Executive Master Euroopa Liidu uuringutes Brüsselis

Üldine

Programmi kirjeldus

IEE-ULB korraldab inglise keele kohandatud koolitusprogrammi. Avastage meie Executive Master Euroopa Liidu Studies.

Euroopa Liidu uuringute magistrikraad on kohandatud ja sertifitseeritud. Inglise keeles õpitakse, pakub programm osalejatele paindlikkuse eeliseid. Nad saavad jälgida kogu programmi või kohandada seda konkreetsete moodulite või kursuste abil.

Programm käsitleb Euroopa integratsiooni hiljutisi väljakutseid ja uurib teemasid, mis on Euroopa otsustusprotsessi keskmes.

Executive Master's programmi

Euroopa Liidu uuringute magistrikraad (MEUS) on kraadiõppeprogramm, kus õhtul või laupäeviti on jagatud ajakava.

Programm sisaldab kursuste ühist tuumikku, mis hõlmab poliitilise, majandusliku ja õigusliku integratsiooni põhialuseid , professionaalsuse moodulit, lõplikku doktoritöö moodulit ja erialaseid valikumehhanisme .

Uus programm aastateks 2018-2019 avaldatakse varsti.

Eesmärgid

Euroopa Liidu uuringute juhendamisel käsitletakse tõelisi probleeme, millega Euroopa institutsioonid silmitsi seisavad.

Programmiga ühendatakse teadmised ja oskused, mis ühendab teadmisi ja oskusi, mis ühendab teadlasi ja Euroopa asjatundjaid. Selle eesmärk on pakkuda dünaamilist keskkonda uute teadmiste ja pädevuste omandamiseks, luues võrgustike loomise võimalused .

Kes see rakendusprogramm on?

Kõik spetsialistid, kes soovivad lahendada vedaja, kes vajavad põhjalikke teadmisi EList, selle institutsioonidest ja poliitikast, leiavad selle rakenduskava asjakohase

Meie juhtivpõhimõtte eesmärgid on järgmised:

  • diplomaadid
  • ametnikud riiklikes haldusasutustes
  • ELi liikmesriikide või kolmandate riikide esindajad
  • Euroopa poliitilise kommunikatsiooni spetsialistid
  • ajakirjanikud

Tunnistus

Programm on raske, kuid samal ajal ja tänu sellele jõuate lõpuni suurepärase saavutuse tunnetusega. Ja inimesed on toredad!

GILLIAN HANKEY

Sissepääs

Seda programmi korraldab ULB The Institute for European Studies (IEE-ULB). Akadeemilise nõukogu otsusest lähtudes on juhatuse kapten kandidaatidele avatud:

  • Kes on 300 ECTS ainepunkti sotsiaalteadustes, majanduses, politoloogias, õiguse, suhtluse või keeleõppes.
  • Või 180 ECTS ainepunkti ja vähemalt 5 aastat erialast töökogemust vastavas valdkonnas, mida tunnustab VAE (omandatud kogemuste kinnitamine).

Täidesaatva magistri, selle moodulite või konkreetsete kursuste registreerimine toimub veebi kaudu.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The organisation of the IEE-ULB is unique, thanks to its international teams, the interaction with EU institutions, and the strong connection between teaching and research. The IEE-ULB is a centre of ... Loe edasi

The organisation of the IEE-ULB is unique, thanks to its international teams, the interaction with EU institutions, and the strong connection between teaching and research. The IEE-ULB is a centre of interdisciplinary excellence in teaching and research. It focuses on European issues. Näita vähem