Filmi- ja meediakunsti magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kokkuvõte

MFA filmis

Meie ainulaadne programm annab kõigil tasanditel õpilastele võimaluse areneda nii kaasatud kui mitmekülgsete loominguliste spetsialistide ja meedia kunstnike seas. Õpilased töötavad pildi ja heli abil meelelahutuseks, teavitamiseks, veenmiseks ja väljakutseks, kasutades nii traditsioonilisi kui ka esilekerkivaid meediumivorme. Nad arendavad arusaamist filmi-, video-, audio- ja interaktiivse meediumitootmise erialadest, mis toovad selle mõistmise kaasa traditsiooniliste ja konvergentsete meediateoste suhtes.

Filmi- ja meediakunstide magistrikraad on lõplik kraad üliõpilastele, kes soovivad jätkata karjääri kui meediatootmise spetsialiste ja kunstnikke või kes soovivad õpetada kolledžis või ülikoolis. Õpilased suudavad uurida mitmesuguseid meediumitootmise žanreid - arvutianimatsiooni, dokumentaalfilmi, eksperimentaalset meediat, ilukirjalugu, paigaldust, interaktiivset kunsti ja heli disaini - koos kraadiprogrammiga, mis pakub põhiteadmisi meediatehnoloogia, teooria, kriitilise ajaloolist konteksti ja meediatööstust, pakkudes samal ajal kõrghariduse ja mentorluse kursusi oma konkreetses huvivaldkonnas.

Meie programmil on kolm erinevat sisenemispunkti ja varieerub pikkusega 2-3 aastat, olenevalt sellest, millise programmi faasi alustad. See lähenemine võimaldab meil tervitada loomeõpilasi kõigil arenguetappidel. Kui olete programmiga kaasatud, teeb teie magistriprogrammi direktor teile ainulaadsete vajaduste alusel kohandatud õppekavade loomise.

Meil on koht kõigile loomingulistele filmide ja meedia kunstnikele - kas olete valdkonnas uus ja peate enne distsipliini projekti alustamist tugevat alust üles ehitama või olete valmis sukelduma otse väitekirja tootmiseks. Tehke järgmine samm ja rakendage täna!

Õppekava ülevaade

Programm on 3 erinevat faasi, et aidata õpilastel omandada spetsialiseerunud oskusi ja loomingulisi ressursse, mis on vajalikud tootmistegevuse koostööks. Filmide ja meedia kunstiprogrammi õpilased õpivad oma töö alustamiseks ajalugu ja kriitilisi teooriaid, et mõista nende loomingulise väljundi konteksti ja hinnata selle efektiivsust.

Õpilasel on võimalus taotleda arenenud seisundi vastuvõtu protsessi ajal. Kõrgendatud seisund võimaldab üliõpilasel alustada programmi kas II etapis või III etapis.

  • I faas - sihtasutus (6 semestrit, 64 ainepunkti)

Enamik õpilasi alustab programmi selles etapis. See loob tugeva aluse teooria ja ajaloo esimesel poolaastal ning intensiivse sissejuhatuse kirjutamis- ja tootmisoskuste omandamiseks mitmesugustes meediaplatvormides.

  • II etapp - vahetutevabriku (5 semestrit, 52 ainepunkti)

Pärast kohtumist Graduate Program Director, õpilased töötavad välja kohandatud kava, mis võimaldab kunsti uurimiseks, arendades tehnilist oskust viia oma doktoritöö projekti.

Õpilased hakkavad keskenduma ühele või mitmele meediumitootmise valdkonnale, arvutianimatsioonile, dokumentaalfilmile, eksperimentaalsele meediale, ilukirjandusele, paigaldusele, interaktiivsele kunstile ja heli kujundusele või individualiseeritud hübriidvormile.

Näiteks doktorikunstniku kutse- ja kunstilise arendamise üliõpilane võib võtta dokumentaalfilmi ajalugu ning dokumentaalfilmi ja täiustatud dokumentaalkursuseid. Valikained ja suunatud uurimus edasijõudnute tootmiseks (nt kinematograafia, tootmine, redigeerimine ja interaktiivne meedia) on saadaval ka nii, et ambitsioonikas dokumentaalfilm võiks valida ka interaktiivse meedia ja arvuti animatsiooni kursustel.

