Executive Master in International Business (100% online) - Inglise rada

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Üha globaliseeruvas ja konkurentsivõimelisemas maailmas, kus ettevõtte praegune ja tulevik on välisturgudel, pakub Executive Master in International Business (EMIB) lahendust kasvavale nõudlusele professionaalse asjatundlikkuse järele rahvusvahelises äris ja väliskaubanduses.

Executive Master in International Business (EMIB) on programm, mis koosneb 18 juhtimis- ja juhtimiskursusest. Need varustavad teid oskustega, mis on vajalikud paljudes strateegilistes valdkondades, kus ettevõte tegutseb rahvusvahelistel turgudel.

Kas olete valmis väljakutseks?

Me koolitame teid professionaalina, pakkudes teile parimaid ärianalüüsi vahendeid. Praktiliselt õppige kõiki vajalikke oskusi rahvusvaheliselt orienteeritud ettevõtte juhtimiseks ja haldamiseks.

Omandada juhtimisoskusi ja tehnikaid, mis on vajalikud suhtlemiseks, juhtimiseks ja läbirääkimisteks globaalses keskkonnas.

 • Töötage väljakutsetega viimastes rahvusvahelistes juhtimissuundades, rakendades täitevvõimu otsustaja rolli reaalsetes äristsenaariumides.
 • Treenige ja arendage kõiki oskusi, mis on vajalikud ettevõtte juhtimiseks multikultuurses keskkonnas, kasutades harjutusi ja olukordi, kus osalejad kogevad väljakutseid töötada globaalses kontekstis, erinevate kultuuride kõrval.
 • Vahetage kogemusi osalejatega üle maailma, alati tipptasemel õpetajate ekspertide abiga erinevates valdkondades, jagades teadmisi ja kogemusi praktiliste, hariduslike ja interaktiivsete haridusmeedia kaudu.

Õppekava

9 põhikursust

 • Strateegia
 • Kultuuridevaheline juhtimine
 • Turundus globaliseerunud maailmas
 • Rahvusvaheline äriarendus
 • Digitaalturundus
 • HRM rahvusvahelistes organisatsioonides
 • Finantsaruannete analüüs
 • Rahvusvaheline projektijuhtimine
 • Läbirääkimised

5 spetsialiseeritud kursust

valida alltoodud nimekirjast:

 • Juhtimise ökonoomika
 • Innovatsioon
 • Operatsioonide juhtimine
 • Digitaalne muundamine
 • Organisatsiooni käitumine
 • Juhtkond ja emotsionaalne luure
 • Finantsjuhtimine
 • Suured andmed

Sissepääsu kriteeriumid

 • Bakalaureuse / magistrikraadi ja
 • 2-aastane töökogemus programmiga

Lisatavad dokumendid

 • Bakalaureuse- / magistrikraadi koopia
 • Üks viide
 • Motivatsioonikiri
 • Uuendatud õppekava elulookirjeldus
 • Isikutunnistuse / passi koopia
 • Foto jpg-vormingus

NB! Õpilased, kes on kohustatud oma dokumente autentima, võivad kursuse enne autentitud dokumentide saamist alustada ja esitama esimesel aastal vastavad dokumendid.

Edulood

117869_robert_castaneda.JPG

Roberto Castañeda

EXPEDIA Groupi ülemaailmse klienditoimingu vanemjuht

El Salvador

See programm on seotud väga õppimisviisiga ja midagi, mida saate otse oma tööle rakendada.

„Valin selle programmi õppekavade tugevuse, paindlikkuse ja kohaldatavuse tõttu. See programm puudutab käed õppe tüübil ja midagi, mida saate otse oma tööle rakendada. See oli minu jaoks kõige olulisem otsustaja selle programmi valimisel.

Vaatamata sellele, et tegemist on võrguprogrammiga, on suhtlemise tase väga kõrge ja tagasiside tase on äärmiselt kohandatud ja personaliseeritud. See, mida ma tõesti armastan, on see, et saate iga ülesande kohta palju tagasisidet ja mis võimaldab teil näha ka seda, mida te oma igapäevases töös teete. Mitte ainult õppida palju õppejõududest, vaid ka õppida palju osalemisest, erinevatest klassikaaslastest, kõikidest erinevatest aruteludest ja kutsetest osaleda, mida professorid teevad.

Ma võin kindlasti öelda, et ma saan rohkem ümaraks professionaaliks tänu kõikidele teadmistele, mida ma kursustel omandan. "

117872_riccardo_mariani.JPG

Riccardo Mariani

Projektijuht
Fondazione Italia Uganda Onlus

Itaalia

Soovitan EMIBi programmi inimestele, kes on ambitsioonikad ja soovivad oma ametialast olukorda parandada”

„Selle programmi üks lisaväärtusi on see, et mul õnnestus praktikas rakendada seda, mida ma õppisin peaaegu kohe. See andis mulle tohutu professionaalse tõuke. Teine lisandväärtus on EMIB-i rahvusvahelisus ja mitmekultuurilisus. Erinevatest riikidest on palju inimesi ja see aitab palju erinevaid vaatenurki ja asju teha. Samuti on EMIB-i oluline väärtus teiste osalejate isiklik kogemus ja võimalus luua tihedamad suhted professoritega. ”

117871_eric_kouessi_sossou.JPG

Eric Kouessi Sossou

BAIC ettevõtete panganduse osakonna juhataja

Benini Vabariik / Lääne-Aafrika Vabariik

See programm on mu elu muutnud, muutnud mu asjade nägemise viisi.

„EMIB teaduskonna kvaliteet on ületamatu: kõik on väga kogenud spetsialistid ja eksperdid erinevates valdkondades. EMIBi osalemine on minu igapäevatööd palju mõjutanud. Olen omandanud palju uusi teadmisi ja vahendeid juhtimise, rahanduse, strateegia, äriplaneerimise ja paljude teiste aspektide osas. Minu mõtteviis on samuti muutunud: olen nüüd kriitiline mõtleja, kellel on uus viis oma tegevusi kavandada ja asju strateegilisemalt näha. Ma näen nüüd suurt! "

117870_margaux_chauve.JPG

Margaux Chauve

Teatis Aafrika nõunik
TOTAL SA

Prantsusmaa / USA

Ma valin EMIB programmi, sest tahtsin veenduda, et saan keskenduda oma karjäärile ja tööle, säilitades kõik paindlikkuse kõrge kvaliteediga uuringute abil”

„Alates programmi käivitamisest tunnen ma kindlasti arenevat, sest ma saan laiendada kõiki praegu käimasolevaid projekte. Ma võin põhjalikult tegeleda probleemidega ning saan paremini ja kohandatud vestlust erinevate valdkondadega.

ESCP Europe professorite tase on väga kõrge. Mitte ainult me peame viktoriinidega palju tööd tegema, paberite üleandmisega, vaid professorid on meile meile e-posti või kõnede kaudu väga kättesaadavad ning neil on ka meile ajalehtede saatmine, et anda meie kursustele paremini aru.

117868_jia_wu.JPG

Jia Wu

E-kaubanduse juhataja asetäitja
ECOVACSi robootika, Saksamaa

Hiina

Tänapäeval vajavad inimesed kultuuridevahelisi, mitmekultuurilisi kogemusi ja ma tõesti arvan, et sellise programmi tõeline hea vara on kohtuda nii paljude inimestega kogu maailmast”

„Tänapäeval vajavad inimesed üha rohkem kultuuridevahelisi ja multikultuurseid kogemusi. Selle programmi üks varasid on samuti kohtumine paljude huvitavate inimestega üle kogu maailma. EMIBis saad õppida kõigist neist kultuuri ja äritegevuse ning heade tavade vahetamise ja üksteise abistamise osas. EMIBi õppimine Olen kohtunud paljude huvitavate inimestega, kes aitasid mul laiendada oma ulatust. ”

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Hispaania Online , Madrid + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited