PROGRAMMI KIRJELDUS

Selle täistööajaga inglise keelt õpetanud teadustöömeistrit korraldavad ühiselt Antwerpeni ülikooli filosoofia osakond (UAntwerpen), Genti Ülikooli filosoofia ja moraaliteaduste osakond (UGent) ning vaba filosoofia ja moraaliteaduste osakond. Brüsseli ülikool ( VUB ). Programm pakub kõrgetasemelist väljaõpet suurepärastele üliõpilastele, kes soovivad arendada filosoofia teadlaskarjääri.

Selle programmi lõpetajad on võimelised arendama filosoofilist uurimisprojekti ja koostama rahastamisprogrammi, mida saab esitada kohalikele, riiklikele või rahvusvahelistele rahastamisasutustele. Nad suudavad oma eriala piires koostada algupäraseid ja uuenduslikke uurimisprobleeme, mis põhinevad nõuetekohaselt põhjendatud teadmistel selles valdkonnas rahvusvaheliselt tunnustatud tipptasemel. Selle programmi lõpetajad suudavad välja töötada valitud uurimisprobleemidele originaalsed lahendused ja esitada nende juhtumeid selgelt ja veenvalt. Nad on koolitatud akadeemilises kirjutamises, mis võimaldab neil tegutseda akadeemiliste artiklite juhtautorina.

Programmi tuumiku moodustavad uurimisseminarid hõlmavad paljusid filosoofilisi valdkondi. Mõned on seotud sotsiaalselt oluliste teemadega (st rohkem rakendatud filosoofia), samas kui teised on seotud fundamentaalsemate, puhtalt filosoofiliste valdkondadega.

Minge programmi veebilehele

ÕPPEKAVA

Põhimõtteliselt järgivad õpilased 120 krediidi programmi:

 • kohustuslik kursus Filosoofia teadusettepanekute väljatöötamine ja kirjutamine (6 ainepunkti; inglise keele õpetamine);
 • ülaltoodud nimekirjast viis uurimisseminari (igaüks 10 krediiti);
 • magistritöö (24 ainepunkti), mis on kirjutatud inglise keeles; ja
 • 40 krediiti täiendavaid vabatahtlikke kursusi.

Programmi ülesehitus on selline, et kuigi piisava hollandi keele oskusega üliõpilastel on laiem valik kõrgharidusega vabatahtlikke kursusi, võib kraadi saada ainult inglise keeles õpetatavate kursuste järgi. Nagu eespool märgitud, on põhitegevuste õppekeel (kohustuslik kursus, uurimisseminarid ja väitekiri) inglise keel.

Üliõpilased, kellel on filosoofia- või moraaliteaduste magistrikraad (st mitte teadustegevus), saavad teaduskraadi 60 kraadise programmi kaudu:

 • kohustuslik kursus Teadusettepanekute väljatöötamine ja kirjutamine filosoofias (6 ainepunkti; õpetatakse inglise keeles),
 • kolm uurimisseminari (igaüks 10 krediiti) ja
 • magistritöö (24 ainepunkti), mis on kirjutatud inglise keeles.

Lisateavet programmi õppekava kohta leiate


VASTUVÕTMISNÕUDED

Taotlejad saavad programmi saada, kui nad on saanud min. 180 ECTS ainepunkti filosoofia või moraaliteaduste vallas. Magistrikraadiga õppejõud teistes erialadel, filosoofiateadlased, kes on omandanud väljaspool Belgia flaami kogukonda ja Flaami filosoofia / moraaliteaduste lõpetajad, kes ei ole saavutanud nõutavat klassi (suurim erinevus) programmi võib lubada ainult pärast läbivaatamismenetlust. Rakenduspakett peab sisaldama järgmist:

 • motivatsioonikiri,
 • CV,
 • diplomi (te) koopia ja
 • dokumentide täielik ärakiri.

Lisaks sellele peab teil olema inglise keele oskus.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Vrije Universiteit Brussel

Vaata veel 27 kursust Vrije Universiteit Brusselis »

Viimati uuendatud Jaanuar 29, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 21, 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
939 EUR
/ aasta
Deadline
veebr 14, 2020
Students who do not requiring a visa should apply before 15 Mayl.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 21, 2020
End Date
sept 17, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 14, 2020
Students who do not requiring a visa should apply before 15 Mayl.

sept 21, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 14, 2020
Students who do not requiring a visa should apply before 15 Mayl.
End Date
sept 17, 2021