Töökirjelduses käsitletakse selliste energiatootmise, transpordi, jaotamise, ladustamise ja jaotamisega tegelevate ettevõtete (elektri-, soojusenergia, ...) vajadusi, mille tarnijad on energiamahukad ettevõtted. Õppekava lõpetajad saavad põhjaliku ülevaate ja põhjaliku ülevaate praegustest ja tulevastest energiasüsteemidest ja nende elementidest. Nad suudavad mängida olulist rolli uute säästvate energiasüsteemide edukal kasutuselevõtul ning lisaks jätkusuutlikkusele kitsamas tähenduses hinnata ja asjakohaselt kaaluda kulutasuvuse, kättesaadavuse ja ohutuse aspekte.

Õppe eesmärgid on seetõttu mõista elemendid energiasüsteemide üksikasjalikult ja nende keerukas koostoime, nad kirjeldavad kvantitatiivselt hinnata ja optimeerida neid. Lõpetajate suudavad mõista innovatsiooni protsesside ja suunatud ja edukalt rakendada olemasolevate ettevõtete või luues "start-ups". Need spetsialistid, meetodid on - protsess ja juhtimise oskusi saadaval moodulite Energy Engineering

sihtrühma


Magistriprogrammi energiatehnoloogia ja -juhtimise sihtgrupp on tulevased juhid ja suur potentsiaal (vanuses umbes 27–40 aastat), kellel on juba esimene akadeemiline kraad ja kes praegu töötavad energiavarustuses või elektrienergia tootja (nt fotogalvaaniline, tuul / vees).

Nõuded osalise tööajaga magistriprogrammi:


edukas akadeemiline kraad (bakalaureuse-, magistri-, Dipl. (Uni / FH / BA), DESS jne)


• masinaehitus
• Engineering
• Elektrotehnika
• looduslikud (matemaatika, füüsika)
• Vähemalt 3-aastane kogemus

TOEFL või TOEIC test

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
HECTOR School of Engineering and Management

Vaata veel 5 kursust HECTOR School of Engineering and Managementis »

Viimati uuendatud Aprill 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
20 kuud
Osakoormus
Price
30,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
Juuni 30, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 30, 2021

Fit for the Energy Transition: M.Sc. in Energy Engineering & Management