The New School on New Yorgis progresseeruv ülikool, kus teadlased, kunstnikud ja disainerid ühinevad, et vaidlustada konventsiooni ja luua positiivseid muutusi. 1919. aastal asutatud ülikool koosneb Parsonsi disainikoolist, Eugene Lang Liberal Artsi kolledžist, esituskunstide kolledžist, sotsiaalteaduste uust The New School ja paljudest tuntud lõpueksamiskavadest. The New School range ja mitmemõõtmeline lähenemine haridusele annab õpilastele akadeemilise vabaduse kujundada oma ainulaadseid individuaalseid õppimisviise keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas.

Umbes

Globaalse politoloogia ja rahanduse magister on 30-krediidiprogramm, mis annab õpilastele maailmamajanduses keeruka ülevaate ajaloolisest kontekstist, kaasaegse maailmakapitalistliku ühiskonna dünaamika poliitilisest majandusanalüüsist ja kaasaegse maailma poliitilise majandus- ja finantsanalüüsi vahendid.

Õppekava

Täppisaste diplomite nõuete ja protseduuride kohta on esitatud dokumendis

Globaalse politoloogia ja rahanduse magistrikraadi teenimiseks peab õpilane läbima kokku 30 ainepunkti, mille minimaalne punktisumma on 3,0.

Puudub kirjalik ulatuslik kontroll; magistrikraad antakse nõutavate 30 ainepunktide edukaks täitmiseks.

Magistriõpe krediidinõuetele võib anda kuni kolme ainepunkti teises ülikoolis. The New School sotsiaalteaduste The New School juures peab olema vähemalt 27 ainepunkti.

Valikainete kursused
Kolm valikained võivad olla mis tahes kursused, mida pakub majanduse osakond või kursused, mida pakuvad teised osakonnad, mille on heaks kiitnud Economics teaduskonna nõunik.

Programmi esiletoomine

  • Uurige ja aitate kaasa kujunevatele teadmisvormidele, mis uurivad süsteemset ekspluateerimist ja ebavõrdsust, rõhutades poliitilist teooriat, poliitilist majandust ja demokraatia väljakutseid.
  • Uurige teooria ja praktika ristmikut, avastades maailma muutuvat potentsiaali sellest, mis toimub, kui progresseeruv stipendium integreeritakse aktiivsusega.
  • Valida nelja osakonna poolt pakutavast õppevaldkonnast: Ameerika poliitika, võrdlev poliitika, poliitiline teooria ja globaalne poliitika.
  • Koostöö teadmistepõhiste uurimisinstituutide, sealhulgas Heilbroneri kapitalismiuuringute keskuse ja Zolbergi rände ja liikuvuse instituudi tööga.
  • Kirjutage avalikule seminarile, veebipõhisele väljaandele, mille on välja pakkunud üliõpilaste ja teaduskonna The New School sotsiaalteaduslik The New School ".

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The New School

Vaata veel 22 kursust The New Schoolis »

Viimati uuendatud Oktoober 20, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school

Why is insurgency good for democracy?