Filmi-, Televisiooni & Digital Media Administration programmi

&nbsp

Cambridge Graduate University eesmärk on anda globaalse juhid tööriistad, võrgu ülemaailmse arusaamad ja eksistentsiaalne loogika on 21. sajandi globaalne mõju. Osana et missioon, Cambridge Graduate University pakub nii maailma 's ainult globaalne ülikooli ülikooli ja magistriõppe ning doktorikraadi filmi-, televisiooni-ja Digital Media programm. See programm annab globaalse teadmiste, prestiižne võrgustike ja tipptasemel oskused Film, Televisioon & Digital Media spetsialistid, näiteks edukas kirjanikud, produtsendid, režissöörid, toimetajad, filmiloojate, ajakirjanikud, animaatorid, õpetajad ja juhid.

&nbsp

Taseme programmid valmistada keskel karjääri spetsialistide kommenteeritud ja juhirolli filmi, televisiooni ja digitaalse meedia valdkonnas. Õppekava eesmärk on integreerida ülemaailmne juhtpositsioon ülemaailmse turu ja ülemaailmse võrgustiku, tipptasemel tehnoloogiat. Teemad innovatsiooni, ettevõtluse, narratiiv, ja võrk on võti selles programmis. Riskide juhtimine ja hüved, saavutades investeeringutasuvus, ja pidev kaasamine on foundational mõisteid ja oskusi.

&nbsp

Lisaks tuum interdistsiplinaarne ja äri kursused Cambridge Graduate University õppekava on programmi kursused, mis sisaldavad "Multi-Media Narratiiv ja mõju, " "tehnoloogilise innovatsiooni, " "tootmine ja levitamine, " ja "strateegilise digitaalplatvormil ja turud. "

&nbsp

Kraadi programmid võimaldavad teil arendada mitte ainult arenenud oskused strateegia ja juhtimine, vaid ka heli filmi, televisiooni ja digitaalse meedia juhtimise ja arusaam selle tähtsusest, sotsiaalsete, poliitiliste, majanduslike, kultuuriliste ja tehnoloogiliste aspektide osas riiklike ja rahvusvaheliste strateegia ja oskus rakendada neid teadmisi, et teavitada otsuste tegemisel.

&nbsp

Määral programmide eesmärk on anda kogenud praktikud filmi, televisiooni ja digitaalse meedia sektoris arenenud äri, juhtimise ja juhtimise oskused toimida strateegilisel tasandil kui kaasaegse meedia manager.

&nbsp

Cambridge Graduate University, College of Business Film, Televisioon & Digital Media Administration programmi vajadustele konkreetsete meediatööstuse ettevõtted või turud, võimaldades lõpetanutel on väga tööle tööandjad, või viia oma ettevõtted.

&nbsp

MMA, DMA, ja Ph.D., filmi-, televisiooni-ja Digital Media Administration Õppekava on üles ehitatud nii, et teadlased on esialgu saada kogemusi otsustusprotsessi erinevaid ärivaldkondi. See põhilisi teadmisi Seejärel rakendatakse strateegilise meedia juhtimise otsustes. Selle sisu teadlased saavad põhjalikke teadmisi teooria, praktika ja täitmise äriotsuseid meediatööstuse. Lõpuks ronida (Cambridge Leadership KEELEKÜMBLUSMEETOD for Business) meetod osaleb teadlased elavad projekti meedia juhtimise keskenduda.

FREESIMISVIIS meetod

&nbsp

Stipendiaadid kohaldatakse ronida (Cambridge Leadership KEELEKÜMBLUSMEETOD for Business) meetod, ja need nõuavad aktiivset ärijuhtimise elu, turupõhiseid projekti. Rakendusuuringute iseloomuga seda sisu võimaldab teadlastel rakendada oskusi ja näidata iseseisva intellektuaalse küsitlus võime luua uusi teadmisi ja mõistmist. Stipendiaadid on ka arendada võimet mõelda tavasid ning vahetada teadmisi teiste inimestega ning aidata kaasa organisatsioonilisi protsesse.

Ümberkujundava Õppekava

&nbsp

Praxis haridus disain ühendab range multidistsiplinaarne Global Keelekümblus intensiivkursused igas suuremas tsivilisatsiooni teadmisi ja praktilise rakendamise oma karjääri ja nägemus. Seansside vahel sa pakud mida õppida individuaalse ja kohordi põhinevad projektid ning võtma energia ja tähelepanekud Global Keelekümblus intensiivkursused oma tööstust, oma institutsiooni, oma äri ja oma karjääri.

&nbsp

Cambridge Graduate University, College of Business on mõeldud oma praktiline, aktiivne ja osalusega lähenemisviisi rõhuasetus Praxis haridus.Metoodika kajastab globaalse turu nõudlus spetsialistide võimet kohaneda ja tegutsemisvõime nägu kiire globaalne ja tehnoloogilised muutused, et kajastada ja mõista mõju oma tegevust ning on laius ja sügavus ühendada kõik äri-, sotsiaal-, valitsusväliste ja poliitiliste kultuuride ja asutuste üle maailma.

&nbsp

Stipendiaadid palutakse töötada individuaalselt ja rühmades vahel istungid. See hõlmab ettevalmistamise eelseisva Global Keelekümblus intensiivkursused, vaid ka kursuse esseed, take-home eksami ning muidugi projekte.

Õppekava ülevaade

&nbsp

Raha genereeriva koolilõpetaja Õppekava põhineb temaatiliste niit Leadership Praxis.Kursuse sisu ja pedagoogika eesmärk on rõhutada dialoogilise strateegia, tegevuskava ja tasakaalustatud mõõtmine, mis tunnistab, toetab, ja võtab vastutuse kohustus praktik-uurija kujundada ühiskonda ja maailma muuta. Genereeriva õppekava lülitatakse reaalse maailma ja tööstuse küsimustes esitatakse koos võrdleva maailma piirkondlikku perspektiivi kohalike ja rahvusvaheliste akadeemiliste ja tööstuse eksperdid.

College of Business Core Film, Televisioon & Digital Media Administration Õppekava

College of Business "tuum Film, Televisioon & Digital Media Administration Õppekava kestab intensiivne nelja akadeemilise kvartalis programm (koosneb 28 krediiti interdistsiplinaarne põhilisi kursusi ja 20 krediiti College of Business põhilisi kursusi).Kursuste eesmärk on sisustada üliõpilastele vajalikke mõisteid ja tehnilisi vahendeid vajalike tava äri teadust. Meistrid Meedia Administration saab tarnitavaid eraldi kraadi või komponendina raja suunas doktor Meedia Administration (kas DMA või Ph.D.).

&nbsp

Õpilased otsivad Magistriõpe või doktoriõppes Meedia haldus-või kombineeritud Masters-Doctorate/Ph.D. Meedia Administration tuleb kõigepealt edukalt läbida Ülikooli 's Interdistsiplinaarne õppekava koos Meedia moodul breakouts iga muidugi, et kaas "Multi-Media Narratiiv ja mõju, " "tehnoloogilise innovatsiooni, " "tootmine ja levitamine, " ja "Strateegiline digitaalplatvormil ja turud " on loetletud allpool.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge Graduate Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date