Executive Master in EU Studies

Üldine

Saadaval 6 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Euroopa õpingute täidesaatva magistri korraldab Euroopa CIFE keskus ( CIFE - www. CIFE .eu). CIFE on eraõiguslik kõrgharidus- ja teadusasutus, mis asutati 1954. aastal peakontoriga Nizza ja filiaalidega Berliinis, Bruxelles ja Istanbulis. Ta saab spetsiaalset rahastamist Euroopa Liidu Jean Monnet 'programmi raames. Enamik CIFE programmi lõpetajate töötab Euroopa institutsioonide, rahvusvaheliste organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonide jaoks.

Meie Executive Master - multidistsiplinaarne ja paindlik

CIFE Euroopa õpingute juhendaja on multidistsiplinaarne kaheaastane (60 ECTS) õppekava, mis pakub paindlikke õppimisviise ja -meetodeid spetsialistidele, kraadiõppuritele ja ametnikele, kes samal ajal tegelevad oma karjääriga.

Meie osalejad saavad struktureeritud teadmisi ELi aluspõhimõtetest ja keskenduvad valitud prioriteetsetele küsimustele, et süvendada arusaamist ja tulevikku suunatud lähenemisviisi ELi integratsioonile. Rohkem kui kümneaastase kogemusega kombineeritud õppes pakume õpetamist, teadustööd ja erialateadmisi, mis ühendavad e-õpet, näost näkku õpikodasid ja individuaalset järelevalvet parimate õpitulemuste saavutamiseks.

Meie õppekava - struktureeritud ja keskendunud

Esimene aasta pakub mitmeid ELi ajaloo, poliitikateaduse, majanduse, ELi õiguse, lobitöö, säästva arengu ja palju muud kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi.

Teine aasta ühendab valitud eriala kõrgetasemelise õppetöö kas uurimistööga,

mille tulemuseks on magistritöö või professionaalne rada, intensiivistades oskusi ja pädevusi tööturul.

Kogu programmi raames õpetame teadustöö ja metoodikat, mis põhineb akadeemilise ringkonna parimatel tavadel. Lisaks pakume oskuste ja pädevuste väljaõpet, nagu nõukogu läbirääkimised ja Euroopa Kohtu simulatsioon, riikidevaheline võrdlev statistika, poliitika lühikirjeldused, majandusanalüüsid ja õiguslikud märkused, arvamused ja nõuded, samuti projektijuhtimine, avalik kõne, esitlus ja arutelu.

Edukad osalejad saavad pealkiri asjur de missiooni en organisatsioonide européennes'i et Internationales (Policy Officer Euroopa ja rahvusvahelised organisatsioonid), mis on ametlikult tunnustatud Prantsuse riik samuti Executive Master ELi Studies andnud CIFE .

Meie meetodid - virtuaalsed ja isiklikud

Executive Master pakub kaasaegset segatud õppimist interaktiivsete veebikursuste kaudu modereeritavate foorumite, regulaarselt õpetamise ja tagasikutsumise veebiseminaride, oma õppevideote ja individuaalse järelevalvega veebis.

Meie 8 intensiivset nädalavahetuse töötuba Berliinis, Budapestis, Brüsselis, Nice'is, Roomas ja Viinis ühendavad osalejad ja õppejõud intensiivsete õpetamisoskuste ja -oskustega. CIFE korraldab infotunde ekspertidega, kes töötavad valitsuse ja poliitikaga seotud institutsioonides, kes tegelevad asjaomase ELiga seotud küsimustega antud riigis.

Meie teaduskond - tuntud ja rahvusvaheline

CIFE teaduskond koondab oma valdkonnas Euroopa tuntumaid teadlasi ja praktikuid, andes oma panuse uusimatesse teadusuuringutesse ja tegelikesse teadmistesse EL-i tavadest.

Taotlus ja tasud

Kandideerimise tähtaeg: 25. september 2020. Osalustasu on 4900 € aastas ja see hõlmab akadeemilist juhendamist, virtuaalset ülikoolilinnakut, tehnilist tuge ning majutust ja majutust nädalavahetuse töötubade ajal.

Osa õppemaksu katmiseks on piiratud arv stipendiume eriti kvalifitseeritud kandidaatidele. Lisateavet leiate CIFE veebilehelt: www.eu-online-academy.org või võtke ühendust CIFE ( CIFE -berlin @ CIFE .eu).

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Centre international de formation européenne (CIFE) was created in 1954. Its founders, in particular, Alexandre Marc, understood the urgent necessity to train professionals and citizens in the sub ... Loe edasi

The Centre international de formation européenne (CIFE) was created in 1954. Its founders, in particular, Alexandre Marc, understood the urgent necessity to train professionals and citizens in the subject of a united Europe. CIFE is a private non-profit-making international organisation which includes several European studies courses as well as conferences, seminars and publications. Näita vähem
Berliin , Tore , Brüssel , Budapest , Canterbury , Rooma , Istanbul , Tunis , Viin + 8 Rohkem Vähem