Juhtide ümberkujundamine. Ümberkujundamise poliitika.

Poliitika juhtimise magistrikraad (EMPL) pakub õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi, et tõhusalt juhtida tänapäeva keerulises, dünaamilises poliitilises keskkonnas.

INTERDISTSIPLINAARSED CURRICULUM

EMPL on interdistsiplinaarne kraadiõppe programm, mis ühendab avaliku korra ja haldusega majandusteadust ja politoloogiat. Iga kursuse keskseks kohaks on vastavuses juhtivate põhikvalifikatsioonidega (ECQ) * rõhutades strateegilist juhtimist, tulemuslikkuse tulemusi ja koalitsiooni loomist.

TÖÖKORRALDUSTE ARENDAMINE

16 kuu jooksul osalevad õpilased kümnes hübriidkursuses, mis koosnevad viiepäevasest isiklikust kogemusest, mis on integreeritud interaktiivse interaktiivse õppe kahe nädala jooksul.

HIGH-PERFORMING, VÕRGNE VÕRGU

Õpilased osalevad mitmekesises meeskonnapõhises kohortis, juhindudes teaduskonna ekspertidest. Üheskoos koostavad nad elukestva õppijate võrgustiku.

CAPSTONE PROJEKT

Õpilased laiendavad oma klassiruumis omandatud teadmisi rakendatud nurgakivi projektiga, mis ühendab analüütilisi, juhtimis- ja nõustamisalaseid kaalutlusi konkreetse avaliku korra või juhtimisprobleemi käsitlemiseks.

POLIITILISE MAAILMA KESKUSES

McCourti asukoht Washingtonis, DC, asetab EMPLi poliitilise maailma keskmesse, pakkudes õpilastele juurdepääsu juhtivatele praktikutele ja kokkupuude valitsuse asutuste, rahvusvaheliste organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonidega.

TÄITMISE NÕUDED

Püüame luua mitmekesist kohordi ja julgustada taotlusi kõrgelt saavutatavate spetsialistide, kellel on tõestatud juhtkond ja juhtimiskogemus. Minimaalne seitsmeaastane töökogemus on vajalik. GRE ja GMAT-i pole vaja.

  • Täidetud Interneti-rakendus
  • CV:
  • Isikliku avalduse
  • Academic Records (ülikoolide koguartikliteated)
  • Kaks soovitust
  • Intervjuu (ainult kutsel)

Teabemissioonid

Liitu meiega veebis või isiklikult aastaringselt, et saada terviklik ülevaade meie EMPL-programmi ja vastustest teie küsimustele. Sessioonid käsitlevad ka vastuvõtuprotsessi ja nõudeid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Georgetown University - McCourt School of Public Policyis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
16 kuud
Päevane õpe
Price
- EMPLi üliõpilaste jaoks on saadaval kahte liiki finantsabi: sissetulekupõhine abi ja vajadusel põhinev abi.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

The McCourt Advantage