Geomaatika tehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Geomaatika tehnoloogia magister

Tehnoloogiaülikool - CEPT University


GEOMATIKA, rahvapäraselt tuntud kui geoinformaatika, viitab matemaatika, teaduse ja tehnoloogia kasutamisele ruumilise teabe uurimiseks. See on valdkond, millel on iidsed juured, kaasaegne tähendus ja silm peal tulevikku. See multidistsiplinaarne kursus ühendab georuumilise teabe omandamise, juhtimise, analüüsimise, modelleerimise ja esitluse./>

M.Tech Geomaticsis on multidistsiplinaarne professionaalne kursus, kus on arenenud teemad nagu kaugseire, GIS, andmebaaside haldussüsteemid, ruumiliste andmete analüüs, programmeerimiskeeled, fotogrammmeetria, GPS ja asukohapõhised süsteemid, LiDAR, suured andmetöötlused, veebi- ja mobiilsed GIS Õpetatakse avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid, projektide planeerimist ja geo-visualiseerimist. See annab ainulaadse võimaluse uurida ulatuslikke rakendusi multidistsiplinaarsetes valdkondades: ehitus, ehitus, infrastruktuur, kommunaalkulud, planeerimine, juhtimine, infotehnoloogia ja juhtimine.

Programm rõhutab teoreetilisi praktilisi rakendusi praktiliste harjutuste, stuudio (reaalajas juhtumiuuringud) ja sõltumatu väitekirja. Teaduskonna liikmed on pärit teaduslikest ja akadeemilistest institutsioonidest, kogenud spetsialiste, kellel on põhjalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, kes annavad klassiruumis rakenduslikke kogemusi. Laialdane kokkupuude ja julgustamine osalema rikaste teadmiste vahetamise programmides, nagu riiklikud ja rahvusvahelised seminarid, töötoad ja geokuivaratööstusega seotud suvekoolid, on selle programmi peamiseks tugevuseks aastatepikkust alates selle asutamisest CEPT University 1987

M. Tech Geomaticsis CEPT University on täiendatud tipptasemel kursustega, kus on uusimad tehnoloogiad ja rakendused loodusliku ja ehitatud keskkonna jaoks. CEPT University õpib oma õpilaste individuaalseid huve ja võimeid ning aitab neil kaardistada oma akadeemilisi Pathways , keskendudes samal ajal põhiprogrammile ja individuaalsele huvivaldkonnale.

Tipptaseme teadvustamine ja vajadus otsuste tegemiseks infotehnoloogia abil võivad M.Tech Geomaticsi lõpetajad oma karjääri kujundada valitsusasutustega ja -organisatsioonide, korporatiivmajade, valitsusväliste organisatsioonide, akadeemiliste ja teadusorganisatsioonidega. Meie õpilased on edukalt paigutatud nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt, samas kui paljud on olnud edukad ka geospektlike lahenduste pakkumise nõustamisfirmade käivitamisel ja rajamisel.


Abikõlblikkus/>


Miinimumkvalifikatsioonid/>

Taotlejad M.Tech. üldkategooria programm peaks sisaldama vähemalt 55% täiskoormust ja reserveeritud kategooriate puhul peaks olema vähemalt 50% kogumärki bakalaureusekraadides (või samaväärsed) tsiviilehituses / arvutitehnikas / keskkonnainstituut / elektroonika ja sidetehnika / Infotehnoloogia / veevarud / Põllumajandus / planeerimine / arhitektuur tunnustatud ülikoolist / asutusest.

Taotleja peab olema läbinud XII eksami teaduslikus vooges, kus füüsika ja matemaatika on kohustuslikud õppeained.


VÕI/>

Taotlejad M.Tech. üldkategooria programm peaks sisaldama vähemalt 55% koondmärke ja reserveeritud kategooriate puhul peaks olema vähemalt 50% koondtabelit magistriõppes (või samaväärsel tasemel) baasteaduses / maateaduses / kliimatingimustes / keskkonnateaduses / infotehnoloogia Tehnoloogia / katastroofide juhtimine / geograafia tunnustatud ülikoolist / asutusest.

Taotleja peab olema läbinud XII eksami teaduslikus vooges, kus füüsika ja matemaatika on kohustuslikud õppeained.

Istekohad

Sanktsioonitud tarbimine: 24

Vastuvõtmise protseduur


Magistriõppe magistrikraadi (M.Tech.) Vastuvõtuprotsess geomaatika alal/>

Taotlusprotsess:

Ülikooli otsuse kohaselt toimub kogu taotlusprotsess veebis. Sissepääs vorm on ühine kõigi kolme eespool nimetatud programmi puhul ja üks vorm peab olema täidetud, et saada sisseastumiseks mõni eespool nimetatud programmidest.


Taotluste abikõlblikkuse kriteeriumid:/>

Taotlejad M.Tech. üldkategooria programm peaks sisaldama vähemalt 55% koondmärke ja reserveeritud kategooriate puhul peaks tunnustatud ülikool / asutus kvalifitseerunud kraad (või samaväärne) olema vähemalt 50%. Kandidaat peab olema läbinud XII eksami teaduslikus voorus, kus matemaatika ja füüsika on kohustuslikud õppeained.

