Executive Master hotellijuhtimise ja toitlustamise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Executive Master hotellijuhtimise ja toitlustamise alal

Ülikooli sissepääs

Hind eurodes

Juurdepääsu tingimused

profiil

Oktoober 2019

7909

Failiuuring

Motivatsiooni intervjuu

BAC 3 ja 2 aastat kogemust
sektori spetsialist

esitlus

Ülemaailmses kontekstis ja pidevas arengus püüab hotellijuhtimise ja toitlustuse juht Master osalise tööajaga täiendada ja rikastada turismi- ja hotellisektori spetsialistide ja juhtide õppereisi.

Selle koolituse eesmärk on luua tõhus juhtimine ettevõtete valdkonnas külalislahkuse ja Hospitality Management, nimelt hotelli ettevõtete ja taastamine. See sisaldab keskenduda juhtimise ja kontrolli konstruktsioonilised omadused tootmisüksuste ettevõte, samuti võime seista silmitsi uute kontseptsioonide ja vahendite, olgu see riigi seisukohast või International.

Võtmesõnad: tõhus otsuste tegemine ja uute tehnoloogiate aktiivne kasutamine.

See eriala ja suuresti pöördus turu tegelikkus programmi kasvatab süvenev pühendumine ja teadmisi oma saajatele.

Hotellijuhtimise ja toitlustuse juhtimise magistriprogramm on osa suvest, mis on välja töötatud koostöös sektori operatiiv- ja institutsiooniliste osalejatega, et anda vastus sektori arengule ja majanduskasvule. teiselt poolt ja tööturu vajadusi.

eesmärgid

Executive Master in Hotel Management ja Catering osalise tööajaga eesmärk on süvendada oma spetsialiseerumist teha teile ekspert hotelli juhtimise ja toitlustamise juhtimine.

Teie karjääri lõpus on teil järgmised juhid, kellel on järgmised oskused, võimed ja väärtused:

 • Hotelli- ja toitlustustööstuse tundmine: rahvusvahelise perspektiivi ja äritegevusele orienteeritud lähenemise kaudu saate kindla aluse hotelli- ja restoranitööstuse kohta poliitikate osas. protseduurid, tavad ja kogemused turismi, külalislahkuse ja puhkuse valdkonnas.
 • Ülemaailmne nägemus: selle Executive Masteri eesmärk on koolitada juhtivtöötajaid, kes suudavad tõhusalt hallata hotelli- ja toitlustusettevõtteid riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Strateegiliste plaanide väljatöötamine: pakkuda olulisi vahendeid strateegiliste plaanide väljatöötamiseks ja rakendamiseks riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil turismikeskkonnas.
 • Innovatsioon ja säästev juhtimine: tänu nii globaalsele kui ka spetsialiseerunud koolitusele on teil võimalik arendada nii oma loovust kui ka innovatsiooni, aga ka jätkusuutlikku majandamise lähenemisviisi sektorile.
 • Juhtimis- ja isiklikud oskused: omandada vajalikud oskused optimaalseks juhtimiseks, meeskond osalusel, rahulikult ja soodsas keskkonnas.

programmi tugevad küljed

Ostelea Rabat on töötanud oma koolitusprogrammi võttes arvesse tegelikkust ja turu vajadustele.

See pole veel kõik! Ostelea Rabat tugines ka grupi teadmistele koolituse valdkonnas, et töötada välja koolile tõotatud programm: koolitus, mis on praktiliselt suunatud sektori reaalsusele.

Niisiis, valige Executive Master hotelli halduses

 • Strateegilised partnerlused töötati välja tööstusettevõtjatega: akadeemikud, institutsioonid ja ettevõtted.
 • Võrgustike loomine: tänu hotelli- ja toitlustusjuhtide ning sektori rahvusvaheliste ekspertide kohtumistsüklitele saavad õpilased luua oma ametialaste suhete võrgustiku
 • Keskenduge "Tulude juhtimisele" ärimängude kaudu: seda tipptasemel turundusvaldkonda uuritakse eriti selle programmi raames, eriti ärimängude praktilise nägemuse kaudu
 • Juhtumiuuringud: õpilaste otsuste tegemise võimekuse parandamiseks, samuti nende loovuse, analüütiliste oskuste, suulise suhtluse arendamiseks
 • Osalemine sektoriga seotud üritustel: õpilased osalevad kursuse ajal messidel, kongressidel, näitustel ja temaatilistel konverentsidel.
 • Mitmekultuuriline õppejõud: Kursusi õpetavad riiklikud ja rahvusvahelised õppejõud, samuti tööstuse eksperdid ja konsultandid.
 • Pehme oskuste arendamine: õpilased saavad kasu juhendamise ja isikliku arengu tsüklist, mis võimaldab neil parandada oma juhtimisvõimet ja juhtimist.

karjäärivõimalused

Executive Master Diplom hotellijuhtimises ja osalise tööajaga taastamises võimaldab juurdepääsu järgmistele ametikohtadele ja asutustele:

 • Hotelli manager ja ettevõtete toitlustamine.
 • Operatiivjuhtimise eest vastutab osakonnad hotelliketid.
 • Kontserni või valdusettevõtte hotelliosakonna juhataja.
 • Toiduosakonna juhataja
 • Juhendaja keskused kogukondades.

koolituse sisu

Executive Master programm hotellijuhtimises ja osalise tööajaga restaureerimises koosneb 5 moodulist:

 • Turismisektori struktuur ja rahastamine: rahvusvaheline visioon;
 • talent
 • Strateegiline juhtimine ja operatiivjuhtimine majutus- ja toitlustussektoris: rahvusvaheline visioon;
 • Hotelli turundus, restoranide turundus ja turundus;
 • Lõputöö.

Õppimise protsessis eri teemad ja teemasid, mis lõpeb kirjalikult teose lõpu uuringud, mis on arengu Äriplaan või toode kava või plaan innovatsiooni hotelli äri või toitlustamise või muu sektori ettevõtete. Töö tehakse grupi maksimaalselt 3 õpilast järelevalve all spetsialist juhendaja valitud valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highl ... Loe edasi

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highly adapted to digital consumption habits. Näita vähem