FIFA Master - rahvusvaheline meister juhtimise, õiguse ja humanitaarteaduste spordi valdkonnas

Üldine

Saadaval 3 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

FIFA Master - rahvusvaheline juhtimine, õiguse ja humanitaarteadused spordi valdkonnas

Korraldab Rahvusvaheline Sportuuringute Keskus (CIES) koostöös kolme ülikooliga: De Montfort'i ülikool Leicesteris (Inglismaa), SDA Bocconi juhtimiskool Milano linnas (Itaalia) ja Neuchâteli ülikool (Šveits), FIFA magistrijuhatus Spordi õigus ja humanitaarteadused loodi selleks, et edendada juhtimisharidust spordimaailmas. See on välja töötatud selleks, et saada ülemaailmse kraadiõppe programm, mis arendab kõiki juhte, kes suudavad toime tulla järjest keerukama spordimaailmaga.

Pilt: FIFA peaministri FIFA 18. väljaanne kodus FIFA tervitas nii FIFA president Gianni Infantino ja peasekretär Fatma Samoura.


Ainulaadne programm

FIFA Master võtab oma haridust omandavate üliõpilaste ainulaadseks reisi läbi spordi õppimiseks läbi kolme erineva Euroopa riigi. Kolm kõrgelt haritud ülikooli Inglismaal, Itaalias ja Šveitsis, mis kuuluvad Euroopa spordi kõige orienteeritud riikide hulka, on kokku tulnud pakkuma üheaastast programmi, mis ühendab tipptasemel akadeemilise õpetuse ja praktiliste juhtumiuuringutega, mida täiendavad külalisõppejõud ja külastused. Kursus keskendub kolmele spordi humanitaarteaduste, juhtimise ja õiguse võtme- ja seotud aspektidele. Kui programm on edukalt lõpule viidud, saavad kraadiõppurid kolme ülikooli poolt välja antud ühisdialoogi.


Unikaalsete inimeste arendamine

FIFA meister pakub dünaamilist rahvusvahelist keskkonda, kus on ligikaudu 20 erinevat rahvust, mis on esindatud ligikaudu 30 kraadiõppes, mis valitakse igal aastal. Rahvusvaheline multidistsiplinaarne lähenemine annab kraadiõpetajatele võimaluse õppida laias valikus teemasid ja arendada oma analüütilisi oskusi, et paremini toime tulla kiiresti muutuvate suundumustega spordi valdkonnas.


Ainulaadse tööstuse jaoks

FIFA meister pakub ainulaadset võimalust kohtuda tippjuhtidega kõrgetasemelistest rahvusvahelistest spordiorganisatsioonidest, klubidest, agentuuridest ja korralduskomiteedest, mis võimaldab õpilastel luua oma kontaktide võrgustik - üks edukat spordi karjääri võtmeid. Nende võimaluste kõrval saab iga lõpetaja ka FIFA magistriõppe ülikooli (FMA) liige. FMA mängib olulist rolli kõigi FIFA meistriklassi vilistlaste ühendamisel, luues elukestvahelised sidemed lõpetajate vahel.


Kohaldamise kriteeriumid

FIFA meister püüab meelitada taotlejate mitmekesist profiili, kellel on erinevad oskused ja saavutused. See on vastuolus mõnede kursustega, mis on suunatud ühele standardse kandidaadi profiilile. Selleks, et luua kõigile kraadiõppe võimalustele kõige stimuleeriv keskkond, valime me teadlikult vabatahtliku üliõpilaskonna, mis ei peegelda mitte ainult erinevaid taustapilte, kultuure ja rahvusi, vaid ka paljusid isiklikke huvisid ja professionaalseid ambitsioone.
Meie kraadiõppurite ühiseid omadusi demonstreerib juhtimispotentsiaal ja suutlikkus edukaks akadeemilises keskkonnas.

Kõik võimalikud kandidaadid peavad:
  • On läbinud täieliku ülikooliõppe mis tahes erialal ja omandanud kraadi taotluse esitamise kuupäevaks;
  • Omab suurepärast inglise keele oskust, TOEFLi minimaalset skoori 100 internetipõhist testi või IELTS-i minimaalset punktisummat 7,5 (või oskustõendit);
  • Omama varasemat töökogemust;
  • Omama rahvusvahelist väljavaadet;
  • Olema suuteline näitama aktiivset osalemist / huvi spordi vastu (mitte ainult osalejana, vaid spordi juhtimises / juhtimises);
  • Olema motiveeritud ja kindel olla edukas;
  • Ole paindlik ja suuteline kursuse väljakutsetega toime tulema.
  • Omama ulatuslikke üldteadmisi ja kultuuri;
  • Olema võimeline töötama grupis (rühmatöö on kursuse põhiosa);
  • Soovituslik, kuid valikuline: esitage skoor Graduate Management Entrance Test (GMAT) või GRE;
Mis tahes eespool nimetatud kriteeriumide täitmata jätmine tähendab, et teie taotlust ei võeta arvesse.
FIFA Master - rahvusvahelise juhtimise, õiguse ja humanitaarteaduste magistrikraad, mis on SportBusiness Internationali ülemaailmse edetabeli koha järgi kursus Euroopas 2012, 2013, 2014, 2015, 2017, 2018.
Korraldab CIES koostöös De Montforti ülikooliga (Ühendkuningriik), SDA Bocconi juhtimiskooliga (Itaalia) ja Neuchâteli ülikooliga (Šveits).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

CIES - International Centre for Sports Studies, is an independent study centre located in Neuchâtel, Switzerland. It was created in 1995 as a joint venture between the Fédération Internationale de Foo ... Loe edasi

CIES - International Centre for Sports Studies, is an independent study centre located in Neuchâtel, Switzerland. It was created in 1995 as a joint venture between the Fédération Internationale de Football Association (FIFA), the University of Neuchâtel, the City and State of Neuchatel. Näita vähem
Neuchâtel , Leicester , Milano + 2 Rohkem Vähem