Filosoofia magistrikraad (MA)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Seda täiskohaga uurimistöö magistrit korraldavad University of Antwerp ( UAntwerp ) filosoofia osakond, Genti ülikooli filosoofia ja moraaliteaduse osakond (UGent) ning Vrije Universiteit Brusseli filosoofia ja moraaliteaduste osakond ( VUB). Programm pakub kõrgetasemelist koolitust suurepärastele õpilastele, kes soovivad arendada filosoofia teaduskarjääri .

Programmi sisu

Õpilased saavad väljaõppe akadeemilise kirjutamise alal , mis võimaldab neil tegutseda akadeemiliste artiklite juhtivate autoritena.

Teadusseminarid on programmi tuum ja hõlmavad paljusid filosoofilisi valdkondi. Mõned on seotud ühiskondlikult oluliste teemadega (st rakendusfilosoofia), teised aga fundamentaalsemate, puhtfilosoofiliste valdkondadega.

Pakume uurimistööseminare teemal: Moraalne psühholoogia ja metaeetika; Empiiriline eetika; Poliitiline filosoofia pärast Rawlsi: võrdsus, õiglus ja mitmekesisus; Bioeetika; Meediumifilosoofia ja meediateooria; Soo, seksuaalsuse ja mitmekesisuse filosoofia ja eetika; Loogika; Biomeditsiini ja sotsiaalteaduste filosoofia; Matemaatika ja loodusteaduste filosoofia; Teaduse ajalugu ja filosoofia; Meele ja tunnetuse filosoofia; Filosoofiline antropoloogia; Kaasaegne mandri filosoofia; Religioon ja sekulariseerumine; Muinas- ja keskaja filosoofia ja religiooni ajalugu ja retseptsioon; Varase moodsa filosoofia ajalugu; Kanti ja post-Kantia filosoofia; ja esteetika / kunstifilosoofia.

Kõikides uurimistööseminarides õpetatakse inglise keeles .

Karjäär

Programm valmistab õpilasi ette filosoofia teadlase karjääriks . Üliõpilasi julgustatakse kandideerima doktoriõppe eelsetele stipendiumitele, nt Flandria Teadusfondi (FWO) või osalevate ülikoolide teadusnõukogudesse või oma teadusuuringute ettepanekuga. Üliõpilased peaksid kandideerima doktoripositsioonidele ka eelnevalt kindlaksmääratud teadusprojektiga, mis kuulub nende kompetentsi. Selliseid ametikohti reklaamitakse regulaarselt akadeemilistes infolehtedes ja meililistides.

Miks valida UAntwerp ?

Filosoofia magistriõppe lõpetanud on võimelised välja töötama filosoofilise uurimisprojekti ja koostama rahastamistaotluse, mille saab esitada kohalikele, riiklikele või rahvusvahelistele rahastamisasutustele. Nad on võimelised oma spetsialiseerumisvaldkonnas formuleerima originaalseid ja uuenduslikke uurimisprobleeme, mis põhinevad nõuetekohaselt põhjendatud teadmisel oma valdkonna rahvusvaheliselt tunnustatud nüüdisaegsest tehnoloogiast. Lõpetajad see programm on võimeline välja töötama originaalseid lahendusi valitud uurimisprobleemidele ning argumenteerima oma juhtumid selgel ja veenval viisil.

128905_Philosophy_Fotofiche_1180op361.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem