PROGRAMMI KIRJELDUS

Programmi esiletoomine

  • Põhi- ja täiustatud fotonikursused, mis on täiendatud elektroonika, füüsika, optika ja inseneriga
  • Tugev keskendumine praktilisele koolitusele kõrgelt varustatud uurimislaboris
  • Rahvusvaheline kogemus ja vahetusvõimalused 20 partneriga
  • Dünaamiline seos tööstusega loengute ja praktikakohtade kaudu

Esimese aasta jooksul saate arendada oma oskusi lasertehnika, optiliste kommunikatsioonide, optiliste materjalide, mikrofotoonika ja optiliste anduritega. Esimene poolaasta on pühendatud fotonika põhialustele, teine ​​keskendub inseneri oskustele ja fotonikaarakendustele. Kuna seda meistrit korraldavad kaks Belgias asuvat juhtivat ülikooli, on teil võimalus osaleda kursustel täies ulatuses VUB või valida teatud kursused VUB juures.

Kuigi esimesel aastal saavad õpilased kursustel nii VUB kui ka VUB Belgias, on teine ​​aasta rahvusvahelist iseloomu. Kohustuslikud mobiilsusradad võimaldavad õpilastel ühe või kahe semestri jooksul võtta kursusi ja / või magistritöö välismaal. Lisaks saavad õpilased valida ka 5-nädalase tööstuspraktika (4 ECTS) Belgias või rahvusvaheliselt või minna välismaale 10-12-nädalase internatuuri (10 ECTS) praktikale fotonikainete tööstuses või uurimisinstituudis.

"Fotonikaarstiprogrammi meister pöördus mulle poole, sest see pakkus nii rahvusvahelises kogemuses kui ka võimalust uurida tõelise rakendusliku teaduse ja inseneri esirinnas parimat. "(Õpilane Enda McCague, Iirimaa)

PROFESSIONAALSED PERSPEKTIIVID

Euroopa magistrikraad. fotonikas on kõik õiged koostisosad, et valmistada ette heledat tulevikku. Väärtuslikud praktikad välismaal asuvate tööstus- ja uurimisinstituutidega suurendavad teie tööalast konkurentsivõimet.

Konsultandi, inseneri või teadurina võiksite end leida juhiistme töövaldkondades nagu bioteadused, biotehnoloogia, telekommunikatsioon, säästev energia, põllumajandus- ja toiduainetööstus või tööstus 4.0.

VASTUVÕTMISNÕUDED

Bakalaureusekraad või tunnustatud samaväärne akrediteeritud asutus (vähemalt 3 aastat täiskoormusega õppes või 180 ECTS ainepunkti) elektrotehnika, rakendus füüsika, elektroonika, füüsika, materjaliteaduse või sellega seotud distsipliini. Samuti arvestatakse õpilastega nende bakalaureuseprogrammi viimase aasta jooksul.

Lisaks sellele peab teil olema inglise keele oskus. Välisüliõpilastele tuleb tunnistada järgmisena:

  • TOEFL-TEST: iBTscore minimaalne 87;
  • IELTS: minimaalse taseme akadeemiline moodul 6.0;
  • Cambridge-ESOL: esimene ingliskeelne tunnistus (FCE).

KUIDAS KANDIDEERIDA

Taotluse esitamiseks peate täitma veebipõhise avalduse vormi ja üles laadima kõik nõutavad dokumendid (1 EMP kodanike jaoks, 1. aprilliks mitte-EMP kodanike jaoks). Flaami (Belgia) bakalaureusekraadi üliõpilased saavad taotleda kuni 8. oktoobrini 2019.

* EMP kodanikud: Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia, Läti, Liechtenstein, Leedu, Luksemburg, Malta, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Ühendkuningriik.

Taotlege nüüd Euroopa magistrikursust. fotonikas

STIPENDIUMID

Igal õppeaastal annab Vrije Universiteit Brussel 5 stipendiumi Euroopa fotonika magistriõppe üliõpilastele. Iga stipendium pakub üliõpilasel Brüsselis elukalliduse katmiseks 10 000 eurot õppeaasta kohta.

Kõik kandidaadid võivad taotleda stipendiumi ja näidata tehniliste teadmiste, pädevuse ja motivatsiooni tõendeid. VUB stipendiumid antakse välja VUB programmi esimees.

Kõik üliõpilased, kes registreeruvad MSc. VUB Photonics" raames on VUB võimalik eraldi välja VUB saada B-PHOT Excellence stipendium. VUB B-PHOT Excellence stipendiumikava pakub kolme 1000- VUB stipendiumi stipendiumi, kolm täiendavat stipendiumit 1500 euroga ja üks eksemplaride stipendium 5000 euro väärtuses. Lisateave

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Vrije Universiteit Brussel

Vaata veel 27 kursust Vrije Universiteit Brusselis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 21, 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
939 EUR
Aastas
Deadline
apr 1, 2020
EEA students (students NOT requiring a visa) should apply before 1 September.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 21, 2020
End Date
sept 16, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
EEA students (students NOT requiring a visa) should apply before 1 September.

sept 21, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
EEA students (students NOT requiring a visa) should apply before 1 September.
End Date
sept 16, 2022