Geokeemia MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Geokeemia magistriõpe St Andrewsis arendab teadmisi ja oskusi geokeemias ja kaasaegsetes geokeemilistes meetodites, hõlmates praktilisi laborikoolitusi, väljavõttelist kogemust ja tipptasemel seadmete kogemusi.

MSc in Geochemistry on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib Maa-ja keskkonnateadused.

Geokeemia on Maateaduste aluspõhimõte, pakkudes tehnikaid ja teadmisi selliste põhiküsimuste käsitlemiseks nagu: kas Marsil oli kunagi elu, kuidas planeedid kujunevad ja millised on kliimamuutuse kiirused ja tõukejõud nii minevikus kui ka praeguses?

Muidugi on põhjalik ja range, mis sisaldab kohustuslikke ja valikulisi õpetatud mooduleid, välitööd, lühikursuseid ja uurimistööd. Kursusele on lisatud praktiline kogemus mitmekülgse laboriteadmiste arendamisel.

Tähtsündmused

 • MSc pakub ettevalmistusi doktorikraadi läbimiseks laboripõhise teadustöö või tööstuse tööhõive kaudu, kaasates rakendatud majandus- ja keskkonna geokeemilisi mooduleid ning tööstusharu poolt toetatava teadustöö võimalust.
 • Geokeemia valdkonna laialdased teadmised, mida toetavad uued tipptasemel laboriseadmed.
 • Dünaamiline ja teadustöömahukas õhkkond julgustab ja toetab kõiki õpilasi.

Õppetöö formaat

MSc kraadi nõuab kaks semestrit täistööajaga (või neli semestrit osalise tööajaga) kursuste, tavaliselt võrdub kokku üheksa õpetas moodulite ja 15.000-sõna väitekirja, tavaliselt lõpetatakse suvel semester. Õpetatud moodulite hindamine põhineb kursustel ja kirjalikel eksamitel.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

Kohustuslikke mooduleid on seitse:

 • Täiustatud geokeemia: koolitab õpilasi kõrgtehnoloogiatesse ja metoodikatesse, mida kasutatakse Maa süsteemiga seotud põhiliste ja rakendatud küsimuste ning looduslike materjalide jalgrattaga vedeliku ja tahkete faaside vahel.
 • Analüütilised teadused: koosneb seitsmest loengust, mis algavad täpsuse ja täpsuse aluspõhimõtetest, mida seejärel illustreeritakse geoteadustes kasutatavate kõige tavalisemate analüütiliste meetodite kontekstis.
 • Earth's Greatest Hits: vaatab läbi praeguse "kuuma teema" uurimuse selle kohta, kuidas meie planeet on arenenud ja mõned olulised muutused selle keemias, biosfääris ja kliimas.
 • Geokeemia: hõlmab elementide päritolu ja levikut, termodünaamikat, redoksreaktsioone ja geokeemiat.
 • Geokeemia väliekskursioon: hõlmab parimate tavade praktilisi oskusi geokeemilise probleemi geoloogilise ja keskkonnaalase kontrolli dokumenteerimisel, proovide kogumisel ning reisijärgse proovi analüüsimisel ja aruandluse kirjutamisel.
 • Isotoobi geokeemia: teooria, tehnikad ja rakendused: uurib loomuliku varieeruvuse teooriat ja geokeemilisi rakendusi, mida on võimalik mõõta nii radiogeensetes kui ka stabiilsetes isotoopsüsteemides.
 • Füüsikalise keemia laboratoorium: sisaldab nelja praktilist katset, mis on valitud reaktsiooni kineetika, gaaside füüsilise imendumise, makromolekulaarsete struktuuride, difraktsiooni, materjalide pinnaomaduste ja fotogalvaaniliste elementide värvimuutuste hulgast.

