Executive Master of IT Juhtimine ja Assurance

Infotehnoloogia (IT) on oma tee praeguses dünaamilises ja äge ärikeskkond. Üha enam haritud ja enesekindel sidusrühmad on mures juhtimine, risk ja vastavus (GRC) väljakutseid seoses IT. Nüüd on nad keskenduda sellele, kuidas äri kasu saab realiseerida IT-toega uuendusi ja kuidas IT-ga seotud äririske kahanevad.

Vaatamata paljudele kättesaadav mudelid ja raamistikud, organisatsioonid võitlevad siiani väljakutse keerates neid ideid ellu viia. Kuna ei ole lihtsaid lahendusi, organisatsiooni otsivad arenenud teadmised maandatud uuringuid.

Selleks, et nõudluse rahuldamiseks, Antwerpen Management School ja Maastrichti Ülikooli School of Business & Economics loonud ainulaadse koostöö, et pakkuda sellist state-of-the-art "Executive Master in IT Juhtimine ja Assurance".

Miks järgima seda programmi Antwerpen Management School?

Nii väikesed kui suured organisatsioonid on vaade andekaid IT juhtimise ja tagamise spetsialistid. Need spetsialistid mõistavad, luua ja hinnata vajalik juhtkond ja organisatsioonilisi struktuure ja protsesse, mis tagavad, et IT säilitab ja laiendab ettevõtete eesmärgid ja strateegiad. Need spetsialistid on vaja põhjalikku arusaamist IT juhtimine ja tagamine ja pea võimeid integreerida IT juhtimine üldises organisatsioonis.

See programm eesmärk on harida järgmise põlvkonna liidrid IT juhtimine ja tagamine. See rahvusvaheline programm jätkub kus rakendusuuringud Antwerpen Management School (IT viimine ja -juhtimine (ITAG) Research Institute) ja Maastrichti Ülikooli School of Business & Economics jäi. See programm pakub jätkusuutlikku, uuenduslikku ja põhjendatud kontseptsioonide tõestatud praktilisi rakendusi.

Antwerpen Management School pakub ainult magistri kraadi programmi äri ja tehnoloogia poolt akrediteeritud NVAO ja AACSB, vastab E-kompetentside raamistiku, Euro CIO, ISACA - see parim väärtus Benelux.

Vilistlased see programm nüüd hoidke juhtivatel kohtadel IT juhtimine ja tagamine elukutse.

Mida ootate?

Sisu tase sügavamaks ekspertiis

Pärast käivad seda programmi

  • Teil on laiem ja sügavam mõistmine üldise juhtimise ja IT halduse, juhtimise ja tagamise
  • Sul on võimalik tuvastada ja suhelda IT seotud ettevõtte väärtuse võimalused ja riskid organisatsiooni
  • Sul on võimalik valmistada ja teha juhtkonna otsuseid valdkonnas auditi, kontrolli, turvalisuse ja juhtimise IT
  • Sul on võimalik arendada ja teostada IT juhtimisega seotud, juhtimise ja auditi / kindluse projektid
  • Sul on võimalik kohaldada rahvusvaheliste IT juhtimise ja tagamise raamistiku COBIT 5
  • Sul on võimalik saavutada kapten projekti, mis on oluline oma igapäevatöös
  • Sa olema valmis edukalt saada kutse kinnitamine nagu CISA (Certified Information Security Audiitor), CISM (Certified Information Security Manager), CGEIT (Kinnitatud juhtimine Enterprise IT) ja CRISC (Certified in Risk ja Infosüsteemide Control);
  • Sa autasustatakse ametlik ja rahvusvaheliselt akrediteeritud Antwerpen Management School meistrite kraadi ja ülikooli tunnistus Maastrichti Ülikooli School of Business & Economics.

Dublin kirjeldused ja õpitulemustele Executive Master of IT Juhtimine ja Assurance

Kuupäevad

Algab: 28. september 2017
Kestus: 2 aastat osalise tööajaga
In-klassi istungid korraldatakse iga 3 nädala plokkidena 2 päeva: neljapäeval alates 14:00-22:00) ja reedel 9:00-17:00).

Tasud

21000 € (käibemaksu vabastatud)
Sisaldab: dokumentatsioon, raamatud ja elamu avamine seminar.

Asukoht

Antwerpen Management School
Sint-Jacobsmarkt 9-13
BE-2000 Antwerpen
Belgia

Nõuded

Taotlejad peavad omama meistrite kraadi (või võrdus poolt piisava töö kogemus) ja vähemalt 3 aastat töökogemust.

Kraad / sertifitseerimine

Magistriõpe "Master of IT Juhtimine ja Assurance" on ametlikult tunnistanud flaami kogukonna ja antakse pärast edukat lõpetamist programmi. Programm on AACSB ja NVAO akrediteeritud ja vilistlased saavad näidata oma "MSC" (Master of Science) pealkiri. Lisaks saate Ülikool tunnistus Maastricht University School of Business & Economics.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust Antwerp Management Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 26, 2019
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
22,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 26, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 26, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date