See programm on õpetanud inglise

EESMÄRGID: • Et tutvunud tänapäevani fotograafilise tootmist, selle teemad ja repertuaari, kunsti praktikas, kultuurilist väärtust, juured ajaloolise fotograafia ja kunsti ajalugu, diskursused ja piiranguid, vaatenurgast oluline fotograafid ja teoreetikud. • Et õppida peamised praeguste teooriate Euroopa fotograafiat. • Et õppida otse ja isiklikult mainekama meistrid ineach piirkonnas. • Et tutvunud kuraatorite praktika, collectionism, säilitamise ja viisid esitlus / levitamine kaasaegse kunsti fotograafia. • Et kajastada rolli fotograafid kunstiturul, valdkonnas Euroopa fotograafia, äri vabaaja ja meelelahutusmaailma. • Et kogeda, läbi isikliku projekti, mis tunne on luua algupärase, mis on asjakohane ja väärt on esitatud fotonäitus. • Et panna ja avaldada lõplik projekt rahvusvaheliselt tunnustatud maineka keskus / ajakirja kaudu oma Euroopa partneritega. • tungida kunstimaailmas, võrgu kaudu moodustunud magistriõppe õppejõudude ja üliõpilaste koostööd tegevad asutused, kuraatoreid ja direktorid.

kaunid kunstid

Metoodika: Me toetume kolme tüüpi professorid: Masters, kes on suured arvud Euroopa fotograafia stseen; professorid, kes on rahvusvaheliste kunstnike ja teoreetikute tuntud akadeemilise kvaliteedi valdkonnas fotograafia ja kujutava kunsti; andtutors, kes esindavad uut põlvkonda fotograafe akadeemiliste ja projekti kogemus. Põhielement magistriõppe teadlased on selle orienteeritus isiklikke projekte ja näitus, samuti personaalset abi. Kogu protsessi lähedal kogemusi õppejõudude ja tuutorite on üks rikastav programmi aspektid.

Programmi teadlased iseloomustab nende olemus hõlmab ja concretizing teemat esialgne idee, edendada teadus-, analüüsi ja arutelu, ja realiseerumise kogu loomise protsessi kunstiline tükk, mis tuleb esitada kollektiivse näituse ja kataloogi. Nagu ka kolme õpilased valivad oma töid ühes Euroopa keskuste ja festivalid seotud muidugi. Klassid sisaldab arutelu tekste; prognoosid autorite pildid ja videod; külastuste eksponaate ja kunstnike stuudiod; ja üksikisiku ja grupi harjutusi.

Tähtsust isikliku projekti magistriõppe nõuab osalemist spetsialiseerunud juhendajaid aidata õpilastel arendada oma tööd isiksustatult. Tehnilised juhendamine hõlmab ulatuslike, digitaalne laborid, analoog laborid, trüki- ja coaching teadus- ja kommunikatsiooni kunstilise protsessi.

FOR: Fotograafid professionaalse karjääri, samuti kunstnike fotograafia tööstusele, kes tahavad tungida kunstimaailmas. Inimesed kraadi Fine Arts, audiovisuaalse kommunikatsiooni, reklaami, ajakirjanduse, Art History või humanitaarteadused, kes soovivad süvendada oma teadmisi kunsti fotograafia. Kõrgem kesktase inglise on vaja.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 31 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi