Tere tulemast Aalto University fotograafia Aalto University ! Kunstikoolis, disainis ja arhitektuuris , inspireeriv õpe ühendab endas kaasaegse fotograafia sügava arusaama.

Meie programm pakub mitmekülgseid ja inspireerivaid uuringuid kaasaegse fotograafia, dokumentaalfilmi ja kunstiuuringute valdkonnas. Meie sihikindlates ja ekspertkogukondades arendate oma ekspressiivseid oskusi ja teoreetilisi mõtlemisvõimalusi ning omandate selle valdkonna tööalase kvalifikatsiooni. Meie programmi peamised eelised on meie tugev kunstiline ja visuaalne väljavaade koos kontseptuaalse mõtlemise suutlikkusega.
Programmis toetame teie isiklikku väljendit ja pakume teoreetilist alust fotograafiliste nähtuste mõistmiseks. Meie laia kursuste hulka kuuluvad valikainete õpikojad teemade kohta, nagu dokumentide ja fotode valmistamise tavad, eksperimentaalsed stuudioteosed, liikuv pilt, uued fotoplaadid ja erinevad töömeetodid ning kaasaegse kunsti teemad.

Meie kaasaegsed õppevahendid asuvad Väre'is, Otaniemi meeldivalt rohelises ja rahvusvahelises ülikoolilinnakus, vaid 11-minutilise metroosõidu kaugusel Helsingi raudteejaamast.

Hariduse sisu

Uuringutes pannakse rõhku fotograafiale kui iseseisvale ja multidistsiplinaarsele väljendusvahendile ning selle eesmärk on arendada oma kunsti- ja teadustööga seotud mõtlemist.

Fotograafia magistriprogrammi töötajad ja üliõpilased moodustavad akadeemilise ja loomingulise kogukonna. Uuringud nõuavad iseseisvat tööd ja on täistööajaga. Uuringute hulka kuuluvad kutse-, kunsti- ja teadustöö kursused. Kursused koosnevad seminaridest, loengudest, seminaridest, iseseisvatest projektidest ja nendega seonduvast isikliku järelevalvega. Üliõpilasega saate täiendada oma põhiauuringuid ka kunstide osakonna poolt pakutavate kursuste või teiste kõrgkoolide sotsiaal-, humanitaar- või tehnikauuringutega.

Uuringud nõuavad sobivat taustaõpetust, huvi fotograafia ekspressiivse potentsiaali vastu ning isiklikku visiooni ja motivatsiooni. Uuringud võimaldavad arendada välja erialast pädevust, väljendusoskusi ja teoreetilisi mõtlemisvõimalusi. Uuringutulemused saavad reklaami igal aastal läbi arvukate riigisiseste ja rahvusvaheliste näituste, fotograafiakirjade ja Helsingi kooli tegevuse.

2018.-201. Aasta uuringute juhend on avaldatud digitaalsel kujul.

Fotograafia magistriprogrammi veebilehtedel saate lugeda programmi sisu, uurimistöö ja projektide kohta üksikasjalikumalt aadressil href = "http://photography.aalto.fi/" .

Sisu eesmärgid

 • Õpilased omandavad oskused eksperimenteerida erinevate väljendusvormide ja töömeetoditega ning oma kunstiteose arendamiseks.
 • Õpilased süvendavad oma väljendusvabadust, usaldust oma kunstilise visiooni ja ametialase pädevuse vastu.
 • Õpilased saavad laialdast arusaamist kaasaegse kunsti ja visuaalse kultuuri valdkonnast ning teavad, kuidas seostada oma tegevust sellega.
 • Programmi lõpetajad mõistavad fotograafia mitmesuguseid viise ja igaühe eripära ning suudavad ka iseseisvalt ja professionaalselt töötada visuaalse kultuuri ja kunstiteoste valdkonnas.

Oskuste tulemused

 • Õpilastel on hea oskus kasutada meetodeid ja töömeetodeid, mis toetavad nende väljenduslikku tööd.
 • Õpilased tunnevad fotode esitusviiside erinevaid vorme, samuti erinevaid kirjastamisprotsesse ja platvorme.
 • Õpilased suudavad võrgustikke nii riigisiseselt kui rahvusvaheliselt ühendada ja oma teadmisi esitada erinevatele vaatajaskondadele.
 • Uuringute lõppedes saavad õpilased elukestvas õppes osalemiseks vajalikud oskused.

Akadeemilised oskused

 • Õpilased tunnevad fotograafia ja visuaalse kultuuri uuringutes kasutatavaid suundumusi ja meetodeid ning nende teoreetilisi taustapilte.
 • Õpilased oskavad lugeda, analüüsida ja kirjutada uurimistöid ja kasutada erinevaid lähtematerjale.
 • Õpilased mõistavad erinevaid uurimis- ja kirjutamismeetodeid ning oskavad neid rakendada kunstiuuringute või muude tegevuste jaoks.
 • Pärast magistriõppe lõpetamist on õpilastel doktoriõppe oskus.

Karjäärivõimalused

Fotograafia magistriprogrammi eesmärk on aidata meie õpilastel avastada oma tugevusi ja luua edukuse võimalusi pidevalt muutuvas ja arenevas valdkonnas. Meie programm pakub suurepäraseid võimalusi töötamiseks fotograafia ja kaasaegse kunsti valdkonnas ning programm on juba saanud tuntud tänu paljudele meie rahvusvaheliselt edukatele vilistlastele. Magistriõpe kraadi võimaldab üliõpilasel taotleda kraadiõppe doktorikraadi omandamist.

Töökoha pealkirjad

Magistriõpe pakub teile vajalikke oskusi valdkonna töökohtade mitmekesistamiseks, näiteks fotograafi, kunstnikuna, fotokunstnikuna, fotode tegemisel, fotograafia juhendajana, teadurina või mitmesugustes organisatsioonilistes ja nõustajate rollides. Programmi lõpetajad koondavad oma töös sageli erinevaid ülesandeid.

Kraadiõppe võimalused

Pärast magistriõppe lõpetamist saab üliõpilane taotleda doktoriõpinguid fotograafias.

Rahvusvahelistumine

Uuringute eesmärgiks on anda üliõpilastele oskused, mida on vaja rahvusvahelises valdkonnas töötamiseks. Magistriõppe üliõpilased tulevad maailma erinevatest osadest ja enamik keskmise ja kõrgema taseme õpinguid on õpetatud inglise keeles. Toetatakse ja soovitatakse osaleda rahvusvahelises üliõpilasvahetuses õpingute ajal. Uuringute käigus on võimalik taotleda programme ja töötubasid, esitada enda portfelli valdkonna spetsialistidele ja esitada oma kunstiteos, mis tuleb Helsingi koolide näitustel osaleda.

Soovitatav on vahetusuuringuid läbi viia teise aasta sügisel. Üliõpilasel on ka võimalus õppida praegustest rahvusvahelistest uuringutest Helsingi fotomeedia konverentsil, mis toimub igal teisel aastal.

Vastuvõtu kord ja programmispetsiifilised nõuded

Meie peamised valikukriteeriumid õpilaste vastuvõtuprotsessis on kunstiline visioon, motivatsioon ja arengupotentsiaal. Lisaks eeldatakse, et teil on tugev motivatsioon, meeskonnaoskused ja võime osaleda täiskoormusega õppes.

Taotlemisel peab teil olema vähemalt bakalaureusekraad, mis annab piisavaid teadmisi ja oskusi fotograafia magistriõppeks. Sobiv haridustase oleks näiteks fotograafia või kunstiõppe bakalaureuse kraad.

Sisseastumiseks on kaks osa. Ainult mõned taotlejad läbivad teise osa. Valik põhineb taotleja taotlusdokumentidel, tööportaalil, õppeplaanil, CV-l, intervjuus ja kõigis sisseastumiseksamite ülesannetes.Motivatsioonikiri (õppeplaan)

Taotlejad koostavad kirjaliku motivatsioonikirja (maksimaalselt 4000 tähemärki), milles selgitatakse, miks nad soovivad taotleda vastavat kraadiõppekava, millised on nende valdkonna huvi selles valdkonnas ja millised on nende eesmärgid ja lootused kooli Kunst, disain ja arhitektuur. Taotlejad peaksid täpsustama oma isiklikud tugevused ja huvivaldkonnad, kunsti- ja disaini visioone, kunstiteose perspektiive ja kunstilisi eesmärke.

Motivatsioonikiri on veebipõhise avalduse vormi osa.CV

Taotle tuleb lisada taotleja elulookirjeldus isikuandmete, haridustase, töökogemus, näitused, avaldatud kirjandus ja artiklid, auhinnad ja toetused, õppereisid ja usaldamiskohad.

Taotlejad peaksid enne taotluse esitamist üles laadima oma CV rakendussüsteemile ühes PDF-failis.Portfell

Taotlusesüsteem laadib taotleja elektroonilisel portfelli üles ühele PDF-failina enne taotluse saatmist. Süsteemile saab üles laadida ainult ühte faili. Faili formaat on piiratud PDF-iga.

Hageja nimi, aadress, telefoninumber ja taotletud suurused peavad olema portfelli esimesel leheküljel selgelt nähtavad. Portfelli soovituslik suurus on 20-30 lehekülge. Portaali link hageja veebisaidil ei ole piisav.

Portfell võib koosneda üksikute kunstiteoste fotodest, kunstiteose komplektidest ja näituste dokumenteerimisest. Portfell peab näitama hageja varasemat akadeemilist, erialast ja / või teaduslikku tegevust mitmekesisel ja terviklikul viisil. Taotleja võib ka lingid videofailidele (nt Vimeo, YouTube) saata kas parooliga kaitstud või ilma selleta osana portfellist. Võimalik parool tuleb portfellis esitada.

Kõigile tuleb märkida töö pealkiri ja / või teema, tootmisviis, kasutatud materjal, suurus, eesmärk ja täitmise aasta ning vajaduse korral koht, kus töö eksponeeriti, näidatakse või avaldatakse. töö.Taotluse dokumentide keel

Soome, rootsi või inglise keeles.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
 • Soome
 • Rootsi

Vaata veel 39 kursust Aalto Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 19, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
15,000 EUR
15 000 eurot õppeaastal ELi mittekuuluvatele / EMP kodanikele.
Deadline
Võta kooliga ühendust
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 11 January 2019.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
Juuni 30, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 11 January 2019.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 11 January 2019.
End Date
Juuni 30, 2021