Füüsika ja materjaliteaduse pr

Üldine

Programmi kirjeldus

Füüsika ja materjaliteaduse kohta

Füüsika ja materjaliteadus on lai ja keeruline valdkond, mis kasutab matemaatilisi mudeleid, et selgitada kõikide füüsiliste süsteemide olemust ja käitumist väikestest osakestest tuuma sees kogu meie universumisse, kus me elame. Füüsika ja materjaliteaduse osakonnas on teadmised, mis kajastavad distsipliinis pakutavate võimaluste mitmekesisust. Magistriõpe programm on keskendunud üldfüüsikale, arvutusfüüsikale ja materjaliteadusele. Osakonnas on aktiivselt uuritud biomaterjalide, biofotoonika, nanoteaduse, nanotehnoloogia, kondenseeritud aine füüsika, teoreetilise füüsika, murdarvutuste, astrofüüsika ja päikesefüüsika valdkonnas.


Mis on õppekava?

Füüsika ja materjaliteaduse osakond pakub nii väitekirju kui ka väitekirju.

Thesis

Mitte-väitekiri

Füüsika ja materjaliteaduse lõpetanutele on konkurentsi alusel kättesaadavad teadustöö abiteadmised ja õppetoetused, mida igal aastal uuendatakse.


Millised on töövõimalused füüsikas ja materjaliteaduses?

Matemaatikateaduste õppimine aitab teil arendada loogilise mõtlemise, probleemide lahendamise ja otsuste tegemise oskusi, mida tööandjad paljudes töövaldkondades hindavad. Teie kraadiga otseselt seotud karjääride hulka kuuluvad akadeemilised ringkonnad, kindlustusmatemaatika analüütik, andmeanalüütik, statistik või teadustöötaja. Matemaatika spetsialistide alushalkulatsioonid võivad olla väga erinevad, sõltuvalt üksikisiku institutsioonist ja erialast.


Lisateabe saamiseks saatke e-post srmishra@memphis.edu .


Vastuvõtutingimused

Taotlejad peavad vastama ülikooli nõudmistele kõrgkooli vastuvõtuks.

Erinõuded:

  • GRE skoorid on soovitatavad, kuid ei nõuta, kuid need võivad suurendada taotleja vastuvõtu tõenäosust.
  • Minimaalne punktisumma TOEFL-is paberkandjal TOEFL-il 210, arvutisüsteemis TOEFL-210 või 80-ni Interneti-põhisel TOEFLil (õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise keel).
  • Bakalaureusekraad minimaalse GPA-ga 3,0-le skaalal 4.0.
  • 20 semester tundi bakalaureuseõppe füüsika kursused, sealhulgas ülemine jaotus mehaanika, elekter ja magnetism ning heakskiidetud matemaatika kursused arvutus-ja diferentsiaal võrrandid.


Tasud

Õppemaksu hindaja

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in a vibrant neighborhood in Memphis, Tennessee, the UofM is a major research institution. What you learn here builds a sense of intellectual engagement that will empower you to make a differe ... Loe edasi

Located in a vibrant neighborhood in Memphis, Tennessee, the UofM is a major research institution. What you learn here builds a sense of intellectual engagement that will empower you to make a difference in life and throughout your career. Founded in 1912, we welcome more than 21,000 students to campus every year. Diversity is one of our strengths. Students and faculty come from all over the world to be a part of the UofM experience. Näita vähem