewable Energy is an initiative proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities outlined in the 'Partnering Universiti ... Loe edasi

The European Master in Renewable Energy is an initiative proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities outlined in the 'Partnering Universities' section. The programme has been run since 2002 by a network of nine European Universities and research centres who are leading the way in renewable energy research, development and demonstration. It is coordinated by EUREC EEIG, a consortium of European renewable energy research centres, which has its headquarters in Brussels.The European Renewable Energy Research Centres Agency was established as a European Economic Interest Grouping in 1991 to strengthen and rationalise the European RD&D efforts in renewable energy technologies. As an independent association, it incorporates over 40 prominent RD&D groups from all over Europe. Näita vähem
Brüssel , Pariis , Loughborough , Zaragoza , Oldenburg , Groningen , Ateena , Newcastle upon Tyne , Perpignan , Lissabon + 9 Rohkem Vähem