Filosoofia kosmoloogia ja teadvus MA ja PhD programm

Üldine

Programmi kirjeldus

Filosoofia kosmoloogia ja teadvus MA ja PhD

Filosoofia, kosmoloogia ja teadvuse (PCC) doktoriõppe ja magistriõppe programmide eesmärk on luua juhtimine, mis on vajalik sotsiaalsete institutsioonide ja individuaalse teadvuse sügavaks, progressiivseks muutmiseks ja muutmiseks. PCC on pühendatud inimese liikide ümberkujundamisele Maa kogukonna vastastikku paraneva liikmena.

PCC meelitab intellektuaalselt tegelevaid inimesi, kes püüavad leida tähendusrikkaid viise nende kingituste arendamiseks, et teenida maailma tulevikku. Tuginedes mõnedele Lääne intellektuaalsete ja vaimsete traditsioonide kõige võimsamatele ideedele koos Aasia vaimsete filosoofiate ja põlisrahvaste maailmavaatega seotud teadmistega, on PCC õppejõud üles ehitanud multidistsiplinaarse õppetöö, mis aitab kiirendada iga õpilase reisi oma konkreetse juhtimisrolli.

Programmi eesmärk on inspireerida läbimõeldud tegevust, rõhutades teoreetiliste uuringute ja mõtteviiside sidumise tähtsust praktilise sekkumisega maailmas. Programm toetab neid, kes on kutsutud kohtuma Maa kogukonna enneolematute evolutsiooniliste väljakutsetega, pakkudes range ja toetavat õpikogukonda, kus osalejad saavad oma hääle ja nägemust juhtidena leida.

Programmi kohta

Meie online-magistriõppe programm sisaldab online-kursuste ja kolme nelja-päeva intensiivsust CIIS ülikoolilinnakus San Franciscos.

Doktorandid lõpetavad kursuste, eksamite ja väitekirja.

Õppurid, kes on doktorikontsentratsiooni adresseerinud ja kellel ei ole CIIS i filosoofia, kosmoloogia ja teadvuse magistrikursust, võib nõuda kuni 18 täiendavat kursusteosakonda (miinus ekvivalente) MA õppekava põhiosast.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem