MA filmitööprogramm kaasab teid arenenud digitaalsete filmitoodete tootmisse.

Sa õpid mooduleid videograafia tootmises ja tehnoloogias (shooting, redigeerimine, postproduktsioon) koos filmimajanduse praktikate, muusikavideo tellimise ja filmiajaloo ja konteksti spetsialistidega.

Õpilastele õpetatakse ka teoreetilist ja ajaloolist / kontekstuaalset analüüsi ja loomingulisi protsesse, nagu visualiseerimine ja storyboarding.

Selle programmi lõpetajad on omandanud kriitilise analüüsi, ideede genereerimise ja tööstuse mõistmise vahendid, et jätkata edukate praktiliste projektide koostamist.

Tööandjad hindavad üha enam teooria, loovuse ja praktika vahelist seost ning programm tugineb tugevale kooli traditsioonile teooria ja praktika integreerimisel.

See filmitegemise magistrikraad võimaldab teil koostada kinematograafilisi projekte, mis on tehniliselt tõhusad, samas kui sisu on tugev.


Riiki sisenemise nõuded

 • 2: 2 või rohkem või samaväärne ülemere kvalifikatsioon teie väljapakutud õppeprogrammiga seotud alal.
 • Kui teil on vähem akadeemilisi kvalifikatsioone, kuid teil on märkimisväärne (umbes viis aastat) asjakohane töökogemus, võib ka teie taotlust kaaluda.

Inglise keele nõuded:

 • IELTS 6.0 või samaväärne
 • Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.


Mida sa õpid

Programmi eesmärk on võimaldada teil arendada sügavalt arusaamist filmitööstuse ja -institutsioonide arengust ja praegusest staatusest, nende toodangust ja vaatajaskonnast.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Filmikeel (FAM7002-B)
 • Sõltumatu filmimine (FAM7029-B)
 • Filmitööstuse tavad (FAM7027-B)
 • Postitoodang (FAM7010-B)
 • Visualiseerimine ja Storyboarding (FAM7017-B)
 • Lühikese vormi kasutuselevõtmine (FAM7028-B)
 • MA projekt (FAM7003-E)


Õppimine ja hindamine

MA filmitööprogrammis kasutatakse erinevaid õppe- ja õpetamisstrateegiaid, mis kõik on mõeldud iseseisva õppe arendamise hõlbustamiseks. Pärast mõningaid esialgseid teoreetilisi, teaduslikke ja loomingulisi mooduleid hõlbustatakse praktikat mitmete põhiliste ja valikuliste moodulite abil, mis aitavad teil arendada oma projekti ideid koostöös juhendajate ja juhendajatega. Selles programmis on palju autonoomiat, säilitades samal ajal nii palju õpetatud komponente, kui see on vajalik teoreetilisteks ja kontekstuaalseteks uuringuteks.

Õppimis- ja õpetamisstrateegiad hõlmavad formaalseid loenguid, praktilisi õpikodasid, seminari ja juhendajaid. Hindamisviisid, mida need strateegiad hõlmavad (diskurssiivsed esseed, suulised ettekanded, praktiliste videograafiliste ja fotograafiliste / pildiprojektide hindamine jne), võimaldavad teil teooriat, loovust ja praktikat tõhusalt ja sõltumatult integreerida. Nagu kunsti- ja meediakoolituse tavapärane praktika ning programmi loomingulisuse ja läbiräägitud aspektide tõttu ei kasutata hindamisena ametlikke eksameid.


Rajatised

Üliõpilasena on teil vaba juurdepääs erinevatele kõrgtehnoloogilistele filmimisseadmetele, sealhulgas; DSLR HD4 kaameratele; 24/7 töötavad labid; fotograafilised stuudiod rohelise ekraani tehnoloogiaga; helisalvestusstuudio. Sõltuvalt teie tootmisprojektidest võib teil olla võimalus töötada ka meie tipptasemel Outside Broadcast Truck, Television Studio ja Motion Capture Suite'iga.


Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppetasu 2019

 • Avaleht / EL: £ 8,160 aastas
 • Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.


Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.


Karjääri väljavaated

See kursus valmistab ette karjääri filmi- ja televisioonitootmises uurimistöös, sisu loomisel, stsenaariumi kirjutamisel, kaameral, heli, valgustuse, redigeerimise, stuudio ja asukoha haldamisel, tootmise juhtimisel, tootmisel ja juhtimisel.

Lõpetajad on ka edasi arendanud oma iseseisvaid filmitootjaid ja õpetajakoolitust.


Õppetoetus

Programmi juht on akadeemiline juhendaja, kes vastutab iga programmi õpilase kohta. Eeldatakse, et õpilased kohtuvad programmijuhiga kaks korda semestris ajakava alusel, kuid neil on võimalus neid sagedamini nädala jooksul läbi vaadata.


Teadusuuringud

Suurem osa meie töötajatest on aktiivsed teadusuuringud ja aitavad kaasa nende erialade tipptasemele. Meie akadeemikutel on laialdased kogemused tööstuses ja osalevad filmiajaloo uuringutes. Bradfordil on maailma juhtivate teadusuuringute tugev põlvkond ning meie eesmärk on tagada, et õpilased saaksid oma personali ülevaate oma teema tulevikust.

Filmitegemist õpetab aktiivsete teadlaste meeskond, mis moodustab osa kommunikatsiooni, kultuuri ja meedia uurimisgrupist.

Uurimisrühm korraldab seminaride seeria, kus on juhtivaid eksperte, keda õpilasi kutsutakse osalema.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 25 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 16, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,160 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas; Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 16, 2019
End Date
Mai 22, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 22, 2020

This is the University of Bradford