Global Logistics and Supply Chain Management - MSc

&nbsp

Organisatsioonid on keskendunud valdkonnas logistika ja tarneahela juhtimise saada suuremat konkurentsieelist kiirema tarne ja tegevuse tõhustamist sageli strateegiliste partnerluste kaudu ja liidud. Tänapäeva tarbija mitte ainult tahab kvaliteetset kaupa õige hinnaga, vaid ka õigel ajal. Suuremat kohandamist ning kasvavat nõudlust rahuldada erinevate klientide eelistuste ja maitse, vajadust tasakaalustada kõrget klienditeeninduse vastu kulude ja tulemuste levitamise funktsioon on äärmiselt oluline äri organisatsioon.

Rahvusvahelise kaubanduse kasv ja Internet on olnud märkimisväärne mõju tarneahela uute virtuaalsete kauplemise turgude areneva ja küsimusi, näiteks e-hangete ja läbipaistev, et jälgimine muutub üha olulisemaks.

Kes on programm?

Programm on mõeldud õpilaste otsib juhtimise karjääri Selle dünaamilise tööstus, kus andekaid üksikisikuid on suur nõudlus. Õpilased soovivad ka kasu suhtes ekspertiisi pakutakse Newcastle Business School, sest see on üks väheseid institutsioone, et pakkuda sellist eristavat MSc programmi kraadiõppe tasandil. Meie maine logistika valdkonnas kasvab kiiresti.

Õpilased peaksid olema esimese astme äri vastava sisuga või muu esimese astme seotud teema asjakohased asjakohast kogemust. Eeldatakse, et õpilased peaksid olema suure karjääri püüdlusi selles programmis osaleda ja et ka need peaksid olema pühendunud oma isiklikku arengut.Programmi sisu ja struktuur


MSc Global Logistics and Supply Chain Management modularised programmi õpetas ühe aasta jooksul täistööajaga, mis koosneb kahest õpetas semestrit, millele järgneb 15000 sõna väitekirja kohta asjakohase teema oma valik. Üks meie ekspertide meeskond aitab teil arendada oma väitekirja ettepaneku ja juhendab teid läbi valmimas.

See programm on mõeldud, et keskenduda konkreetsetele küsimustele tunnustatud jooksul tööstusel on peamised väljakutsed ja toetavad erinevaid põhilisi Newcastle Business School juhtimise moodulid, mis soodustavad teadus-ja isiklike oskuste arendamisele. Hiljuti muudetud struktuur kajastab suurenevat tähtsust piiriülese funktsionaalse sideme turustamise ja strateegiliste partnerluste ja liitude (nt 3rd Party Logistics organisatsioonid), mis aitavad tõhustada tegevust tarneahelas.Aktuaalset


Karjäärivõimalused on sama erinevad kui Materials Management, ost ja kvaliteedijuhtimise muuhulgas näiteks võimalusi areneva valdkonna logistika ja nendega seotud keskkonnamõjusid. Tüüpilised karjääris järgneb endiste üliõpilaste hulka; Tarnija kvaliteedijuht, transpordi-konsultant, Distribution Services Manager, e-kaubanduse Operations Manager, Kaubaveod Account Manager ja logistika projektijuht.


Iseloomulikud tunnused

Õpilasi oodatakse kasutada õppe-ja võrgu võimalused tulenevad tõsielust olukordade kaudu kutseühinguid, väline seminarid ja toetades ettevõtteid, mis pakuvad üliõpilaste võimalusi. Professional akrediteerimine olemas Chartered Institute of Purchase and Supply (CIPS) ja Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT), juhtiv professionaalne organite ainevaldkonnas.

See on spetsialist rahvusvaheline programm esirinnas logistika ja tarneahela areng.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust Northumbria University, Newcastle Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi