Geoloogiateaduste ja -tehnoloogia magistri kraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Geoloogiateaduste ja -tehnoloogia magistriprogramm on kaheaastane ja annab magistriõppe akadeemilise kvalifikatsiooni. Pealkirja omandamiseks peab üliõpilane omandama 120 ainepunkti.

Õppetegevuse tavapärane periood on kehtestatud iga AA suhtes alates 1. oktoobrist kuni 30. juunini. Iga aasta õpetamistegevus jaguneb kaheks semestriks: tavaliselt algab esimene oktoobri esimene nädal, teine märtsi esimene nädal.

Iga individuaalse õpetamise puhul on vaja osaleda vähemalt 60% eesnääriõppes ja 80% tundi, mis on ette nähtud laborite ja / või välitegevuste jaoks. Osalise tööajaga töötavatele üliõpilastele on vaja osaleda vähemalt praktilist rakenduslikku tegevust. Sagedusallika kontrollib üks õpetaja.

Kraadiõppe struktuur on esimene aasta, mil käsitletakse GEO / 01 kuni GEO / 08 teaduslik-distsipliini valdkondade (SSD) peamisi teemasid. Teise aasta kursused täidavad Maateaduste valdkonnad integreerivate erialade õpetustega, mis võimaldavad üliõpilasel anda Maastike rakenduste valdkonna laiemale nägemusele.

Üliõpilane valib 12 CFU treeninguid. Lisaks on 6 CFU-d pühendatud avalikele ja / või eraasutustele läbiviidavatele koolitustele, et omandada ja / või täiustada kraadiõppe haridusalaste eesmärkidega seotud teadmisi. Lõplik eksam koosneb üliõpilasel koostatud dokumendi esitlusest komisjoni avalikul istungil.

Bakalaureuse programm on oma konkreetse koolitus eesmärgina omandada täiustatud teoreetilisi ja praktilisi teadmisi valdkondades Earth Sciences, mis võimaldavad kraadiõppe üliõpilastele otsene juurdepääs töömaailma. Lisaks geoloogi kutsealal tegutsemisele saavad riigieksami läbimise järel tööle riigiteenistujad, laborid ja uurimiskeskused, ettevõtted ja erialaõpetused mitmesugustes Maateaduste valdkondades.

ISTATi klassifikatsiooni järgi valmistab kraadiõpe järgmisi kutseid:

 • geoloogid
 • Paleontologists
 • geofüüsikud
 • hüdroloogid

Juurdepääsuks vajalikud teadmised

Vastavalt magistrikursusele kandmiseks kehtivatele eeskirjadele peavad üliõpilased omama välismaal omandatud kraadi või muud asjakohast kvalifikatsiooni.

Geoloogiateaduste ja -tehnoloogiate magistriõppe edukaks läbimiseks on vajalik omandada klassi L-34 kvalifikatsiooni omandamise eesmärgid, nimelt:

 • füüsikalised, matemaatilised ja arvutiteadused, et kirjeldada ja tõlgendada eksogeenseid ja endogeenseid geoloogilisi protsesse;
 • maateaduste erinevate valdkondade põhiteadmised, et mõista nende planeedi evolutsiooniprotsesside teoreetilisi, eksperimentaalseid ja rakenduslikke aspekte;
 • piisav suutlikkus kasutada geoloogiliste laboratoorsete ja pinnase uuringute läbiviimiseks teatavaid distsiplinaarmeetodeid;
 • suutlikkus tõhusalt kasutada kirjalikus ja suulises vormis vähemalt ühe Euroopa Liidu keelt peale itaalia keelt ning omada asjakohaseid oskusi ja vahendeid kommunikatsiooni ja teabe haldamiseks;
 • võime töötada kindlaksmääratud autonoomia astmega, isegi koos teiste spetsialistidega ja siseneda töökohta kiiresti.

Laurea Magistrale'i programmi vastuvõtmisele kuulub komisjoni esialgne hinnang, mis kontrollib CdSi haridusalastes regulatsioonides sätestatud nõutavate teadmiste ja oskuste olemasolu, vastavalt fakultatiivsete õpingute manifesti iga-aastasele korrale.

Juurdepääsu nõuded

väärtpaberite

Üks võimalus valida järgmisest

 1. Esimese taseme kraad (triennaal) - hüpotees
 2. Reformiastme aste (vana süsteem)
 3. Erialane kraad
 4. Magistriõpe
 5. Välisriigi pealkiri
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1606, the University of Cagliari is a public university dedicated to offering comprehensive and unique public education, cutting edge research and multi-discipline education programmes ... Loe edasi

Established in 1606, the University of Cagliari is a public university dedicated to offering comprehensive and unique public education, cutting edge research and multi-discipline education programmes for the student community. Näita vähem