Finantsjuhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm viiakse läbi inglise keeles.


Viimastel aastatel on meil globaalse finants- ja majandusolukorra tõttu pidanud tegelema ärikriisiga. Need asjaolud on oluliselt muutnud ettevõtete finantsjuhtimise rolli. Fondi juhendamisel, juurutamisel ja kontrollimisel keskendunud rolli suhteliselt esialgu lihtne saada, on finantsjuht tundnud vajadust osaleda ettevõtete strateegilises juhtimises, pakkudes väärtust ressursside nappuse lahendamiseks, samuti planeerimise, läbirääkimiste ja riskianalüüsi ekspertiis.

Juhtkonnast on üleminek lisandväärtust olukorras, kus majandus ja finantsturud on liberaliseeritud, kus nad on koondunud ja kus nad pakuvad laia valikut uusi ja uuenduslikke tooteid. Finantsjuhataja roll on ja jääb jätkuvalt kriitiliseks ettevõtte juhtimismeeskonnas isegi siis, kui majandustsükkel muutub või nendes majandustes või sektorites, kus majanduslangus pole. Sellest tulenevalt võimaldab selle valdkonna akadeemiline koolitus lisaks professionaalse edutamise parematele võimalustele nautida oma tööalast karjääri rohkem tööalast konkurentsivõimet. Sellepärast on meie programm kavandatud spetsialistide koolitamiseks finantssektori tehniliste teadmiste omandamiseks, lisaks tööjõuturul nõutavate otsustusprotsesside juhtimisoskuste arendamisele.

EAE Executive MBA pakub osalejatele võimalust teha Quebeci ülikooli (Kanada) elamuprogrammi.

106823_5.jpg

EAE Business Schooli finantsjuhtimise magistri peamised põhjused

 1. Edetabel El Mundo
  EAE finantsjuhtimise magister on Hispaanias finantseerimise valdkonna kolmas parim kapten El Mundo poolt koostatud 250 parimast meistrist.


 2. EAE edetabelites
  Esile tõstetud 65 parimast Euroopast ja 200 parimast maailmast (QS Global MBA 2018 hinne). Esimest korda sisenevad nad parimate magistrikursuste Euroopa tasemele ja jõuavad Top 35 (Eduniversal Best Magistriõpe Ranking Worldwide 2016-2017).


 3. Consejo Asesor
  Magistriõpe kava on välja töötatud turundus- ja kommunikatsioonivaldkonna nõuandekogu, mille moodustavad spetsialistid sellistest ettevõtetest nagu Volkswagen, LG, IBM, L'Oréal, Grifols, Decathlon, Asepeyo jt.


 4. Ärivõrgustikud
  Ettevõtlusvõrgustiku tsüklis osalevad üliõpilased mitmesugustel kohtumistel suurte ettevõtete ja teiste EAE üliõpilaste spetsialistidega, tänu millele saavad osalejad oma professionaalsete kontaktide võrgustikku laiendada.


 5. Finantsplaan
  Finantsplaani täitmisel, mis on seotud finantsjuhtimisega seotud aktuaalsete asjadega, on osalejatel võimalus sünteesida ja kajastada akadeemilises programmis omandatud finantssektori teadmiste ja oskuste mitmekesisust.


 6. Otsene kontakt sektoriga
  EAE on ACCID (katalaani raamatupidamise ja juhtimise ühendus) ja AECA (Hispaania raamatupidamis- ja ärijuhtimise assotsiatsioon) liige. Nende lepingute kaudu saavad programmis osalejad kasu mõlema ühingu pakutavatest tegevustest ja eelistest kogu kursuse kestel.


 7. Pehmete oskuste programm
  Programm "Pehmed oskused" on mõeldud selleks, et aidata osalevatel spetsialistidel oma isiklikke oskusi strateegiliselt mobiliseerida. See hõlmab kümme sõltumatut igakuist seminari, mis korraldatakse emotsionaalsete oskuste mudeli raames.


 8. Rahvusvaheline elamuprogramm
  Uuringuperioodi lõpus saavad õpilased kahe nädala jooksul elama jääda Montréal Équébecis (CA). See elamuprogramm on saadaval lisatasu eest.


 9. EAE on ettevõtlik
  Eesmärk on anda EAE-le ettevõtlikele üliõpilastele vajalikud ressursid ja keskkond uute äriideede arendamiseks. Me kaasame ettevõtjate ja investorite vajadusi ning meie õpilaste ja teadlaste vajadusi. Mõned meie pakutavad teenused on EAE ettevõtlikele õpilastele mõeldud koolitus, rahastamine ja kaasamine.
  106825_2.jpg

Vastuvõtmise protsess ja kraad

Vastuvõtmise protsess

Vastuvõtmise protsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus programmi jaoks, vaadeldes nende töökogemust ja akadeemilist tausta.

Meie eesmärgiks on, et kõik osalejad saaksid oma kogemustest kõige paremini ära kasutada konteksti, milles nad võivad arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslastega, õppejõudude ja vilistlastega.

Sisseastuvõtu protsessi alustamiseks tuleb vorm täita nii, et EAE akadeemiline komisjon saaks taotlust kaaluda. Kui taotletava programmi Akadeemilise Komitee otsus on positiivne, saab kandidaat registreeruda.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Karjäärivõimalused

EAE akadeemiline õppejõud koosneb suurepäraselt professori, ülikooli õppejõudude ja kõrgelt tunnustatud spetsialistide meeskonnast selles valdkonnas.

Akadeemilised õppejõud saavad rikkalikke ärikogemusi, töötades konsultantide, tippjuhtide ja nõustajatega nii eraettevõtetes kui ka avalikes asutustes.

Tänu sellele põhjalikult tasakaalustatud esmaklassilise kogemuse omandamisele omandavad finantsjuhtimise magister valdkonna osalejad tõelisi teadmisi, mida pidevalt ajakohastatakse, tuginedes tugevale akadeemilisele baasile.


Kõige tavalisemad kutsealased väljapääsud on järgmised:

 • Administratsiooni ja rahanduse direktor
 • Finantsjuht
 • Treasury juht
 • Administratsiooni juht
 • Kontroller


Mõned faktid meie 2017. aasta tööhõive aruandest:

 • 91% lõpetajatest töötab 6 kuu jooksul pärast magistriõppe lõpetamist ja 41% leiab tööd enne programmi lõpetamist
 • 70% parandavad oma tööalast olukorda pärast lõpetamist
 • 60% suurendab nende palka pärast oma aega EAE-s
 • 6% asutasid äri pärast lõpetamist
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Loe edasi

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem