Globaalsete asjade magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Rice University globaalsete asjade magister on kaheaastane magistrikraad, mida toetavad James A. Baker, III avaliku poliitika instituut ja sotsiaalteaduskonna kool. Õpilased läbivad range kursuste, mis sunnib järgima kõrgeid stipendiumi- ja pakub koolitust karjääriks nii valitsuses, erasektoris kui ka rahvusvahelistes organisatsioonides, pakkudes nii lõpetajatele järgmise sajandi juhtide jaoks laiaulatuslikku perspektiivi. Programm peetakse täistööajaga koos pakutavate klassidega õhtul.

Vastuvõtutingimused

Master of Global Affairs (MGA) lubab õpilastel registreerumist igal sügisel. MGA on täistööajaga magistrikraad ja üliõpilased peaksid selle lõpule jõudma kahe aasta jooksul.

2020. aasta sügiseste taotluste esitamise tähtaeg on 15. veebruar 2020 . Taotlejad vastutavad ainuisikuliselt selle eest, et kõik taotlusmaterjalid on tähtajaks laekunud, ja neile teatatakse siis, kui nende taotlus on täielik.

Taotlemise nõuded:

  • Kõigist taotlejatest loobutakse praegu tavapärasest 85-dollarilisest taotlustasust.
  • Eesmärkide avaldus
  • Professionaalne jätk
  • Kolm soovituskirja
  • Osalesid kõigi kolledžite ja ülikoolide ametlikud ärakirjad
  • Vastuvõetud eksamite arvestuse kinnitatud hinded ( Rice University GRE kood 6609)
  • TOEFL-i kinnitatud hinded taotlejatele, kelle emakeel pole inglise keel ja kes ei saanud kraadi riigist, kus ametlik suhtluskeel on inglise keel
    • ( Rice University kood 6609)

Karjääriallikad

Globaalsete suhete magister lõpetas oma põhikirja kohordi 2017. aasta mais. Meie lõpetajad on vastu võtnud ametikohti paljudes tööstusharudes, sealhulgas nõustamises, valitsuses, energeetikas, kaupades ja meedias, samuti täiendõpet muudele kõrgharidusprogrammidele. Ehkki programm pakub kogu õppeaasta vältel abi karjäärinõustamisel, tööandja visiitidel ja võrgustikuüritustel, on iga magistriõppe üliõpilase vastutus ainus praktika ja töökoha saamine. Kõigil ülemaailmsete suhete magistrantidel on täielik juurdepääs Rice'i karjääriarengu keskusele (CCD) ja nad saavad üheaastase tasuta liikmelisuse James A. Bakeri, III avaliku poliitika instituudi noore professionaalse ümarlaua (RYP) liikmeks.

Globaalsete suhete magistriõppe üliõpilasi julgustatakse alustama oma akadeemilise ametiaja täiendamist ametialaste arenguvõimaluste, võrgustike loomise ja paljude olemasolevate ressursside ärakasutamisega niipea, kui nad Riias immatrikuleeruvad. Kas õpilased otsivad algtaseme positsioone või ülespoole liikuvust oma praeguse organisatsiooni piires, on edukate üliõpilaste arvates hädavajalik säilitada süsteemne lähenemisviis, et tõhusalt tasakaalustada programmi akadeemilist rangust ja tõhusat tööotsingut.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Rice University's School of Social Sciences is a vibrant, inclusive community of scholars, students, and educators committed to connecting our teaching and research with policy for the betterment of s ... Loe edasi

Rice University's School of Social Sciences is a vibrant, inclusive community of scholars, students, and educators committed to connecting our teaching and research with policy for the betterment of society. We are seven departments with one mission: to tackle society's greatest challenges with an unconventional vision toward shaping a future that we can all thrive in, both individually and collectively. Näita vähem