Euroopa meister taastuvenergia alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Euroopa meister taastuvenergia alal

Taastuvenergia Euroopa magistriõppe eesmärk on koolitada kraadiõppureid, et täita lõhe kasvava tööstuse nõudmise järele taastuvenergia spetsialiseeritud eriteadmiste ja tööturul olemasolevate oskuste vahel.

Struktureerides kursuse kolme ossa, on tudengitel tagatud, et nad veedavad aega vähemalt kahes erinevas EL-i riigis ja saavad kontakti paljude Euroopa instituutide ja ettevõtetega, kes on seotud taastuvenergia sektoriga.

Kõik osalevad ülikoolid on väljaõppes ja haridussektoris hästi sisse seatud ning tunnustatud rahvusvahelisel tasandil taastuvenergia tehnoloogia alal tehtud töö eest.

Struktuur

Kursus jaguneb kolmeks osaks. Esimesel semestril omandavad õpilased tugeva taastuvenergia tehnoloogia põhialuse. Teisel poolaastal on nad spetsialiseerunud valitud tehnoloogiale mõnes muus ülikoolis ja kursuse lõpus läbivad tudengid praktilise või uurimisprojekti.

Kogu programmi juhitakse modulaarselt, iga lõigu läbimise ja projekti eduka lõpuleviimise eest antakse ainepunkte. Euroopa magistrikraadi saamiseks on kõigis sektsioonides rahuldava saavutustasemega kokku 90 ECTS ainepunkti (30 iga kursuse lõigu kohta).


Kursuse kolm osa

Tuum loob tugeva aluse peamistes energiatehnoloogiates (tuule-, päikese-, bioenergia, hüdroenergia). Laborite töötoad toetavad teoreetilisi kursusi, kus uuritakse ka nende tehnoloogiate kasutuselevõtuga seotud sotsiaalmajanduslikke probleeme. Põhiõpet saab teha prantsuse, inglise või hispaania keeles.


Õpilane saab valida ühe järgmistest:

  • MINES-ParisTech, Prantsusmaa tuuma õpetamiseks prantsuse keeles
  • Hispaania Zaragoza ülikoolis õpetati hispaania keeles
  • Inglismaal Loughborough 'ülikoolis õpetati inglise keeles
  • Oldenburgi ülikoolis, Saksamaal, õpetati inglise keeles
  • Hanze ülikoolis Hollandis õpetati inglise keeles


Spetsialiseerumine, mis on keskendunud fotogalvaanika hulgast valitud kindlale tehnoloogiale või rakenduse aspektile ; Võrgu integreerimine; Tuuleenergia, päikeseenergia ja sellega seotud taastuvenergia ja ookeanienergia. Spetsialiseerumisi õpetatakse inglise keeles.
Osalevad ülikoolid on valmis pakkuma eelnimetatud spetsialiseerumisi. Nende tulemuslik realiseerimine sõltub siiski registreerunute lõplikust arvust. Tavaliselt võetakse see otsus vastu novembri alguses. Õpilastele, kelle spetsialiseerumine on katkestatud, pakutakse sobivat alternatiivi.

Projekt, mis on seotud spetsialiseerumisega tööstuses, teaduslaboris või ülikoolis ning mille käigus üliõpilane saab omandada praktilisi või teadusuuringute kogemusi.


Kursuse kestus

  • Põhiosa kestab septembrist / oktoobrist jaanuarini.
  • Spetsialiseerumisosakond töötab veebruarist juunini.
  • Pärast tuuma ja spetsialiseerumist on kavandatud projekt, 6-kuuline praktika taastuvenergiaettevõttes või teaduskeskuses.

Tarne

Kursuse viivad läbi tunnustatud eksperdid osalevatest ülikoolidest ja vajaduse korral muudest tööstus-, teadus- ja haridusasutustest.


Õppematerjal sisaldab loenguid, õpetusi ja laboreid.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The European Master in Renewable Energy is an initiative proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities outlined in the 'Partnering Universiti ... Loe edasi

The European Master in Renewable Energy is an initiative proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities outlined in the 'Partnering Universities' section. The programme has been run since 2002 by a network of nine European Universities and research centres who are leading the way in renewable energy research, development and demonstration. It is coordinated by EUREC EEIG, a consortium of European renewable energy research centres, which has its headquarters in Brussels.The European Renewable Energy Research Centres Agency was established as a European Economic Interest Grouping in 1991 to strengthen and rationalise the European RD&D efforts in renewable energy technologies. As an independent association, it incorporates over 40 prominent RD&D groups from all over Europe. Näita vähem
Brüssel , Pariis , Loughborough , Zaragoza , Oldenburg , Groningen , Ateena , Newcastle upon Tyne , Perpignan , Lissabon + 9 Rohkem Vähem