Executive Marketing turunduse ja tulude juhtimise erialal

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Marketing turunduse ja tulude juhtimise erialal

Ülikooli sissepääs

Hind eurodes

Juurdepääsu tingimused

profiil

Oktoober 2019

7909

Failiuuring

Motivatsiooni intervjuu

BAC 3 ja 2 aastat kogemust
sektori spetsialist

esitlus

Tiheda konkurentsiga rahvusvahelises keskkonnas, spetsialistide turismisektoris üldiselt ja eriti selle hotelli tööstuse, seisavad kiirendatud ümberkujundamine äri nagu turundus, müük ja turustamine. Seega teadmised uute kontseptsioonide ja online ja offline vahendeid, muutub otsustava konkurentsieeliseks.

Executive Master turismi turunduse ja tulude haldamise alal, ainulaadne koolitus Marokos, on mõeldud selleks, et koolitada spetsialiste ja juhte isiklike ja professionaalsete oskustega, et juhtida nii optimaalset kui ka tõhusat turismitoodete turustamine, turustamine ja turustamine.

Võtmesõnad: konkurentsivõime, vahendite digitaliseerimine ja tõhus otsustusprotsess.

Koostöös tegevus- ja institutsioonilised sidusrühmad Executive Master in Tourism Marketing ja tulude haldamise pakub praktilisi lahendusi vahetult kohaldatav sellistele küsimustele nagu hindade kõikumise loodud Internetis reisibürood, ülepakkumine hotellitoad, madalamad hinnad lennutranspordi jaoks, mis toovad kaasa madala hinna ja üldise turismivoogude suurenemise kogu maailmas jne.

eesmärgid

Executive Master turismi turunduse ja osalise tööajaga tulude juhtimise eesmärk on süvendada oma spetsialiseerumist, et teha teile ekspert turismi- ja hotellisektori peamiste elukutsete alal.

Teie karjääri lõpus on teil järgmised juhid, kellel on järgmised oskused, võimed ja väärtused:

 • Hotelli- ja turismitööstuse tundmine: rahvusvahelise perspektiivi ja elukutse otsese lähenemise kaudu omandate kindla aluse hotelli- ja restoranitööstusele poliitika, protseduuride, tavade ja kogemuste osas. kogemused turismi, külalislahkuse ja vaba aja veetmise valdkonnas.
 • Ülemaailmne nägemus: selle Executive Masteri eesmärk on koolitada juhtivtöötajaid, kes suudavad tõhusalt hallata hotelli- ja toitlustusettevõtteid riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Strateegiliste plaanide väljatöötamine: anda üliõpilastele peamised vahendid strateegiliste plaanide väljatöötamiseks ja rakendamiseks riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil turismikeskkonnas.
 • Innovatsioon ja säästev juhtimine: tänu nii globaalsele kui ka spetsialiseerunud koolitusele on teil võimalik arendada nii oma loovust kui ka innovatsiooni, aga ka jätkusuutlikku majandamise lähenemisviisi sektorile.
 • Juhtimis- ja isiklikud oskused: säilitades oma rahvusvahelise orientatsiooni, võimaldab see programm omandada vajalikke oskusi optimaalseks juhtimiseks, meeskond osalevas, rahulikus ja soodsas keskkonnas.

programmi tugevad küljed

Ostelea Rabat kavandas oma koolitusprogrammi, võttes eelkõige arvesse üle-Aafrika turu tegelikkust ja vajadusi ning rahvusvaheliselt ülemaailmselt.

See pole veel kõik! Ostelea Rabat tugines ka grupi teadmistele koolituse valdkonnas, et töötada välja koolile tõotatud programm: koolitus, mis on praktiliselt suunatud sektori reaalsusele.

Niisiis, valida Executive Master in Tourism Marketing ja tulude haldamise võimaldab teil nautida järgmisi eeliseid:

 • Õppimine ärimängu kaudu: tulude juhtimise kursused on esitatud ärimängudena. See lõbus ja hariv metoodika võimaldab õpilastel praktiseerida hotelli asutuse tegelikku juhtimist meeskonnana.
 • Võrgustike loomine: Seminaride kaudu kohtumiste korraldamiseks hotelli ja spetsialiseeritud ettevõtete juhtidega ning rahvusvaheliste konsultantidega saavad õpilased luua oma ametialaste suhete võrgustiku.
 • Vaba juhendamistsükkel: Lisaks oma õppekavale saavad õpilased kasu ka juhendamistsüklist, sealhulgas rühmatööst erinevates valdkondades, nagu emotsionaalne juhendamine, tuttav juhendamine jne.
 • Strateegilised partnerlused töötati välja tööstusettevõtjatega: akadeemikud, institutsioonid ja ettevõtted.
 • Professionaalne nägemus: tänu sektori teaduskonnale on õpilastel võimalus süvendada oma vahendite uurimist ja tegelike juhtumite analüüsi. Selle tulemusena omandavad nad oskused, mis on otseselt ja põhimõtteliselt kohaldatavad oma valitud valdkonnas.

koolituse sisu

Turunduse turunduse ja tulude juhtimise magistriprogramm on järgmine:

 • Turustruktuur, rahvusvaheline hotelli turundus ja strateegiline suund,
 • Turismisektori rahastamine (keskendumine turundusele ja müügile), \ t
 • Online ja offline turismiturundus,
 • Juhtimisoskused ja isiklikud oskused,
 • E-kaubandus, online-turundus, tulude haldamine ja hinnakujundusstruktuur,
 • Praktika turismi- või hotelliettevõttes,
 • Lõputöö.

Töö lõpetamise on arendada üldist või osalist turundusplaan keskendub turundus, müük või e-kaubanduse. See töö peaks põhinema olemasoleva ettevõtte või mille viited on kättesaadavad. Üliõpilane võib põhineda ka uue algatuse või projekti, mis käivitab. Eesmärk on, et õpilane saab ühendada jooksul omandatud teadmisi koolituse töötades tingimused lähedal reaalsus.

karjäärivõimalused

Executive Master 's kraad turismi turundus ja tulude juhtimine annab teile juurdepääsu järgmistele ametikohtadele ja institutsioonidele:

 • Turismi- ja hotelliettevõtete ärijuht.
 • Turismi ja toitlustuse turunduse vanemjuht.
 • Tulude juht.
 • Vastutab e-kaubanduse turismi ja hotelli eest.
 • Kaubanduslik luureteenistus kesksetes reservatsioonides, hotellikettides või restoranides.
 • Turismifirmade kaubanduspoliitika konsultant.
 • Ettevõtlus turismivaldkonnas.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highl ... Loe edasi

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highly adapted to digital consumption habits. Näita vähem