Euroopa õpingute täidesaatva magistri korraldab Euroopa CIFE keskus ( CIFE - www. CIFE .eu). CIFE on eraõiguslik kõrgharidus- ja teadusasutus, mis asutati 1954. aastal peakontoriga Nizza ja filiaalidega Berliinis, Bruxelles ja Istanbulis. Ta saab spetsiaalset rahastamist Euroopa Liidu Jean Monnet 'programmi raames. Enamik CIFE programmi lõpetajate töötab Euroopa institutsioonide, rahvusvaheliste organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonide jaoks.

Meie Executive Master - multidistsiplinaarne ja paindlik

CIFE Euroopa õpingute juhendaja on multidistsiplinaarne kaheaastane (60 ECTS) õppekava, mis pakub paindlikke õppimisviise ja -meetodeid spetsialistidele, kraadiõppuritele ja ametnikele, kes samal ajal tegelevad oma karjääriga.

Meie osalejad saavad struktureeritud teadmisi ELi aluspõhimõtetest ja keskenduvad valitud prioriteetsetele küsimustele, et süvendada arusaamist ja tulevikku suunatud lähenemisviisi ELi integratsioonile. Rohkem kui kümneaastase kogemusega kombineeritud õppes pakume õpetamist, teadustööd ja erialateadmisi, mis ühendavad e-õpet, näost näkku õpikodasid ja individuaalset järelevalvet parimate õpitulemuste saavutamiseks.

Meie õppekava - struktureeritud ja keskendunud

Esimene aasta pakub mitmeid ELi ajaloo, poliitikateaduse, majanduse, ELi õiguse, lobitöö, säästva arengu ja palju muud kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi.

Teisel aastal ühendab valitud eriala kõrgelt haritud õpe kas teadusuuringutega,

mille tulemuseks on magistritöö või professionaalne rada, intensiivistades oskusi ja pädevusi tööturul.

Kogu programmi raames õpetame teadustöö ja metoodikat, mis põhineb akadeemilise ringkonna parimatel tavadel. Lisaks pakume oskuste ja pädevuste väljaõpet, nagu nõukogu läbirääkimised ja Euroopa Kohtu simulatsioon, riikidevaheline võrdlev statistika, poliitika lühikirjeldused, majandusanalüüsid ja õiguslikud märkused, arvamused ja nõuded, samuti projektijuhtimine, avalik kõne, esitlus ja arutelu.

Edukad osalejad saavad pealkiri asjur de missiooni en organisatsioonide européennes'i et Internationales (Policy Officer Euroopa ja rahvusvahelised organisatsioonid), mis on ametlikult tunnustatud Prantsuse riik samuti Executive Master ELi Studies andnud CIFE .

Meie meetodid - virtuaalsed ja isiklikud

Executive Master pakub kaasaegset segatud õppimist interaktiivsete veebikursuste kaudu modereeritavate foorumite, regulaarselt õpetamise ja tagasikutsumise veebiseminaride, oma õppevideote ja individuaalse järelevalvega veebis.

Meie 8 intensiivset nädalavahetuse töötuba Berliinis, Budapestis, Brüsselis, Nice'is, Roomas ja Viinis ühendavad osalejad ja õppejõud intensiivsete õpetamisoskuste ja -oskustega. CIFE korraldab infotunde ekspertidega, kes töötavad valitsuse ja poliitikaga seotud institutsioonides, kes tegelevad asjaomase ELiga seotud küsimustega antud riigis.

Meie teaduskond - tuntud ja rahvusvaheline

CIFE õppejõud ühendab mõningaid Euroopa tuntumaid õppejõude ja praktikute oma valdkondi, andes oma panuse uusimate teadusuuringute ja tegeliku eluviisi kohta ELi eluspraktikast.

Taotlus ja tasud

Kandideerimise tähtaeg: 15. september 2019. Osalustasu on 4900 € aastas ja see hõlmab akadeemilist juhendamist, virtuaalset ülikoolilinnakut, tehnilist tuge, samuti majutust ja majutust nädalavahetuse töötubade ajal.

Osa õppemaksu katmiseks on piiratud arv stipendiume eriti kvalifitseeritud kandidaatidele. Lisateavet leiate CIFE veebilehelt: www.eu-online-academy.org või võtke ühendust CIFE ( CIFE -berlin @ CIFE .eu).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Centre international de formation européenne (CIFE)

Vaata veel 5 kursust Centre international de formation européenne (CIFE)is »

Viimati uuendatud September 10, 2019
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
9,800 EUR
4900, - € / aasta - stipendium saadaval
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
dets 1, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 1, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 5, 2019
End Date
Juuli 4, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 1, 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 1, 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 5, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuli 4, 2021

Study and Work at the same time - Executive Master in EU Studies