Umbes

Euroopa juhtimise magistriprogramm uurib tänapäeva Euroopa ees seisvaid mureküsimusi:

 • Kuidas juhtida sisserändajate voogusid Euroopasse?
 • Kuidas saaksime finantsturge reguleerida?
 • Kuidas saab Euroopa teha ülemineku rohelisele majandusele ja jätkusuutlikele energiaallikatele?
 • Kas heaoluriikide reformid aitavad kaasa majanduskasvule ja kui jah, siis kuidas me nendele reformidele läheneme?
 • Millised on luureandmete jagamise ja õiguskaitsealase väljakujunenud tavad Euroopa piiriülese politseitöö kontekstis?
 • Kas Euroopa riigid muutuvad ELis sarnasemaks ja homogeensemaks?
 • Kas EL ühendab meid võrdsetena või kahjustab demokraatiat?

Need on tänapäeva Euroopa jaoks kõige olulisemad küsimused. Iga küsimus hõlmab tegevusi kohalikul, riiklikul ja Euroopa tasandil ning igaüks neist vajab teadmisi majanduse, õiguse ja avaliku halduse valdkondades. Euroopa juhtimise interdistsiplinaarne magistriõppe programm varustab teid nendele küsimustele vastamiseks vajalike teadmiste ja oskustega ning sõnastatakse nende ülesannetele vastavad vastused. Meie programm valmistab teid ette töötama ja töötama Euroopa valitsemisvõimaluste raames - nii Brüsselis kui ka kodus.

Otseülekanne ja õppimine kahes erinevas Euroopa paigas

Euroopa juhtimise magister on ainulaadne kaheastmeline programm, mida pakutakse koostöös Masaryki ülikooliga (Brno, Tšehhi Vabariik), Konstanzi ülikooliga (Saksamaa) ja Dublin ülikooli kolledžiga (Iirimaa). Õppides seda programmi, õpid ja elate kahes erinevas Euroopa paigas. See tähendab, et magistri esimese aasta jooksul õppivad üliõpilased ühel partnerülikoolist (Masaryki Ülikool Brno, Konstanzi Ülikool, Dublin Ülikool). Pärast seda saavad kõik üliõpilased Utrechtist oma programmi teisel aastal. See võimaldab teil kogeda Euroopa juhtimist kahel erineval seisukohal ainulaadse isikliku kogemuse kontekstis.

Topeltklass

Edukad lõpetajad saavad kaks magistri kraadi, üks igast ülikoolist, täpsustades, et kraad lõpetati koostöös ülikoolide vahel. Need kaks kraadi on samaväärsed magistrikraadiga nelja partnerülikooli riikides järgmiselt:

 • Brno (Tšehhi Vabariik): Magistr / Magistra (Mgr)
 • Konstanz (Saksamaa): magistriõpe (Ma)
 • Dublin (Iirimaa): magistrikraad (MSc)
 • Utrecht (Holland): magistrikraad (MSc)

Peale kooli lõpetamist

Te arendate oskusi, et analüüsida Euroopa valitsemistavade keerukaid probleeme mitmest perspektiivist, sealhulgas majandus, õigus, politoloogia ja avalik haldus. Õppige abstraktseid teadmisi ja teooriaid rakendama ka reaalajas toimuvate probleemide lahendamiseks juhtumiuuringute, simulatsioonide ja poliitikale suunatud uurimisprojektide kaudu. Keerukate kursuste sisu õpetab teid kasutama akadeemilisi teadmisi, et analüüsida ja lahendada keerulisi probleeme erinevates kontekstides ja eri vaatenurkadest. See oskuste komplekt avab kohalike, piirkondlike ja riiklike valitsuste paljusid töövõimalusi; ELi institutsioonid; muud Euroopa organisatsioonid; mittetulunduslikud ja mittetulunduslikud organisatsioonid; ja nõustamisfirmad, mis tegelevad Euroopa juhtimisega seotud küsimustega.

Karjääri väljavaated

Osalevate ülikoolide teaduskondade eriteadmised pakuvad põnevat võimalust selles keerulises rahvusvahelises magistriõppes. See annab teile hea akadeemilise koolituse, mis valmistab teid ette professionaalsetele kohtadele erinevates organisatsioonides:

 • Kohalikud, piirkondlikud ja riiklikud valitsused, kes töötavad üha enam Euroopa kontekstis.
 • ELi institutsioonid, näiteks Euroopa Komisjon ja ELi asutused.
 • Muud Euroopas töötavad rahvusvahelised organisatsioonid.
 • Mittetulundusühingud, mis seisavad silmitsi Euroopa valitsemistavadega.
 • Ettevõtted, kelle regulatiivset keskkonda suures osas kujundavad Euroopa valitsemisprotsessid.
 • Konsultatsioonifirmad.

Tööalase karjääri poole

Programmi lõpetajad omandavad tavaliselt akadeemilisel tasemel töökohti erasektori organisatsioonides või avaliku sektori organisatsioonides, kes töötavad sellistes ametikohtades nagu poliitika nõustaja, konsultant, teadustöötaja või uurimis- või konsultatsiooniorganisatsiooni juht:

 • Riikliku ministeeriumi, valitsusasutuse või ELi institutsiooni poliitika nõustaja

Poliitika nõustajana arendate ja / või rakendate poliitikat. See nõuab poliitiliste probleemide analüüsimist, sidusrühmade ja poliitikutega rääkimist ning tõhusate ja teostatavate lahenduste väljaandmist.

 • ELi tasandi huvirühma lobist

Lobitöörühmad püüavad mõjutada ELi otsustusprotsessi, esindades nende liikmesust või missiooni. Lobistidena kogute teavet uute arengute kohta, räägime otsustajatega Euroopa ja riiklikul tasandil ning arutate strateegia oma organisatsiooni liikmetega.

 • Konsultant

Konsultantina teete klientidega koostööd, et aidata neil mõista ja lahendada probleeme, millega nad kokku puutuvad.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 77 kursust Utrecht Universityis »

Viimati uuendatud Detsember 3, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
Hollandi ja teiste ELi / EMP üliõpilaste (kohustuslik tasu 2019-2020): 2 083 eurot. ELivälised / EMP üliõpilased (institutsionaalne tasu): 2018-19: 15 575 eurot, 2019-20 eurot: 16 600 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date