Executive Master of Enterprise IT arhitektuuri

Organisatsioonid üha enam vajadust vastupidav ja paindlik ettevõte projekteerimise ja opereerimise, kus infosüsteemide üha mängivad olulist rolli, et viia ellu agility ja strateegiline edu. Kuigi seal on palju mudeleid ja raamistik käepärast professionaalne domeen, ettevõte ikka vaja probleemi leevendamiseks keerates neid ideid ellu viia.

Kuna puudus lihtsaid lahendusi, paljud ettevõtted otsivad arenenud teadmised sihtasutus teadus. Selle nõudluse rahuldamiseks Antwerpen Management School ja TU Delft - Delft Toptech loonud erakordne koostöö pakkuda state-of-the-art Executive Master of Enterprise IT arhitektuuri. See rahvusvaheline programm lähtub kus rakendusuuringud Antwerpen Management School, TU Delft ja see rahvusvaheline teadus- partnerid otsad, mille eesmärk on pakkuda jätkusuutlikku, uuenduslikku ja põhjendatud kontseptsioonide tõestatud praktilist rakendatavust.

Miks järgima seda programmi Antwerpen Management School?

Nii väikeste ja suurte ettevõtete ees seisavad need raskused seoses omandamise ja säilitamise eest kõrgelt haritud ettevõtte ja IT arhitektid, kes on nii oskused ja võimed domeeni ettevõtte ja IT-süsteemi disaini-, arhitektuuri- ja ka sellega seotud valdkondades nagu ettevõtte strateegia, ettevõtte ja IT juhtimine, juhtimine ja muutuste juhtimine.

See programm eesmärk on harida järgmise põlvkonna liidrid ettevõtte ja IT arhitektuuri, mis põhineb uuenduslikke, säästev ja põhjendatud kontseptsioonide praktiliselt tõestatud rakendatavust. Osalejatel on võimalus külastada nii ülikoolilinnakud ja õppida valdkonna juhid ja rahvusvahelised õppejõud.

Pärast edukat lõpetamist muidugi sul autasustatakse ametlik ja rahvusvaheliselt tunnustatud meistrite kraadi Antwerpen Management School ja University tunnistus TU Delft - Delft Toptech. Sa olema valmis edukalt saada kutse kinnitamine nagu CISA (Certified Information Security Audiitor), CISM (Certified Information Security Manager), CGEIT (Kinnitatud juhtimine Enterprise IT), CRISC (Certified in Risk ja Infosüsteemide Control) ja DEMO Professional (Design and Engineering metoodika organisatsioonid)

Mida ootate?

Sisu tase sügavamaks ekspertiis

Pärast käivad seda programmi

  • Teie teadmised üldise juhtimise ja IT juhtimine on avardada ja süvendada.
  • Sul on võimalik kavandada ja rakendada evolvable, tugeva IT süsteemid
  • Sul on võimalik integreerida ettevõtte ja IT arhitektuuri aspekte piirkondades ettevõtluse ja IT juhtimine ja väärtuse juhtimine.
  • Sul on võimalik saavutada kapten projekti, mis on oluline oma igapäevast tööd.
  • Sul on võimalik arendada professionaalset karjääri ettevõtte IT arhitekt.
  • Saate ametlik ja rahvusvaheliselt tunnustatud Antwerpen juhtimise magistrikraadi ja ülikooli tunnistus Maastricht University School of Business & Economics.
  • Sa olema valmis edukalt saada kutse kinnitamine nagu "Certified DEMO Professional" ja ISACA on CISA, CISM, CRISC ja CGEIT

Dublin kirjeldused ja õpitulemustele Executive Master of Enterprise IT arhitektuuri

Kuupäevad

Algab: 28. september 2017
Kestus: 2 aastat osalise tööajaga
In-klassi istungid korraldatakse iga 3 nädala plokkidena 2 päeva: neljapäev (14:00-22:00) ja reedel (9:00-17:00)

Tasud

21000 € (käibemaksu vabastatud)
Sisaldab: dokumentatsioon, raamatud ja elamu avamine seminar.

Asukoht

Antwerpen Management School
Sint-Jacobsmarkt 9-13
BE-2000 Antwerpen
Belgia

Nõuded

Taotlejad peaksid olema magistrikraad (või võrdus poolt piisava töö kogemus) ja vähemalt 3 aastat töökogemust.

Kraad / sertifitseerimine

Magistriõpe "Master of Enterprise IT arhitektuuri, on ametlikult tunnistanud flaami kogukonna ja antakse pärast edukat lõpetamist programmi. Programm on AACSB ja NVAO akrediteeritud ja vilistlased saavad näidata oma "MSC" (Master of Science) pealkiri. Lisaks saate Ülikool tunnistus Delft University of Technology.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust Antwerp Management Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
21,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date