Geoinformaatika magistriõpe

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Geoinformaatika magistriõppe programm muutub õpilaste talentide ja raske tööks tipptasemeks. Pärast lõpetamist suudate teil tõhusalt töötada ühiskonna paljudes rollides, rakendades ja kasutades praeguseid geoinformaatikaalaseid teadmisi ning aidata kaasa valdkonna edasiarendamisele.

Pange tähele, et õppevõimaluse õppekeel on inglise keel!

Geoinformaatika insenerid esinevad tavaliselt siis, kui meie ühiskonnas on otsustavaid otsuseid ette valmistatud. Täpse geograafilise teabe analüüs ja visualiseerimine näitavad tavaliselt olulist teavet otsuste tegemiseks. See aste on suurepärane valik, kui soovite lahendada suuri ühiskondlikke probleeme, nagu kliimamuutused, turvalisus ja linnaareng, või kui unistate arenenud mobiilirakenduste loomise.

Geoinformaatika on meie igapäevaelu lahutamatu osa. Asukoht, asukoht, asukoht. Teie mobiilseade teab pidevalt teie asukohta. Kontrollige ilmastikku või navigeerige autos ja asukoht on jälle märksõna. Saate drooniga aerofotot filmida või hüpata virtuaalsesse või liitreaalsusesse - taas kord kohtate geoinformaatikat.

Geoinformaatika insenerid on need, kes mõõdavad ja analüüsivad suurandmeid. Nad teavad, kuidas visualiseerida keerulisi georuumilisi probleeme või nähtusi ning muuta need kauniteks kaartideks, infograafikuteks ja rakendusteks. Nad mõistavad nii Maa ruumilisi mõõtmeid kui ka tema täielikku keerukust planeedi elavana, liikuvana ja muutmisel. Geoinformaatika on interdistsiplinaarne, tipptasemel inseneriteadus, mis teeb koostööd paljude teiste õppesuundadega.

Õppekava

Geoinformaatika magistriprogrammi raames saate keskenduda uuringutele ühes või mitmes valdkonnas, näiteks geodeesia (navigeerimine ja positsioneerimine), fotogrammmeetria, laserskaneerimine, kaugseire või geoinformatsiooni tehnoloogiad. Täpsema teabe nende väljade kohta leiate programmi infolehelt.

Võite taotleda meie magistriprogrammi, kui teil on vastavas valdkonnas bakalaureusekraad, matemaatika, programmeerimine ja huvi arvutiteaduste rakendamisse geoinformaatika valdkonnas. Kõik kursused antakse inglise keeles.

Õppetöö struktuur

Aalto University kasutab ECTS-põhist ainepunktide süsteemi (Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem). ECTS-põhise ainepunktisüsteemi peamine põhimõte on, et üks õppeaasta koosneb 60 ainepunktist (ECTS), mis võrdub 1600 töötunniga.

Õppe struktuur (120 EAP) on järgmine:

  • Suurem osa 60 krediiti: 30 ainepunkti üldõpet ja 30 ainepunkti edasijõudnutele (valikained).
  • 30 ainepunkti valikainete kursused; oskab alaealist asutada.
  • 30 ainepunkti magistritöö eest; üliõpilase iseseisvalt läbiviidud rakendusuuringute või teoreetiliste uurimistööde osa.

Karjäärivõimalused

See õppekava valmistab teid ette võtmepositsioonideks akadeemilises ja tööstusharus. Võite leida end tööle era-, avalike või valitsusväliste organisatsioonide (valitsusväliste organisatsioonide) jaoks.

Mõned meie vilistlased loovad otsuste tegemise vahendid. Nad jälgivad ülemaailmset keskkonda ja aitavad leida lahendusi sellistele probleemidele nagu energiakriis või loodusvarade ebaühtlane jaotamine.

Paljud meie endised õpilased osalevad ärimaailmas. Nad võivad näiteks hallata logistikaahelaid või määrata uue poe jaoks parima asukoha. Teised arendavad tarkvara autonoomsete autode jaoks. Paljudele on vaja nimetada palju valdkondi, kus nende teadmised on vajalikud, nagu näiteks teenindus disain, robootika ja tööstusjuhtimine, sidetehnoloogia, mobiilirakenduste arendamine, gaming, 3D-modelleerimine ja punktpilud.

Vastuvõtutingimused

Aalto University õpilaste valikuprotsess on konkurentsivõimeline ja paberkandjal põhinev. Aalto University vastuvõtuteenistuste poolt läbi viidud abikõlblikkuse kontrolli läbiviimise taotlused viiakse läbi kooli programmi konkreetse akadeemilise hindamise käigus.

Akadeemilise hindamise kriteeriumidena kasutatakse järgmist:

  • ülikool / kõrgkool; tunnustatud hariduse ja teadustöö kõrge kvaliteedi eest.
  • õpingute aste ja asjakohasus; sobivad väga hästi või suurepäraselt uuringuvõimalusega.
  • Akadeemiline esitus; peavad olema peamiselt väga head või suurepärased.
  • programmi motivatsioon ja pühendumus; peaks olema selgelt seotud uuringu võimalusega.

Võite taotleda meie magistriprogrammi, kui teil on vastavas valdkonnas bakalaureusekraad, matemaatika, programmeerimine ja huvi arvutiteaduste rakendamisse geoinformaatika valdkonnas.

Lisadokumendid

Programm nõuab järgmisi kohustuslikke dokumente:

  • motivatsioonikiri
  • elulookirjeldus (cv)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem