General Management (Business Administration) Master of Science (KTM)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

ülikoolilinnak

General Management (Business Administration)

Master of Science (KTM)

Loomulikult General Management Master of Science kraadiga on suunatud lõpetajale ökonoomika bakalaureuse-või magistriõppe programm. Ta kvalifitseerus ülesandeid juhtkonna vastutust ettevõtted ja organisatsioonid, samuti akadeemilise karjääri. Samuti võimaldab teil doktorantuuri.

Mis lõpetamist PFH annab teile tööd tagatise: Pöörame osa oma õppemaksu tagasi, kui olete lõpetanud nominaalkestuse uuringuid, kuid on üheksa kuu jooksul ei leidnud piisavalt tööd.

teie eelised

 • Uuringud töö garantii
 • Magistriõpe vaid kolm semestrit
 • Choices individuaalse õppeplaani
 • Soovi kuni kümme kuud projekti ettevõte
 • Individuaalset tähelepanu väikestes rühmades
 • Rahvusvaheline kaks kraadi võimalik

Ärijuhtimine magistriõppesse kolm semestrit Berliinis ja Göttingenis

PFH pakub kolme semestri magistrikraadi General Management ülikoolilinnak Göttingenis ja Campus Berliinis. Ta on kinnitanud akrediteerimisasutus ZEvA ja riigi poolt tunnustatud.

Kursuse sisu

In magistriõppesse saab süvendada tehnilise kontaktpunktide bakalaureuse uuringud teaduslikult või täiendada teiste prioriteetidega. Lisaks teemasid liikuda ettevõtte üldjuhtimise ja raamatupidamise keskmes. Mis individuaalõppe, pehmete oskuste koolitus ja äri inglise kursustel, uuringu aitab ka tugevdada oma isikupära ja isikuomadustele. Lisaks saate kaasas juhendamine meie professorid ja ülikooli Karjääri Teenuse karjääri algus. Oma arvukate võimalusi õppekava kapten programm pakub maksimaalset vabadust üksikute spetsialiseerumine vastavalt oma karjääri eesmärgid. Et valida esimesel poolel kaks kuuest peamised äriühingud.

Fookuses: Teema juhtimise

Samuti üldteema üldjuhtimise võib asuda erinevates versioonides sõltuvalt oma karjääri eesmärgid. See pani keskenduda kas selliseid teemasid nagu rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite / raamatupidamine, äri hindamise, auditeerimise ja finantseerimise või SME-orienteeritud teemasid nagu ettevõtlus, innovatsioon juhtimine, organisatsioon ja personalipoliitika.

Praktiline ja uurimisprojektide

Uuringus üle kolme projekti etappides on sätestatud, kus saab pühendada kas teaduslikke ülesandeid (uurimisprojektide) või praktilisi projekte ettevõtetele. Projektide käigus, mida saab täita nii üksikisiku või rühma projektid, viibida pidevas kontaktis järelevalve professor ja järelevalve professor. Õpilased, kes valivad projekti raames töö ettevõte saab koguda sel viisil õppides kuni seitse kuud praktilisi kogemusi ja ühendada taotluse kolme kuu magistritöö otse firma.

Rahvusvaheline kaks kraadi

Koostöös päikesepaistelised Business School (Bordeaux ja Marseille, Prantsusmaa), Bond Ülikool (Gold Coast, Austraalia), Regent University (London, UK) ja Iona College (New York) Sul on ka võimalus valida salvestada rahvusvaheliste kaks kraadi. Sa veeta osa oma õpingutest välismaal ja lõpus kaks magistrikraade taskus. Edasine koostöö rahvusvahelise topelt kraadi valmistab PFH vaadata. Loomulikult saab ka osaleda semester välismaal ilma topelt kraadi üks PFH partner ülikoolides või osana Erasmuse programmiga.

karjäärivõimalused

"Master of Science" General Management kvalifitseerub nõudlik töökohti tööstuses ja teaduses. Ta uuendasin eriti juhtivatel ametikohtadel ettevõtetes ja organisatsioonides. Pealegi, on avatud kapten ja teadusliku karjääri ja edutamise. Juhtimine lõpetajate PFH on nüüd üle kogu maailma ja erinevates tööstusharudes tegutsevad: turundusjuht Aasias, kui kontroller on DAX noteerimata äriühingu konsultant raamatupidamise firma, sest rahvusvahelistel turgudel juhina autotööstuse grupi kaubamärgid spetsialist toiduainetööstuses tegevdirektor omal start-ups või ärijuhtimine professor ülikoolis.

Kraadi töö garantii

Lõpetajad General Management (M.Sc.), pakume tööd garantii. Seal on PFH kohustatud maksma tagasi 20 protsenti õppemaksu, kui olete lõpetanud oma magistriõppesse üldiste uuringute leitud vaatamata omal algatusel ülikooli Karjääri Service pärast 9 kuud ei ole piisavalt tööd. Kui ostsite enne magistriõppesse ja bakalaureusekraad General Management või Business Administration PFH, saad tagasi isegi 20 protsenti uuringus Saada Bühren olete teinud bakalaureuse- ja magistriõppe programmi. See tõotuse PFH tuli lunastada oma lugu vaid 1% meie lõpetajatele. Kuna meie lõpetajad on suur nõudlus majanduses ja tavaliselt on enne lõpetamist kindla lepingu kohustusi.

Nõuded ja kohaldamise korra

Eelduseks sissepääs on bakalaureusekraad või diplom majanduses. Kui olete ostnud vähem kui 210 ainepunkti esimese astme (näiteks bakalaureusekraadi programmid 180 ECTS), mida saab kompenseerida seda muidugi seotud kaotades kursused lühikest aega. Keeluaja lühendamine kapteni professionaalsed sisendid on võimalik. Sissepääs on lõpuks üksiku taotlemise protsess.

uuringud kompaktne

lõpetamine

 • Master of Science

Ainepunkte

 • 90 ECTS

akrediteerimine

 • Kesk Hindamine ja
 • Akrediteerimise (ZEvA)

õppeperioodi

 • 3 semestrit

Release kuupäevad

 • 1. aprill

õppekohtade

 • Göttingen, Berlin

juurdepääsu nõuded

 • Diplom või bakalaureuse kraadi või samaväärset kraadi majandusliku fookus

taotlemise protsess

 • Kirjalik taotlus või elektroonilise taotluse
 • Kirjalik eksam, küsitlust

Avalduste esitamise tähtaeg

 • Taotluse igal ajal

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid

 • Kaaskiri, taotluse vorm, CV, kolledži vastuvõtu vajadusel täiendavaid sertifikaate

õppemaks

 • 700, - Euro kuus. õpilastele, kes on läbinud oma bakalaureuse kraad PFH
 • 800, - Euro kuus. Master õpilased, kes on saanud oma esimese kraadi teises ülikoolis
 • 420, - Euro osavõtumaks (üks kord)
 • 1.000, - EUR eksami tasu (üks kord tsükli)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Loe edasi

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Näita vähem
Berliin , Stade , Göttingen , New York , London , Bordeaux , Gold Coast + 6 Rohkem Vähem