Finantsjuhtimise ja juhtimise magistrikraad

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Finants-, juhtimis- ja finantsjuhtimise magister on mõeldud finantsjuhtide ettevalmistamiseks, et tulla toime majan- duslike muutustega praeguste organisatsioonide nõutava maksevõime ja vajaliku ootusega. Pankrotikud, kes on paindlikud, osalevad ettevõtte strateegilises juhtimises, oskavad suhtuda organisatsiooni kõikidesse osakondadesse ja suudavad otsustusprotsessi optimeerida muutuvas majanduskeskkonnas.

Kutsekvalifikatsiooni lõpus on üliõpilasel Quebeci ülikooli (Kanada) kahe nädala pikkune eluruum.


Finantsjuhtimine ja juhtimine - Barcelona ülikool

Magistriõpe finantsides pakub võimalust teha seda Barcelona ülikoolilinnakust Kataloonia polütehnilise ülikoolis (UPC), mis on üks Barcelona kooli akadeemilistest partneritest, linn, mis sobib suurepäraseks täiskasvanute koolituseks tänu oma kõrgele tasemele konkurentsivõimeline ja äri


Finantsjuhtimine ja juhtimine - Campus Madrid

Õppige seda Madridi magistriõppesse finants-, juhtimis- ja finantsjuhtimise alal ning õppige Hispaanias finants- ja finantsjuhtimise sektori parimatest spetsialistidest. Rey Juan Carlosi ülikoolis (Madridis asuvas ülikoolis) töötatud magistriõppe eesmärk on valmistada ette finantsjuhid, kes seisavad silmitsi majanduslikele muutustele väga konkurentsivõimelises ja dünaamilises keskkonnas nagu Madriid.

106823_5.jpg

EAE Business School magistrantuuri, juhtimise ja finantsjuhtimise põhjused

 1. Montreali elamuprogramm
  Kooliõppe lõppedes võite kahe nädala jooksul viibida rahvusvahelises rahanduses


 2. Rahvusvaheline talentide programm
  Kui te sooviksite rahvusvahelist tööalast arengut, on teil maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete hulgas, kes teevad koostööd EAE tööhõive seminaride ja intervjuude kaudu headhunterite ja rahvusvaheliste valikukonsultantidega.


 3. Nõuandev kogu
  Meie magistrikraadi õppekava on välja töötatud koos nõuandva organiga, kuhu kuuluvad muu hulgas 21 spetsialist sellistest ettevõtetest nagu Zürich, Nike, Agbar, Affinity Petcare, grupipäev, Schröders või Marcilla.


 4. Prestige Partners
  Oleme Hispaanias asuvate peamiste raamatupidamisühenduste partnerid, näiteks ACCID (Katalaani raamatupidamise ja juhtimise liit) ja AECA (Hispaania raamatupidamis- ja ärijuhtimise assotsiatsioon).


 5. Ärivõrgustikud
  Suurettevõtted ja teised üliõpilased, mis võimaldavad teil laiendada oma kontaktide võrgustikku. 2017. aastal korraldasime kohtumisi selliste ettevõtete juhatajatega nagu Microsofti, Red Bull, HP, CEPSA või Grupo Hero, paljude teiste hulgas.


 6. EAE Emprende
  Meie ettevõtlusinkubaatori kaudu koolitame, rahastavad ja kaasame oma ettevõtlusprojekte. EAE Lab pakub teile vajalikke ressursse ja keskkonda, et saaksite tuvastada konkurentsieelised ja arendada oma äriideed.


 7. EAE edetabelites
  EAE , börsimaakleri ja rahanduse parimad kaptenid maailmas üleval 100-s (QS Global Magistriõpe 2018 reiting). EAE , Stockholmi ja rahanduse parimad kaptenid maailmas (Eduniversal Best Magistriõpe Ranking Worldwide positsioon 2016-2017).
  106827_7.jpg

Nõuded ja sissepääs

kaks kraadi

Programmi edukalt läbinud osaleja saab EAE Business School ärikoolis finantsjuhtimise magistri kraadi ja Kataloonia polütehnilise ülikooli (Barcelona Campus) või Rey Juan Carlosi ülikooli (Madrid Campus) kraadi.

Ülikoolide poolt omandatud kvalifikatsioonide saamiseks tuleb järgida nimetatud asutuste nõudeid.

Sissepääs protsessi

Meie vastuvõtuprotsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus professionaalse abstrateegia ja akadeemilise õppekava kaudu. Kõik osalejad peaksid kasutama võimalikult palju sellest õppimiskogemusest konteksti kaudu, kus on võimalik välja arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslaste, õpetajate ja vilistlastega.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee vastuvõtuotsus finantsjuhtimise ja -juhtimise magistriõppes on positiivne, saab kandidaat registreerida selle magistri ettekirjutuse.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.


Professionaalsed väljundid:

 • Administratsiooni ja rahanduse direktor
 • Majandusdirektor
 • Finantsdirektor
 • Treasury juht
 • Administratsiooni juht
 • Kontroller


Mõned meie tööhõivearuande 2017 andmed:

 • 93% õpilastest leiab tööd enne kuue kuu möödumist programmi lõppemisest
 • 34% suurendas oma palka kuni 30% ühe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 3 Rohkem Vähem