Valikuline

Õpilased valivad kolm järgmist valikulist moodulit:

 • Advanced Petrogenesis: uurib happe olemust ja põhilist magmatismi, mis loob maapõue, mineraalide ja kivimite petrograafiat ja geokeemiat ning magmade petrogeneesi ja evolutsiooni.
 • Advanced Physical Inorganic Chemistry: keskendub valitud peamiste ühendite omaduste, spektroskoopia ja magnetismi täiustatud arutelule.
 • Biogeokeemia: uurib biogeokeemiliste protsesside rolli maapinna keemia kontrollimisel ja nende võimalikku mõju sügavale maapinnale. See toob esile praegused geokeemilised ja numbrilised tehnikad, mida kasutatakse nende interaktsioonide piiramiseks nii kaasaegsetes kui ka iidsetes (kivirekord) süsteemides.
 • Blockbuster Solids: keskendub sellele, kuidas materjali struktuur mõjutab selle elektrilisi, magnetilisi ja termilisi omadusi, pannes rõhku metall-orgaanilisele raamistikule ja kuidas neid saab kasutada gaaside ladustamiseks ja vabastamiseks.
 • Energia muundamine ja ladustamine: arutatakse energiasalvestuse elektrokeemiliste tehnoloogiate, näiteks patareide ja kütuseelementide tehnilisi üksikasju ja keskkonnaalaseid rakendusi.
 • Homogeenne katalüüs: arutatakse metallipõhiste süsteemide kasutamist orgaanilistes transformatsioonides ja homogeense katalüüsi üksikasjalikku käsitlemist.
 • Hüdrotermiline Ore hoiused: keskendub hüdrotermiliste protsessidega seotud peamiste metallide maardlate geodeetilisele seadistusele, vanusele, geomeetriale ja mineraloogiale.
 • Magmatic seotud Ore deposiidid: keskendub geodünaamiline seade, vanus, geomeetria ja mineraloogia peamised metallilise maavarade kasutades terviklikku lähenemist.
 • Materjalide töötlemine: keskendub materjalide ja põhiliste materjalide omaduste töötlemisele nagu kristallilisus, koostis, kristallifaas, faasi segamine, domeeni struktuur, terad ja teraviljapiirid, poorsus ja pooride struktuur.
 • Vesi keskkonnas: pakub hüdroloogilise teooria ja analüütiliste vahendite kombinatsiooni, mis on vajalikud veekeskkonna probleemide paremaks mõistmiseks ja parandamiseks.

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ning mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi.

Dissertatsioon

MSc kursuse kolmas poolaasta keskendub sõltumatutele laboripõhistele (või valdkonna- ja laboripõhistele) uuringutele, mis viiakse läbi akadeemilise juhendajaga. Teema määrab üliõpilane ja seda saab valida koolis või välise tööstusharu või akadeemilise partneri uurimiskeskuste hulgast. Uurimisprojekt hõlmab projektide koostamist, taustakirjanduse ülevaadet, ettepanekute kirjutamist ja analüütilist disaini, samuti andmete integreerimist ja tõlgendamist.

Õpilased esitavad oma projekti tulemused suulise ettekandena plakatikonverentsil ja väitekirja. Lõpetatud kuni 15 000 sõna pikkune väitekiri tuleb esitada augusti lõpus.

Kui õpilased ei soovi MSc-i väitekirja täitmist lõpetada, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuuri. Valides väljapääsupreemia, lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MSC asemel PGDipi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Geokeemia uurimisvaldkonnad ja rakendused on nii laiaulatuslikud, et karjäärivõimalused hõlmavad kogu maa- ja keskkonnateadust. Geokeemia magistriõpe pakuks sobivat platvormi materjaliõpetuse karjääriks väljaspool maa- ja keskkonnateadusi.

MSc kraadidega geokeemikud töötavad:

 • energeetikasektor (süsivesinike tööstus, naftakeemia, tuuma- ja taastuvenergia), \ t
 • kaevandamine ja maavarade uurimine, kaevandamine ja töötlemine, \ t
 • keskkonnatööstused ja -agentuurid, mis keskenduvad reostuse jälgimisele ja keskkonna \ t
 • ülikoolid kui laborite tehnikud, kes kasutavad seadmeid ja toetavad kvaliteetset andmeedastust uurimisprojektide jaoks.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi ainega seotud valdkonnas. Kui õppisite oma esimest kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemisnõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isikuandmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive.
 • Isikliku avalduse.
 • kaks allkirjastatud akadeemilist viidet.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused. Palun laadige kinnitatud koopiad ainult ametlike inglise keele tõlgetega. Ärge saatke originaaldokumente, kuna neid ei saa tagastada.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem