Fotograafia juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

esitlus

Fotograafia režissöör on professionaalne, kes vastutab piltide kunstilise loomise eest filmi-, televisiooni- ja audiovisuaalsete lavastuste lavastamiseks. Selle töö teostamiseks võtab ta vastu valgustust, optikat, raamimist ja kompositsiooni või tekstuure käsitlevad otsused, mille selge eesmärk on teha koostööd pildi loomisel.

Juurdepääs

Magister juurde pääsemiseks on vaja esitada portfoolio ja viia läbi isiklik vestlus. Kandidaadi oskuste ja teadmiste põhjal otsustab ESCACi kunstiosakond, kas ta nõuab täienduskoolituse mõlemast kahest osast.

Kes see on?

Audiovisuaalse kommunikatsiooni, kaunite kunstide või muude audiovisuaalvaldkonnaga seotud ülikoolide kraadiõppe lõpetajad või lõpetajad. Kinematograafia või audiovisuaalsektori spetsialistid, kes soovivad süvendada oma teadmisi kinematograafilise fotograafia suunast.

pädevusi

 • Kujundage projekti stiil ja visuaalne lähenemine ning saavutage soovitud esteetika. —Disainvalgustus, mis tugevdab skripti jutustavalt ja dramaatiliselt iga komplekti / asukoha jaoks.
 • Jälgige stseeni üldpilti. —Uurige ja arendage välja kontseptuaalseid kujundusi ning saavutage ülejäänud osakondadega esteetiline konsensus.
 • Võimalus vastutada piltide kunstilise loomingu eest audiovisuaalse teose lavastamise eest.
 • Võimalus juhtida inimmeeskonda ja teha reaalses laskekeskkonnas sobivaid tehnilisi ja esteetilisi otsuseid - omandage projektiga silmitsi seismiseks vajalikud tehnilised teadmised ja vajalik turvalisus, mida meeskonna juht peab näitama.
 • Teadke praeguse filmitööstuse tööriistu ja protseduure.

metoodika

Praktilised tunnid: need toimuvad ühel ESCACi komplektidest. Iga õpilane viib läbi kolm erinevat harjutamist kolmes erinevas võttevormingus (S16mm, 35mm ja ARRI Alexa (2K). Seansse juhendavad aktiivsed tööstusespetsialistid, kes aitavad tudengil harjutamist kavandada. Kaks päeva nädalas Õpilased, kes jagunevad kolmeks 8-liikmeliseks rühmaks, viivad oma individuaalseid praktikaid läbi tehnilise ja materiaalse toe kaudu, mida pakub sama kool.

Kõigi kursusel läbiviidud praktikate grupiline vaatamine ja analüüs. Teoreetilised ja teoreetilised praktilised tunnid.

Temaatilised õppetunnid: eriala spetsialist tegeleb fotograafiaga seotud valdkonnaga (järeltoodang, värvide klassifitseerimine, VFX, reklaam ...)

Välised visiidid

Õpilased külastavad:

 • Kerge üürimaja gafferi abiga
 • Värviruum koloristi juuresolekul
 • Värvi- ja CGI-efektide järeltootmise ettevõte
 • LED-tulede projekteerimis- ja tootmisettevõte.

Miks saada osaks ESCAC kogukonnast?

Teist saab osa ESCAC-i kogukonnast, mis võimaldab teil oma talenti arendada keskkonnas, kus edendatakse loomingulisi ruume ja suhtlemist erinevate tutvustuste lõpetanute vahel. Kas teadsite, et Javier Ruiz Caldera jätkab oma filmide laskmist koos ESCAC-i kolleegidega? Sama mis Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... kuna ESCAC ei lõpe, kui õpingud lõpetate, jätkub ühendus kutsealal.

See on ajaloo parim aeg, et pühendada end audiovisuaalsele: nii paljude kasutajate teenistuses pole kunagi olnud nii erinevaid ekraane. Need ekraanid vajavad sisu, et pakkuda tooteid globaalsele publikule, ja seetõttu investeerivad suured tehnoloogiaettevõtted audiovisuaalsesse loomisse.

ESCAC talent. Meie koolis on koolitatud riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud karjäärilõpetajaid. Filmirežissöörid, produtsendid, filmikunstnikud, monteerijad, VFX-i juhendajad ... Vaadake filmide ja seriaalide krediiti, leiate neis palju ESCAC-i andeid.

Meie pedagoogiline süsteem põhineb õppimisel tehes. Soovime, et te õpiksite tehes ja teete seda koos sektori parimate spetsialistidega.

ESCAC-is koolitame jutuvestjaid. Õpetame teid rääkima oma lugu olenemata valitud erialast.

Lõpetajate ja kooli produtsendi (ESCAC Films) loomingut on tunnustatud enam kui 500 riikliku ja rahvusvahelise auhinnaga:

 • Aastast aastasse kuuluvad meie lõpetajad Goya ja Gaudí auhindade nominentide hulka, saades 20 Goya auhinda ja üle 30 Gaudí auhinna.
 • Lisaks on nad võitnud olulisi auhindu rahvusvahelistel festivalidel: Sundance'i festivali välja antav parima rahvusvahelise lühifilmi auhind (2006) või Cinefoundationi kolmas auhind - Cannes'i festivali auhind (2015).

ESCAC-is teeme koostööd suurte ettevõtete ja asutustega, kes osalevad meie õpilaste koolitusel. Movistar, Generalitat de Catalunya kultuuriosakond, SGAE sihtasutus, Cinesa, Zeta kino, filmitehas, Filmax, Deaplaneta, Mediaset jne.

Rahvusvaheline ülikoolilinnak: Nende 25 aasta jooksul on meie ülikoolilinnaku läbinud enam kui 5500 õpilast 23 erinevast rahvusest, aidates kaasa kultuuri ja kogukonna rikastamisele.

Meie kooli tunnustab CILECT (organisatsioon, mis koondab parimaid filmikoole kogu maailmas), ja meie oleme ainus riik, kes omab ametlikku tunnustust.

ESCAC koolitab oma õpilasi läbivate kompetentside alusel, pakkudes teadmisi ja vahendeid edasise kutsetegevuse arendamiseks mis tahes sisu loomise valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem