Euroopa meister säästva energiasüsteemi juhtimises

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Eesmärgid

Euroopa säästva energiasüsteemi juhtimise magistriõppe eesmärk on anda kraadiõppuritele säästva energia tööstuses töötamiseks vajalikud oskused . Õpilased on spetsialiseerunud ärijuhtumite analüüsile, modelleerimisele, projekti kavandamisele ja rakendamisele. Tulenevalt väliskontaktidest, muidugi nõuab, meie õpilastel on rahvusvaheline väljavaade oluline tööstuse HR vajadustele.

Struktureerides kursuse kolmeks osaks, on üliõpilastel tagatud, et nad veedavad aega vähemalt kahes erinevas EL-i riigis ning saavad kontakti paljude Euroopa instituutide ja ettevõtetega, kes on seotud säästva energia sektoriga . Osalevad ülikoolid on väljaõppes ja haridussektoris hästi sisse seatud ning tunnustatud rahvusvahelisel tasandil nende töö eest energiasüsteemi säästva juhtimise alal.

Struktuur

Kursus jaguneb kolmeks osaks.

Aasta esimesel poolaastal (september / oktoober kuni jaanuar) omandavad õpilased tugeva aluse süsteemide juhtimisel.

Teisel poolaastal (veebruarist juunini) on nad spetsialiseerunud valitud teemale teises ülikoolis.

Kursuse lõpus läbivad õpilased kuuekuulise praktilise või uurimisprojekti.

Kogu programmi juhitakse modulaarselt, iga lõigu läbimise ja projekti eduka lõpuleviimise eest antakse ainepunkte. Euroopa magistrikraadi saamiseks on kõigis sektsioonides rahuldava saavutustasemega kokku 90 ECTS ainepunkti (30 iga kursuse lõigu kohta).

Tuum loob tugeva aluse süsteemide juhtimisel koos õiguslike, keskkonna-, majanduslike, sotsiaalsete ja tehniliste aspektidega. Laborite töötoad toetavad teoreetilisi kursusi, kus uuritakse ka nende tehnoloogiate kasutuselevõtuga seotud sotsiaalmajanduslikke probleeme. Põhiõpe toimub inglise keeles.

Õpilane saab valida ühe järgmistest:

Hanze UAS, Holland, tuumiku eest, mida õpetati inglise keeles

Kõik pakkujad õpetavad neid aineid:

Süsteemihaldus koos õiguslike, keskkonna-, majanduslike, sotsiaalsete ja tehniliste aspektidega Süsteemi integreerimine ja kavandamine Stsenaariumi väljatöötamise modelleerimine Strateegiline otsustusprotsess Kommunikatsioon

Igal ülikoolil on oma õpetamismeetodid - moodulite levitamist saab korraldada erinevalt - hoolimata sellest, tagame, et põhisemestri lõpus on kõigil SESyM-i tudengitel võrdsed teadmised ja samad teadmised süsteemihalduse kohta, võimaldades neil jälgida mõnda pakkus spetsialiseerumist. Põhisemestri läbimise eest pärast ühtlustatud õpitulemusi antakse 30 EAP-d.

Spetsialiseerumine keskendub konkreetsele teemale, mis valitakse süsteemi integreerimise ja optimeerimise või säästva energiahalduse hulgast. Spetsialiseerumisi õpetatakse inglise keeles. Osalevad ülikoolid on valmis pakkuma eelnimetatud spetsialiseerumisi. Nende tulemuslik realiseerimine sõltub siiski registreerunute lõplikust arvust. Tavaliselt võetakse see otsus vastu juuli lõpus. Õpilastele, kelle spetsialiseerumine on katkestatud, pakutakse sobivat alternatiivi.

Spetsialiseerumisosakonnad kestavad sõltuvalt spetsialiseerumisest veebruarist mai lõpuni või juunini. Õpilane on spetsialiseerunud ühele järgmistest:

Süsteemi integreerimine ja optimeerimine - õpetatakse Hanze UASi säästvas energiahalduses - õpetatakse Zaragoza ülikoolis säästvat energiat ja IKT - õpetatakse Howest UAS-is.

Spetsialiseerumise lõppedes omandab üliõpilane tööstuses, teaduslaboris või ülikoolis läbi viidud projekti kaudu praktilise või teadustöö kogemuse. Pakkuda saab mitmesuguseid projekte ning see annab õpilasele ja projekti pakkujale projekti määratlemisel paindlikkuse. Õpilane on teretulnud esitama oma projekti. EUREC ja kursuste juhid võtavad aastaringselt pidevalt ühendust taastuvenergia ettevõtetega, et julgustada neid tudengiprojekti pakkumisel. Siiski ei tohiks õpilased oodata, et nad saavad nimekirja projektidest, mille hulgast valida. Õpilastelt oodatakse ettevõtteid või teaduskeskusi, kes soovivad neile projekti individuaalselt pakkuda. Spetsialiseerumisülikooli kvalifitseeritud inimene annab üliõpilastele nõu, kuidas edasi liikuda, et leida parim projekt, mis vastaks nende kvalifikatsioonile ja ootustele.

Lisateave meie veebisaidil: www.sesym. EUREC .be

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The European Master in Renewable Energy is an initiative proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities outlined in the 'Partnering Universiti ... Loe edasi

The European Master in Renewable Energy is an initiative proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities outlined in the 'Partnering Universities' section. The programme has been run since 2002 by a network of nine European Universities and research centres who are leading the way in renewable energy research, development and demonstration. It is coordinated by EUREC EEIG, a consortium of European renewable energy research centres, which has its headquarters in Brussels.The European Renewable Energy Research Centres Agency was established as a European Economic Interest Grouping in 1991 to strengthen and rationalise the European RD&D efforts in renewable energy technologies. As an independent association, it incorporates over 40 prominent RD&D groups from all over Europe. Näita vähem
Brüssel , Pariis , Loughborough , Zaragoza , Oldenburg , Groningen , Ateena , Newcastle upon Tyne , Perpignan , Lissabon + 9 Rohkem Vähem