Globaalne Magistriõpe Logistika Ja Tarneahela Juhtimine (GSCM)

Üldine

Programmi kirjeldus

MIT-Zaragoza-Malaisia Logistika ja Tarneahelate Juhtimise Globaalne Meister (GSCM)

MIT-i Zaragoza-Malaisia logistika- ja tarneahelahalduse ülemaailmse magistrikraadi (GSCM) asutasid MITi globaalse skaalavõrgustiku kolm keskust: MITi transpordi- ja logistikakeskus, Zaragoza Logistics Center ja Malaisia tarneahelainnovatsiooni instituut. Programmi õppekava on modelleeritud tarneahela juhtimise (SCM) magistriprogrammi juures MIT-is.

See programm on loodud koostöös maineka Massachusettsi tehnoloogiainstituudiga (MIT) ning see tugineb tarneahela kursustele, mida õpetatakse MITi globaalse SCALE võrgu programmides. Kuue innovatsioonikeskuse võrk neljal mandril on tipptasemel teadus- ja hariduskeskuste liit, mis on pühendunud globaalse innovatsiooni arendamisele ja levitamisele tarneahelas ja logistikas.

123258_GSCM2019-Map.png

Globaalne tarneahelahalduse (GSCM) programm on kõrgekvaliteediline kraad, mida õpetatakse tõeliselt globaalses keskkonnas, mis pakub oma lõpetajatele oskusi nii probleemide lahendamisel kui ka juhtimises. Selle programmi kaudu saavad õpilased ainulaadse kokkupuute, õppides kolmel erineval mandril. Selle eesmärk on luua ülemaailmseid tarneahela juhte ja see on loodud selleks, et arendada välja oskused, mis on vajalikud globaliseerumise tõttu kiiresti arenevas maailmas liikumiseks.

Programm lühidalt

  • Algus: august
  • Keel: inglise keel
  • Asukoht: ZLC ülikoolilinnak, Zaragoza, Hispaania (5 kuud), MIT ülikoolilinnak, Massachusetts, USA (3 nädalat jaanuaris) ja MISI ülikoolilinnak, Kuala Lumpur, Malaisia (4 kuud).
  • Kestus: 10 kuud, täisajaga õppekava
  • Autorid: 68 EAP
  • Määratud kraad: Zaragoza ülikooli logistika ja tarneahela juhtimise magistrikraad (oma kraad / Estudio propio) ning logistika ja tarneahela juhtimise lõputunnistus MIT globaalsest skaalavõrgustikust

129087_zlog4.jpg

Kes peaks kohaldama

Mitmekesisus üliõpilaskonnas on MIT Magistriõpe of Supply Chain oluline tunnusjoon. Kuigi taotlejatelt eeldatakse võimeid analüütiliseks mõtlemiseks, ei pea neil olema bakalaureuse kraadi inseneriteaduses. Kutsume kandideerima kõigi erialade üliõpilasi . Lisaks haridusele kaalub vastuvõtuotsuses olulist töökogemust.

129086_ZLOG-Class2020.jpg

Millal taotleda

Kõik taotlused ja abimaterjalid tuleb esitada ettenähtud tähtajaks :

  • I voor: 1. november
  • II voor: 15. jaanuar
  • III voor: 15. märts

Jätkame jooksva sisseastumisega pärast kolmanda vooru tähtaega:

  • Rahvusvaheliste üliõpilaste tähtaeg: 15. mai
  • Euroopa õppurid, kes ei vaja viisat: 15. juuli

Kas olete valmis rakendamiseks?

Taotlusmaterjalid:

  1. Avalduse vorm
  2. Eesmärkide avaldus
  3. Jätka
  4. Ametlikud GMAT, SC0X või GRE hinded (võib loobuda, kui neile tõendatakse suurepäraseid kvantitatiivseid oskusi)
  5. Ametlikud TOEFL, IELTS või muud sarnased inglise keele testid (kui see pole emakeel)
  6. Ametlikud ärakirjad / diplom
  7. Kaks soovituskirja
  8. Video avaldus

Karjäär

ZLC hõlbustab MIT Zaragoza Tarneahela magistrantide ja lõpetanute suhteid potentsiaalsete tööandjate, koolilõpetajate värbajate ja teiste vilistlastega. Ettevõtted on teretulnud suhtlema õpilastega ja / või korraldama intervjuusid, meistriklasse või ZLC ülikoolilinnakus ettevõtte ettekandega.

Karjääriteenuste kontorid soodustavad karjäärivõimalusi ja aitavad kaasa meie lõpetajate kasvule ja edule. Alates selle loomisest on programmi lõpetanud väga mitmekesine rühm hästi kvalifitseeritud ja edukaid tarneahela spetsialiste , kes töötavad kogu maailmas juhtivate tootjate, jaemüüjate, konsultantide ja muu jaoks.

129090_zlog5.jpg

Õppemaks ja tasud

28 000 €:

  • Akadeemilised tasud: 7700 eurot
  • Muud õppekulud: 20 300 €

Elamiskulud

Õppemaks ei kata halduskulusid (300 eurot), raamatuid, elamis- ega reisikulusid Zaragozasse või Bostonisse rahvusvahelise vahetuse jaoks. Elamiskulud varieeruvad sõltuvalt elustiilist ja sellest, kas õpilased soovivad elada üksi, toakaaslaste või perega. Elukallidus Zaragozas on madalam kui suuremas osas Euroopas. Praegu on üksikute õpilaste jaoks normiks eelarve umbes 400–600 eurot kuus.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Zaragoza Logistics Center (ZLC) is a research institute established by the Government of Aragon in Spain in partnership with the Massachusetts Institute of Technology and the University of Zaragoza. F ... Loe edasi

Zaragoza Logistics Center (ZLC) is a research institute established by the Government of Aragon in Spain in partnership with the Massachusetts Institute of Technology and the University of Zaragoza. Founded in 2003, ZLC campus is located at “Dinamiza business park”, designed to meet the space and work needs of companies after the EXPO Zaragoza 2008. ZLC mission is to create an international center of excellence for research and education in logistics and SCM that actively engages with industry and the public sector to develop and disseminate knowledge. Näita vähem
Zaragoza , Cambridge + 1 Rohkem Vähem