Executive Master ürituste korraldamisel ja äriturismis

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Master ürituste korraldamisel ja äriturismis

Ülikooli sissepääs

Hind eurodes

Juurdepääsu tingimused

profiil

Oktoober 2019

7909

Failiuuring

Motivatsiooni intervjuu

BAC 3 ja 2 aastat kogemust
sektori spetsialist

esitlus

Executive Master in Event Organisation and Business Tourism eesmärk on koolitada spetsialiste ja juhte, kes on võimelised juhtima äritegevusi, mis on suunatud eri tüüpi ürituste planeerimisele ja juhtimisele (koosolekud, stiimulid, konverentsid) näitused, konverentsid, messid jne).

Koolitus keskendub ka protokollistrateegiate, kommunikatsiooni ja avalike suhete mõistete omandamisele. Läbi selle spetsialiseeritud programmi õpilased ehitada oma võimet toetada turismi kaudu oma "Business Tourism" filiaal.

Võtmesõnad: spetsialiseerumine ja areng

Ürituse korraldamise ja äriturismi juhtimise magistriprogrammi arendati välja koostöös sektori operatiiv- ja institutsionaalsete osalejatega, et anda vastus ühelt poolt sektori arengu ja kasvuga seotud küsimustele. ja teiselt poolt tööturu vajadusi.

eesmärgid

Executive Master ürituste korraldamise ja äri turismi eesmärk on spetsialiseeruda tegemise ekspert ekspertide juhtimise ja äriturismi.

Teie karjääri lõpus on teil järgmised juhid, kellel on järgmised oskused, võimed ja väärtused:

 • Teadmised MICE tööstusest (kohtumine, stiimulid, konverentsid)
 • Ülemaailmne nägemus: selle Executive Master'i eesmärk on koolitada oma juhtnööre, kes suudavad tõhusalt juhtida viimase teemaga seotud projekte,
 • Strateegilise plaani väljatöötamine: anda üliõpilastele peamised vahendid riiklike ja rahvusvaheliste strateegiliste plaanide väljatöötamiseks ja rakendamiseks MICE tööstuses.
 • Innovatsioon ja säästev juhtimine: tänu nii globaalsele kui ka spetsialiseerunud koolitusele on teil võimalik arendada nii oma loovust kui ka innovatsiooni, aga ka jätkusuutlikku majandamise lähenemisviisi sektorile.
 • Juhtimis- ja isiklikud oskused: säilitades oma rahvusvahelise orientatsiooni, võimaldab see programm omandada vajalikke oskusi optimaalseks juhtimiseks, meeskond osalevas, rahulikus ja soodsas keskkonnas.

programmi tugevad küljed

Ostelea Rabat on töötanud oma koolitusprogrammi võttes arvesse tegelikkust ja turu vajadustele.

See pole veel kõik! Ostelea Rabat tugines ka grupi teadmistele koolituse valdkonnas, et töötada välja koolile tõotatud programm: koolitus, mis on praktiliselt suunatud sektori reaalsusele.

Executive Masteri valimine ürituste planeerimisel ja äriturismis annab teile järgmised eelised:

 • Lugege, kuidas oma isiklikku kaubamärki hallata: ühelt poolt tööotsingute tehnikate ja teiselt poolt isikliku turunduse või isikliku kaubamärgi omandamise kaudu, arendate välja juhtimiseks vajalikud oskused. oma maine, et avastada Marokos ja rahvusvahelisel tasandil professionaalseid võimalusi.
 • Pehme oskuste arendamine: õpilased saavad kasu juhendamise ja isikliku arengu tsüklist, mis võimaldab neil parandada oma juhtimisvõimet ja juhtimist.
 • Laiaulatuslik messide ja temaatiliste ürituste külastamise programm: õpilasi kutsutakse kursuse ajal osalema ja / või korraldama messidel, kongressidel, messidel ja konverentsidel.
 • Võrgustikud: kohtumiste kaudu turismiettevõtete juhtide ja rahvusvaheliste ekspertidega turismi valdkonnas saavad õpilased luua oma ametialaste suhete võrgustiku.
 • Strateegilised partnerlused töötati välja tööstusettevõtjatega: akadeemikud, institutsioonid ja ettevõtted.

koolituse sisu

Executive Master programm ürituste korraldamisel ja äriturismis on järgmine:

 • Rahvusvahelise turismisektori struktuur ja rahastamine;
 • talent
 • Äriturismile spetsialiseerunud ettevõtete ja ürituste korraldamise korraldamine globaalses keskkonnas;
 • Rahvusvaheline turundus, ürituste protokoll ja äriturism;
 • Kohustuslik praktika;
 • Lõputöö.

Õppeprotsessi erinevate valdkondade viiakse lõpule ja siis sünteesitakse töötav uuringu lõpp on arengu ettevõtluse projekti ürituste korraldamise ja äriturism aidata panna praktilise rakendamise hariduse saanud ja kogemusi koolituse käigus. Töö tehakse grupi maksimaalselt kolme isikute ja järelevalve all spetsialist juhendaja valdkonnas valib rühm.

karjäärivõimalused

Executive Master 's kraad ürituse korraldamise ja äriturismi annab teile juurdepääsu järgmistele ametikohtadele ja institutsioonidele:

 • Korraldamine kultuuriürituste kontrollitud era- või avalik-ettevõtted.
 • Ettevõtted, mis kasutavad sponsorlus või patrooniks kui sidevahendeid ja nõuda kvalifitseeritud spetsialiste hallata ürituste korraldamine, võimalik kujundada elujõuliste projektide seisukohalt nähtavust ja ROI.
 • riigi avalik-õiguslike asutuste, piirkondlike või kohalike omavalitsuste rakendamise eest vastutab kultuurilise ja kunstilise poliitika kaudu projekteerimise, planeerimise ja juhtimise sündmuste nendega seotud valdkondades.
 • Ettevõtted pühendatud messide ja muude kaubanduse edendamise ürituste valdkonnas avalike suhete.
 • Hotel ettevõtete tänavu end hosting sündmused nagu kongressid ja konverentsid.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highl ... Loe edasi

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highly adapted to digital consumption habits. Näita vähem