Kursuse kirjeldus

Programm süvendab teadmisi tänapäeva füüsika põhielementidest (aatomi- ja molekulaarfüüsika, tahkefüüsika, tuuma- ja osakeste füüsika) ning teoreetilise füüsika (analüütiline mehaanika, kvantmehaanika, matemaatilised ja arvulised meetodid) kohta. On võimalik tugevdada teadmisi spetsiifilistest valdkondadest, nagu biofüüsika, nanoteadus, kvantiteave, kondenseerunud aine füüsika, tuuma- ja osakeste füüsika, põhiliste interaktsioonide füüsika. Lõpuks pakub programm otsest kogemust laboratoorsete meetodite ja arvutustehnikate ning andmete analüüsi kohta.

Füüsika lõpetaja teab ja mõistab füüsikalise maailma kõige olulisemaid nähtusi erinevatel skaalal, alates makroskoopilisest maailmast kuni aatomifüüsika, kondenseerunud aine füüsika, tuuma- ja tuumaenergia füüsika. Füüsilise maailma mõistmine põhineb eksperimentaalsel tõendusmaterjalil ja teoreetilise modelleerimise ning selle matemaatiliste vahendite, sealhulgas numbriliste meetodite korralikul kasutamisel.

Kursuse ülesehitus

Füüsika magistrikraad on jagatud kaheks õppekavaks, mille valib üliõpilane: põhiliste interaktsioonide füüsika ja materjali füüsika.

Karjäärivõimalused

Füüsika lõpetaja võib leida töövõimalusi Itaalias ja välismaal tööstusharudes, mis hõlmavad uusi tehnoloogiaid, olenemata lõpptoodetest, teenindusettevõtetes, mille eesmärk on innovatsioon ja üldisemalt kõikides tegevustes, mis nõuavad protsesside ja analüüsi ja testimise oskuste mõistmist ja modelleerimist. Nende hulka kuuluvad alustavad ettevõtted ja kõrgtehnoloogilised tööstusharud, tarkvara ja konsultatsioonifirmad, uurimiskeskused ja avalik haldus. Samuti saavad nad õpetada füüsikat ja matemaatikat erinevatel tasanditel.

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaatide valik põhineb akadeemilisel arvestusel (bakalaureuseõppe ja teenete võrdsus). Kandidaatide CV hindamine võib olla integreeritud Skype'i intervjuuga.

Keelenõuded

B2 taseme lugemine ja kuulamine

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date