Programmi nimi


Saadud taotluste hindamisprotsess:/>

Seda tehakse viies etapis, nagu allpool mainitud:


1. etapp - Abikõlblikkuse kontroll: kõik saadud taotlused vaadatakse läbi taotlusvormides esitatud / üles saadetud teabe alusel. Selle kontrolli eesmärk on kontrollida, kas taotleja vastab eespool nimetatud abikõlblikkuse kriteeriumidele. Etapp 2 (sisseastumiseksam) võetakse arvesse ainult neid taotlejaid, kes vastavad abikõlblikkuse kriteeriumidele ja võtavad kontrolli./>

2. etapp - sisseastumiseksieksel põhinevate taotlejate vahetus nimekiri: kõik sobivad taotlejad kutsutakse sisseastumisekseksi. See etapp hõlmab isiklike intervjuude taotlejate nimekirja koostamist. Lühiuuringute aluseks on õpitulemuste nimekiri, mis on koostatud järgmiste akadeemilise tulemuslikkuse ja sisseastumiseksami kriteeriumide alusel:

Protsess

* Märkus: kui viimased semestri tulemused on ootel, siis arvestatakse protsenti kuni eelviimasest semestrist.

Tipptasemel 250 taotlejat kutsutakse 3. etapiks (isiklik intervjuu). Pidage meeles, et praegusel etapil kutsutakse kõik isikliku vestluse protsessi jaoks kõik reserveeritud kategooria taotlejad, kes on eksamile ilmunud.

3. etapp - hindamine isikliku vestluse kaudu: kõigi väljavalitud kandidaatide intervjuusid hindab professorite kogu, kasutades alltoodud kriteeriume ja kaalutlusi:

Protsess


4. etapp - Ootuste nimekirja koostamine: koostatakse konsolideeritud positiivne nimekiri, lisades akadeemilise tulemuslikkuse ja sisseastumiseksami (2. etapp) märgid; ja isikliku vestluse ja töökogemuse tunnused (3. etapp). See tähendab, et konsolideeritud teenitud tulemuste loend põhineb kaubamärkidel, mis on saadud kõigis neljandas etapis, mis on toodud 2. ja 3. etapi tabelites. Pidage meeles, et kõik M.Techi jaoks luuakse üksainus positiivne loend. BEP-d välja arvatud programmid./>

Küsitletud hagejate täielik konsolideeritud hinnangute nimekiri kuvatakse CEPTi veebisaidil. Taotlejad kutsutakse CEPT-ülikoolilinnakonverentsi alusel nende nõusoleku tasemete loendisse (5. etapp).

5. etapp - nõustamine: nõustamine toimub CEPT ülikoolilinnakus. Valitud hagejate arv tuleb nõustamispäeval personaalselt tulla ülikoolilinnakuni. Kandidaatidele pakutakse kohti kõigis kolmes M.Techis. kättesaadavatele programmidele ja abikõlblikkuse kriteeriumidele tuginedes, ning nad peavad valima ühe selle konkreetse programmi sissepääsu. Juhul, kui ta ei vali programmi vastavalt tema valitud valikule, peab ta eelistama ainult nõustamisaja ajal. Kui vabade ametikohtade kohta konkreetses programmis on tulevikus, täidavad vabad istekohad järgmise eelistatava täidetava abikõlbliku kandidaadi poolt.

Tasud


Akadeemilise aasta 2018-19 tasu ajakohastatakse varsti./>


Üliõpilane finantsabi/>

Palun teavitage, et võite kasutada stipendiumi eelmakseid ( vahendid cum merit ), täites stipendiumi vormi. Stipendiumid, mis ulatuvad 25% -st kuni 75% -ni aastasest õppemaksust, saavad valitud tudengid abikõlblike taotluste hulgast.


Stipendiumi esitamise viimane kuupäev on 20. aprill 2018/>


Stipendiumi saamise õigus:/>

  • Õpilased, kelle sissetulek on väiksem kui RÜ. Selle stipendiumi taotlemiseks on õigus saada 10 lacsi aastas.
  • Stipendiumi saajad saavad stipendiumi jätkuvalt kogu programmi kehtivusajaks, säilitades igal semestril vähemalt 2,7 SGPA (samaväärne B-) ja lõpetades esimeses katses kõik kursused.


Olulised juhised:/>

  • Ülikoolil on õigus taotlusele tagasi lükata, kui taotleja ei esita nõutavaid tõendavaid dokumente.
  • Stipendiumi määramine kuulutatakse välja koos teie vastuvõtu pakkumise kirjaga, kuid summa makstakse välja ühe kuu jooksul semestri algusest / loengudest.


Selle kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust Siseministeeriumi juures allpool nimetatud kontaktandmetega./>

Sisseastujale Office

Telefon: 1800-270-4030

E-post: admissions@cept.ac.in


Rakenda siin

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Loe edasi

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Näita vähem