Finantsjuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Finantsjuhtimine


Eesmärk magistriõppekava, "Financial Management" on ette valmistada professionaalseid juhte finantsjuhtimise vallas, põhjapaneva teadmisi ja oskusi finants-mene zhmenta, samuti analüütilise ja juhtimise kvaliteet.

&nbsp

Meistrid, kes on läbinud koolituse programmi raames võib läbi viia strateegilist planeerimist ja finantsjuhtimist organisatsioon, korraldada jätkuvat tööd rahastada ülesandeid, koguda ja analüüsida erinevate finantsaruandluse ja hallata rahavoogude riskide hindamiseks ettevõtete hinnata äri ja teha otsuseid, mis on seotud investeeringuid ja kasutada enda ja laenatud rahalised vahendid.
Lõpetajad saavad töötada võtmepositsioone finantssektori institutsioonide nagu näiteks pangad, kindlustusseltsid, auditeerimis-ja konsultatsioonifirmad, samuti rahandusosakondade erinevatelt firmadelt.

&nbsp

Väljastamise osakond: International personali-ja projektijuhtimist International Graduate School of Business

Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa k ... Loe edasi

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa kosmoseaparaatides on arendatud ja toodetud Krasnojarski. Siberi riik Aerospace Ülikool (SibSAU), asutatud aastal 1960 kui ainulaadset kõrgema õppeasutuse, kus teoreetiline koolitus on koos tava hi-tech ettevõtted, praegu on kaasaegne multidistsiplinaarne kõrgem kool, kus spetsialistid nagu kõrgtehnoloogia ja innovaatiliste valdkondades nagu raketi ja ruumi tootmist, samuti arvutiasjandus, rahvusvaheline äri, rahandus, juhtimine ja humanitaarteaduste on koolitatud. SibSAU on koolitanud rohkem kui 20 000 spetsialisti nende aastate. Rohkem kui 60% inseneride, teadlaste ja juhtivtöötajate aluse ettevõtted - PJSC "ISS nime akadeemik MF Reshetnev" ja PJSC "Krasmash riigi Enterptise" - on lõpetanud Siberi riik Aerospace Ülikoolis. Tänapäeval SibSAU nime akadeemik MF Reshetnev on rahvusvaheliselt tunnustatud teadus-ja hariduskeskus, mis viib kõrgema kooli filiaali juhtiv töö võim koolitus teadusorganisatsioonide ja ettevõtete kaitse keha valdkonnas "Space Systems". Ülikool jätkab traditsioone kõrgem tehnikum ühendades teoreetilist õpetamise ja töötada teaduspõhine põhiline ettevõtete ruumi filiaal; seda peetakse üks uuenduslik keskusi Venemaal. Teaduslike prioriteetide Ülikooli on "Space Information Systems", "Secluded Mehitatud Space Systems", "Rocket and Space Sõidukid Production". Nendes valdkondades SibSAU võtab juhtiva positsiooni Vene Föderatsioon, peale selle, tööjõu koolituse ja teadusliku uurimistöö. Näita vähem