Oled lummatud Euroopa integratsiooni protsessis ja kuidas tal vaimustus teiste maailma piirkondadega? Kas soovite, et süvendada oma arusaamist protsessi, ja olla aktiivselt kaasatud on? Sa soovivad karjääri, mis hästi põhjendatud õiguslikud, majanduslikud ja politoloogia teadmised Euroopa integratsiooni on hädavajalik? Te olete juba lõpetanud oma esimese astme soovitavalt valdkonnas õiguse, majanduse või politoloogia silmapaistva tulemuse? Siis tuleb taotleda koht meie Master programm.

Kahe semestri Master programm "Euroopa ja European Legal Studies" on pakutud Institute for European Integration Sihtasutuse Europa-Kolleg Hamburg koostöös õigusteaduskond ja majandusteaduskond ja sotsiaalteaduste ülikooli Hamburg.

Pärast edukat lõpetamist programmi, kas akadeemiline kraad "Master of Arts (MA)" või "Master of Laws (LL.M.)" antakse.

Master programm kestab ühe aasta - alates oktoobrist septembris järgmisel aastal. See on täisajaga kursus uuringute. See on jagatud üheksa moodulid kokku. On seitse moodulid koosnevad akadeemilist loengut, millest viis on võimalik osa talvel perspektiivis, arvestades, et veel kaks loengut moodulid järgida suvel perspektiivis. Pärast loengut talvel perspektiivis lõppema akadeemiline magistritöö on kirjutatud, mille eest neljaks kuuks pakutakse. Praktika moodul planeeritud ajavahemikus talvel ja suvel perspektiivis (veebruar / märts) nõuab õpilastel teha internatuuri, näiteks on institutsioon ELi esinduste Saksa välisministeerium välisriikides, ministeeriumid, valitsusasutused advokaadibürood või ettevõtted.

Alguses Master programmi kolm põhilist moodulid pühendatud õiguslikud, majanduslikud ja poliitilised aspektid Euroopa integratsiooni tuleb osalesid kõik õpilased ühiselt. Järgnevatel spetsialiseerumise etapp on õpilastel võimalus õppida ühe järgmistest valikainete spetsialiseerumise valdkondades süvitsi - EL poliitiliseks jõuks - välissuhete ELi - Ettevõtted nagu majandustegelased - seadus ELi Master programm on eranditult pakutakse inglise keeles õppekeel ja eksami.

Nõuded sissepääs Master programm on: - Kraadi Saksa või välisriigi kõrgkoolis (ülikooli tasemel) koos klassi üle keskmise, soovitavalt õiguse, majanduses või politoloogia esindavad 240 ainepunkti (AP). Taotlejad, kes on saanud oma esimese kraadi saamise karjääri kokku 180 AP on, et korvata puuduvat 60 CP poolt hea soorituse täiendavat haridus- või praktikale seotud programmide hõlmatud valdkondades Master programm. Selle tõenduseks võib esitada kujul töökogemust, täiendavaid uuringuid, teadustegevust, trükised jms; - Väga hea inglise keele vilumusi; Täpsema info saamiseks vt www.europa-kolleg-hamburg.de

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Saksa
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
8,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date