Filosooteaduste magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Te saate oma teoreetilisi ja praktilisi väljaõppeid uurida konkreetseid valdkondi nagu kino, disain, fotograafia, toimetamine, helitehnika, multimeediatooted, arvuti animatsioon, 3D, piltide fenomenoloogia ja kaasaegse kunsti sotsioloogia.

Sisu ja eksperimenteerimise film.

Film on maailm, mis koosneb paljudest erinevatest keeltest, millest igaüks on sündinud visiooni edastamise vajadusest. Kasutades eksperimente ja uurimistöid, saab elu uutele lugudele ja neile öelda, et RUFA on loonud kaheaastase magistriõppeprogrammi filmiartiklites, mis on sündinud, et ühtses programmis kokku koguda andekust ja jutustamise võimalust, kirjalikult ja nägemus üliõpilastest, kes on lõpetanud kunsti või disaini kraadi.

Homme filmitegijad, kes otsivad teoreetilist ja praktilist eriala, mis on vajalikud audiovisuaalsete kirete muutmiseks ehtsaks ja konkreetseks elukutseliseks, suudavad täna leida RUFA filmide kunsti kursuse.

Film Arts väärtuslik koolitus.

Kaheaastane RUFA filmikunsti magister on osa projektide ja tarbekunstide osakonnast, RUFA akadeemiliste õpingute sektsioonist, mis pakub kõrgetasemelist spetsialiseerumist ja tehnilist ettevalmistust, seades kõrged akadeemilise ja disaini õppeaasta standardid aasta pärast.

Akadeemiline koolitus hõlmab konkreetsete teemade uurimist, sealhulgas filmi, stsenograafiat, fotograafiat, toimetamist, heli, multimeedia tootmist, digitaalset animatsiooni, 3D-d, pildinähtust ja kaasaegse kunsti sotsioloogiat, et rikastada praktilist ja praktilist koolitust sisu loomine.

Õppimine Film Arts saada andekas direktor.

Loomulikult rongid noorte filmitegijatega, kellel on tugev ajalooline kultuuriline taust, et kasutada tänapäeva filmimajanduses kasutatavaid keeli ja tänapäevaseid väljendusviise; filmi kaudu oma lugusid, nende visiooni ja kultuurilist tundlikkust maailmale jutustama.

Tehnikateadmiste edasiandmine järgmisele tasandile ergutab õpilasi rakendama disaini põhimõtteid, õpetades neid kasutama formaalset ja struktureeritud lähenemisviisi isiklikule loovusele, et nad saaksid oma loomingulist visiooni ümber kujundada ja ühendada universaalselt tunnustatud meetodite ja tehnikatega filmitegemine ja filmide kunst. Lõpetajad on valmis tööjõu jaoks väljaõppinud professionaalideks, kellel on palju talente, kultuuri ja käsitöölisi. Noorte filmitegijad, kes osalevad kaheaastase teise taseme akadeemilise diplomi filmitööstuse kursusel RUFA, võivad professionaalselt end väljendada kui uusi, tulevasi režissööre Itaalia kinos.

Täielik haridus, et domineerida kinematograafia.

Kaheaastane filmiarhitektuur magistrikraad on jagatud võrdselt teoreetilise õpetamise ja praktiliste õpikodade vahel, kunstilise visiooni ja tehnilise juhendamise, filmiajaloo tundmise ja eksperimentaalsete ja tehnoloogiliste uuringute vahel.

Kui noored RUFA filmitegijad hakkavad tööjõudu juurde tulema, võimaldab nende omandatud tehnoloogiline ekspertiis toota audiovisuaalseid projekte igas kommunikatsiooni- ja meelelahutustööstuses, sealhulgas reklaamis, videokunstis, dokumentaalfilmis, veebis ja televisioonis.

Saadud õppimise tugevdamiseks on õpilastel juurdepääs arvukatele võimalustele, sealhulgas töötoad, seminarid, töö-õpingute koostöö, osalemine eksperimentaalsetes projektides ja praktikavõimalused filmitootusstuudiotega. Filmikunsti lõpetades on teil võimalik saada järgmisteks filmirežissöörideks, filmitegijateks, stsenaristideks, fotograafide režissöörideks, monteerijateks, kaamerameheks, lavastajateks.

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval ainult inglise keeles

Koordinaator: Lorenzo D'Amico De Carvalho

Juhendajad: Lorenzo D'Amico De Carvalho ja Christian Angeli

Lektorid: Elisa Amoruso, Christian Angeli, Livia Barbieri, Marianna Cappi, Anne-Riitta Ciccone, Martina Cocco, Donatello Fumarola, Massimo Intoppa, Federico Landini, Cecilia Pagliaroni, Paola Randi.

MA filmikunstis - soovitatud koolitusprogramm - disaini ja tarbekunsti osakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Kinematograafia 1 8 100
Filmistsenaariumide kirjutamine 6 45
Organisatsioon

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Loe edasi

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Näita vähem
Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma + 6 Rohkem Vähem