  • III etapp - arenenud praktik (4 semestrit, 40 ainepunkti)

III faasi õpilased on valmis oma väitekirja projekti alustama. Õpilased kohtuvad oma programmi nõustajaga, et valida kursused, mis toetavad nende doktoritööd, samuti nende erivajadusi õppimisel. Lisaks on õpilased keskendunud oma kunstilise visiooni arendamisele väitekirja esitamise protsessi käigus, arendades uusi oskusi ja õppides arenenud tootmistehnikat. MFA tootmisteemaline õpituba on programmi põhikomponent ja annab üliõpilastele tugitegevust, et luua pidev töö kogu ühiskondlikus ja loomingulises kogukonnas. Magistriõppe tootmisosakonna õppes osalevad üliõpilased ettekandes oma eakaaslaste ja õppejõudude kriitikutega.

Kui olete lõpetanud väitekirja projekti, osalevad kõik üliõpilased aastal MFA tööde avalikul sõelumisel. See on viimane MFA nõue ja üliõpilaste saavutuste tähistamine.

Lähtepunkti leidmine (kõrgendatud seisund)

Kuigi paljud meie õpilased käivitavad I faasi programmi, tunneme, et mitte kõik õpilased ei nõua õppekavaga integreeritud meediatootmise ja teooria alustalasid. Selleks, et kõikidel tasanditel õppivad õpilased leiaksid koha meie programmis, on teil võimalus taotleda rakendusprotsesside käigus arenenud olukorda.

Selleks, et aidata teil kindlaks teha, kas teil on õigus arenenud seisundile, vaadake palun allpool toodud profiilid. Pidage meeles, et need on vaid tüüpiliste profiilide näidised ja kui teie taust ei ole allpool otseselt kirjeldatud, siis teeme teiega koostööd kogu taotlusprotsessi vältel, et tagada programmi käivitamine sobival etapil.

I faasi alustavad õpilased:

  • Bakalaureusekraad kunstis, kommunikatsioonis, humanitaarteadustes või sotsiaalteadustes (nt etendused, graafiline disain, ajakirjandus, kirjandus, psühholoogia jne) ning võtsid ühe või kaks sissejuhatavat klassi stsenaristide, filmide / telesaadete ja / või meediauuringute valdkonnas.
  • Bakalaureusekraad mitteseotud õppetöös, näiteks äri või insener, kuid avastas kirg visuaalse jutustamise kohta suve meediumiprogrammis, semestris välismaal või professionaalsete võimaluste kaudu ja sooviks arendada oma oskusi meediumis kunstnikuna.
  • Mitu aastat tagasi lõpetas ta vastava valdkonna bakalaureuse kraadiõppeprogrammi ja soovib enne doktoritöö alustamist harusid üles ehitada.

Teie portfell peaks andma tunnistust oma potentsiaalist loomingulise meedia tegemise ja kriitilise mõtlemise jaoks ning näidata mõningaid jõupingutusi, et kasutada väljendusvahendeid. Peamine tähelepanu peaks olema algsel tööl või visuaalsel kunstil, mille jaoks olete esmane looja, koos oma panusega (te), mis on selgelt märgitud krediidi- või töökirjelduses

Õpilased, kes alustavad I etapi programmi, peavad võtma täiskohaga 64 ainepunkti / 6 semestrit.

Õpilased, kes alustavad II faasi:

  • Teil on sellistes valdkondades nagu film / telesaadete tootmine, meedia kunst, kunstiteos, teatrikunst, ajakirjandus. Teie portfell peaks näitama oma loomingulisi inspiratsiooni ja püüdlusi, samuti ühe või mitme meediumi režiimi tehnilist oskust.
  • Teil on bakalaureuse kraad mitteseotud valdkonnas, kuid olete professionaalselt töötanud kommertstööstuse meedias, ja soovite arendada oma kunstilist visiooni ja arenenumate tehnilisi oskusi selle väljendamiseks. Teie portfell peaks näitama tootmiskogemust ja põhilist tehnilist oskust ning näitama oma loomingulist potentsiaali meedia kunstnikuna.

Õpilased, kes alustavad II faasi programmi, peavad võtma täiskohaga 52 ainepunkti / 5 semestrit.

Õpilased, kes alustavad III faasi:

  • Teil on BFA Film / TV / Media Production ja / või mõne professionaalse tootmise kogemus. Võibolla olete õpetanud filmiõpinguid või osalise tööajaga tegemist ja soovite lõpetamist. Teie portfell hõlmab töö, mis näitab tehnilist oskust ja kunstipotentsiaali, ja teil on suurepäraseid viiteid nii akadeemilistelt kui ka professionaalsetest kontaktidest. Teil on konkreetseid ideesid väitekirja projekti jaoks, mida soovite jätkata.

Õpilased, kes alustavad programmi III faasi, peavad võtma 40 ainepunkti / 4 semestrit täistööajaga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem