Magistriõpe finantskorralduses annab teile matemaatika ja rahanduse arenenud kvalifikatsiooni, mis hõlmab finantsturgude portfellide juhtimise valdkonna erinevaid teemasid finantsturgude riskianalüüsiks. Lõpetanud, teil on nõudlus kõrgemate positsioonide rahvusvahelisel rahandusmaailm.

Programm

Finantskorraldus on hoolikalt kavandatud magistriprogramm, mis kuulub finantskorralduse populaarse haridusvaldkonna hulka. Keskendudes nii teoreetilistele kui ka kvantitatiivsetele arvutipõhistele finantsanalüüsi meetmetele, pakub programm matemaatika alal täiustatud alust, mis on suunatud finantsilistele tegelikele probleemidele.

Teadusuuringud on keskendunud finantsmatemaatika, finantskorralduse, finants- ja riskijuhtimise tarkvara, kindlustusmatemaatika, rakendusliku statistika, stohhastiliste protsesside ja simulatsiooni. Et valmistada teid kõrgemate positsioonide rahastamiseks, arenenud finantstarkvara ja programmeerimiskeeled kasutatakse süstemaatiliselt õpetamise protsessis. Teil on ka võimalus osaleda teadustegevuses.

Programmi õpetajad on nii õppejõudude kui ka finantstöötajate õppejõud.

See magistriõppe programm on rahvusvaheliselt orienteeritud ja õpetatakse täielikult inglise keeles.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Lõpetanud on teil väga konkurentsivõimeline kõrgem kvalifikatsioon kõrgemate ametikohtade saamiseks pangas, börsil, investeerimisühingus, kindlustus- või finantstarkvaraettevõtetes, valitsuses või finantsasutuses.

Programmist saab vilistlasi kogu maailmas.

Sul on ka võimalus jätkata oma haridust Ph.D. Mälardalen University või mõnes teises kvaliteetse õppeasutuses või ülikoolis kogu maailmas.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunkti, millest vähemalt 60 ainepunkti matemaatika, sealhulgas tõenäosusteooria ja statistika.

TOEFL-i testi tulemus, minimaalne punktisumma 575, mille TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine ribalskoor on vähemalt 6,5 ja ükski bänd skoor alla 5,5 või samaväärne on nõutav.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date