Umbes

Raja filosoofia õiguse ja juhtimise kaheaastase kapten filosoofia rongide õpilastele kajastada filosoofiliselt lähtuvalt eelduste ja põhijooned kaasaegse Lääne õigussüsteemid. Programm on interdistsiplinaarne. Üldised filosoofilised kursused ja erialaõiguse filosoofiaalased kursused on ühendatud üliõpilase valitud õigusalaste kursuste valikuga. Selle teose õpilased lõpetavad tavaliselt üheaastase magistri kraadi õiguses.

Õppekava

Mis on õigussüsteem? Millistel tingimustel on õige? Kas tänapäeva, vabade heaoluriikide kodanikud on vabad ja võrdsed? Kas on mingeid looduslikke õigusi? Kas rahvusvaheline õigus on õigustatud? Kas sotsiaalne õiglus kehtib riigist kaugemale? Milline inimese arusaam põhineb bioeetilistes õigusaktides? Kas uued tehnoloogilised ja juhtimisstruktuurid kahjustavad standardeid selle kohta, mida autonoomne õiguslik teema peab olema? Neid ja palju muid küsimusi tõstatatakse ja käsitletakse kaheaastase magistriõppe Filosoofia õiguse ja juhtimise.

See magistriõpe on tõesti interdistsiplinaarne. Õpilased ühendavad filosoofiaga kursused, mille maksumus on 84 ECTS, koos oma valiku kursuste õigus, väärt 36 ECTS. Filosoofia kursused tõstavad õpilastel kiirust põhiliste filosoofiliste arutelude käigus (30 ECTS) või on spetsiaalselt ette nähtud sellel teekonnal ja puudutavad seaduste filosoofiat (54 EAP).

Miks VU Amsterdam ?

Õppevaldkonna filosoofia ja juhtimise õpilased õpivad filosoofiliselt seaduste problematiseerimiseks. Juba omandatud õigusteadmisi süvendatakse võitluses filosoofiliste teooriate ja mõistetega. Õpilasi õpetatakse tegema filosoofilisi uuringuid.

Kursusi õpetavad filosoofia professorid humanitaarteaduste teaduskonnalt ning juriidiliste teoreetikute ja juriidilise filosoofide poolt õigusteooria osakonnas. See lähenemine tagab tõelise filosoofilise väljaõppe ainulaadse kombinatsiooni kõige põhilisemate õiguslike probleemide põhjaliku analüüsi abil.

Selle kapteni eksklusiivne iseloom ja väike hulk võimaldab õpilastel saada kasu intensiivsest kontaktist professoritega.

Selle kaheaastase magistraali loomine võimaldab üliõpilastel üheaegselt lõpetada üheaastase magistriõppekava seaduses.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud November 8, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 1, 2019
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-i ELi üliõpilaste jaoks.
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April for non-EU students.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 1, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April for non-EU students.

sept 1, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April for non-EU students.
End Date