Executive Master haridussüsteemides (EMEM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Master in Educational Management (EMEM)
EMEM
Autorid Nõutav: 42

Executive Master of Arts in Educational Management dünaamiliselt muuta hariduskorraldus juhtimisel maastikku. See annab inim-, tehnilised, haldus- ja organisatsiooni väärtused ja oskused on vajalikud esmaklassiline jõudlust. Õppekava on üles ehitatud, et pakkuda täiendavaid kokkupuudet sihtasutuse ja arenenud kursused integreeritud ümber põhiteemad, juhtimine, loovuse ja innovatsiooni. Osalejad peavad kõigepealt lõpetama Foundational kursused enne põhilisi kursusi püüelda.

ÜLEVAADE

Executive Magistriõpe kraadi Educational juhtimine pakutakse, muutub dünaamiliselt hariduskorraldus juhtimisel maastik Jamaica, Kariibi mere ja rahvusvaheliste kogukondade. See annab inim-, tehniliste haldus- ja korralduslikud oskused ja hoiakud vajalik esmaklassilise jõudluse. Õppekava on üles ehitatud, et pakkuda täiendavaid kokkupuudet sihtasutuse ja arenenud kursused integreeritud ümber põhiteemad, juhtimine loovuse ja innovatsiooni. Mitmesuguseid õppemeetodeid kasutatakse EMEM formaalse loenguid, juhtumiuuring analüüsi, seminaride ja klassi esitlusi. Programm näeb ette ulatusliku privaatvõrgu õppe- ja teadustöö küsitlus on osa õpilasi. Õppe- ja õppimise EMEM on üldjoontes interaktiivsete protsesside rõhuasetusega väärtus õpilaste osalemine toob klassiruumi. Strateegia eesmärk on soodustada ja hõlbustada nii tõhus eneseanalüüsi ja ideede osalejate vahel.

Programm algab suvel Foundational kursuste ja hõlmab 42 krediiti üle kahekümne (20) kuu jooksul.

SIHTRÜHMADELE

EMEM on pühendatud vajaduste rahuldamiseks koolijuhid ja teised juhtkonna töötajad, nagu näiteks:

  • Direktorid;
  • Vice Direktorid;
  • Põhitäitja koolides, kolledžid, ülikoolid ja muud valitsuste ja ettevõtete vahel;
  • Klassiõpetajatega koos püüdlus juhtimist.

KESTUS

Programm on kavandatud pikkuseks kakskümmend (20) kuud, osalise tööajaga. Õpilased tavaliselt registreeruda mini-ema kuue ainepunkti semestris.

Andmise viis

Programm on esitatud läbi kombineeritud õppe režiim mõlemal Mico University College Campus ja Mona School of Business University of West Indies Campus.

Riiki sisenemise nõuded

  • Valminud vastuvõtu taotluse vormi, sh JA $ 500,00, tagastamatu taotluse tasu, mis tuleb maksta Mico University College.
  • Ametliku ärakirja kõik eelmised käinud kolledžid ja ülikoolid.
  • Tõend kehtib bakalaureusekraadi.
  • Praegune tööhõive rekord.
  • Kaks soovituskirja alates administraator või muu, kes suudavad tõendada, et taotleja tulemuslikkust ja suhtumist töösse.
  • Kirjalik üks lehekülg paber kavatsuste ja avalduse: "Mida tähendab olla liider organisatsiooni, selle ajastu."
Viimati uuendatud dets 2014

Teave kooli kohta

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the ... Loe edasi

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the University Council of Jamaica ( UCJ ). Näita vähem